Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Если я в Медке создала Повидомлення с 58-ю додатками, отправила и получила кв.1., что документ доставлено и ждите кв.2 - это значит, что все нормально и ничего не порвало в пути (как многие пишут)?

Vik-098
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 21 липня 2017, 12:57
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Vik-098 »

Подскажите пожалуйста, отправила налоговую ближе к 12 ночи, пришло сообщение Документ не може бути прийнятий - відповідно до пункту 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246 (у редакції постанови КМУ від 26.04.2017 . Документ відхилено. Єто связано с блокировкой или из-за временного промежутка, в которій я отправила налоговую?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Vik-098 писав:Подскажите пожалуйста, отправила налоговую ближе к 12 ночи, пришло сообщение Документ не може бути прийнятий - відповідно до пункту 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246 (у редакції постанови КМУ від 26.04.2017 . Документ відхилено. Єто связано с блокировкой или из-за временного промежутка, в которій я отправила налоговую?
Можу порадувати - час сплив вчора, якщо блокують, то "Документ прийнято. Реєстрація зупинена"))))))))))))))))

Buhsia
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 30 серпня 2016, 16:02
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Buhsia »

а я на выходные запью,наверное))Вчера отправила на регистрацию 179 ПН,зарегили ВСЕ!!!Теперь бы с заблокированными в июне разобраться.У меня оптовая торговля,стройматериалы ,объемы превышают,остатки на 1.1.2017 мягко говоря большие,товар попадает почти весь в черный список,короче не верю своему счастью!

Весна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 05 грудня 2011, 09:19
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Весна »

ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Кто то подавал таблицу критериев до блокировки??? Так сказать заранее???? Ее принимают?????

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Buhsia писав:а я на выходные запью,наверное))Вчера отправила на регистрацию 179 ПН,зарегили ВСЕ!!!Теперь бы с заблокированными в июне разобраться.У меня оптовая торговля,стройматериалы ,объемы превышают,остатки на 1.1.2017 мягко говоря большие,товар попадает почти весь в черный список,короче не верю своему счастью!
Від всього свого розбитого серця рада за Вас! Навіть ніскілечки не заздрю, бо в мене хоча й заблоковані, але якщо почитати на форумі про 100 і більше в блоці, то мої шість виглядають майже щастям))))))))))))))

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Весна писав:ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Кто то подавал таблицу критериев до блокировки??? Так сказать заранее???? Ее принимают?????
А навіщо зарннє ?
В цій темі обговорень маса, перечитайте - знайдете багато корисного #wink#

Buhsia
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 30 серпня 2016, 16:02
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Buhsia »

Бухгалтер1995 писав:
Buhsia писав:а я на выходные запью,наверное))Вчера отправила на регистрацию 179 ПН,зарегили ВСЕ!!!Теперь бы с заблокированными в июне разобраться.У меня оптовая торговля,стройматериалы ,объемы превышают,остатки на 1.1.2017 мягко говоря большие,товар попадает почти весь в черный список,короче не верю своему счастью!
Від всього свого розбитого серця рада за Вас! Навіть ніскілечки не заздрю, бо в мене хоча й заблоковані, але якщо почитати на форумі про 100 і більше в блоці, то мої шість виглядають майже щастям))))))))))))))
Дякую!У мене 20 шт. за минулий місяць)) Але більша частина з них на неплатника ,то я не беру до уваги.Боялася,що заблокують саме платникам,бо за минулий місяць маю декілька проблем з покупцями через блокування.

Весна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 05 грудня 2011, 09:19
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Весна »

Tasa писав:
Весна писав:ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Кто то подавал таблицу критериев до блокировки??? Так сказать заранее???? Ее принимают?????
А навіщо зарннє ?
В цій темі обговорень маса, перечитайте - знайдете багато корисного #wink#
Я ее каждый день всю читаю по часу в день))) мне пока не блокировали, июнь успела в июне зарегить, за июль две накладные зарегены 1 - производство, 1 - услуги
думаю наше предприятие у них выставлено под критерий 500 тыщ, потому как в тестовом режиме мне приходили предупреждения о будущей возможной блокировке именно после 500 тыщ
Все думаю, в связи с этим, подвавать таблицу заранее или ждать счастья когда заблокируют?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Buhsia писав:
Бухгалтер1995 писав:
Buhsia писав:а я на выходные запью,наверное))Вчера отправила на регистрацию 179 ПН,зарегили ВСЕ!!!Теперь бы с заблокированными в июне разобраться.У меня оптовая торговля,стройматериалы ,объемы превышают,остатки на 1.1.2017 мягко говоря большие,товар попадает почти весь в черный список,короче не верю своему счастью!
Від всього свого розбитого серця рада за Вас! Навіть ніскілечки не заздрю, бо в мене хоча й заблоковані, але якщо почитати на форумі про 100 і більше в блоці, то мої шість виглядають майже щастям))))))))))))))
Дякую!У мене 20 шт. за минулий місяць)) Але більша частина з них на неплатника ,то я не беру до уваги.Боялася,що заблокують саме платникам,бо за минулий місяць маю декілька проблем з покупцями через блокування.
А мене трішки спасає, що покупці - агрофірми, які зараз просто нарощують под. кредит. Дві розблокували, по двом протерміновані рішення десь ще гуляють, а по двом липневим намагаюсь підписати повідомлення, але кабінет щось іще не прокинувся)))

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”