Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
anelka13
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 17 липня 2017, 10:31
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення anelka13 »

Nelli-Nelli писав:
tanyabuh писав:
Tasa писав: А от мені цікаво - як вони те навантаження рахують ? Хтось рахував собі ? Від чого відштовхувалися ?
Бо я брала весь оборот, а по податках - ЄСВ, прибуток, ПДВ і ще й ПДФО добавила (не беруть його?)...
Поділіться, хто як рахує ...
Напишите почту скину скан статьи.
Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так

на семинаре разъясняли,что при расчете 0,05 участвуют все налоги, в том числе и НДС, а не берется в расчет только ндс уплаченный при импорте

Buhsia
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 30 серпня 2016, 16:02
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Buhsia »

Вена писав:
Ан-ия писав:
vi_ka писав: А додаток до критеріїв ви посилали? Я жду відповіді на повідомлення теж за 13 число.
Я их уже столько подала.А ответа нет до сих пор
Если есть выход а вход спд, аренда, коммуналка то в таблице в 4 графе все это добро показывать по кведах, кроме спд?
Як мені пояснили в області,з вашого додатку логічно має бути зрозуміло вашу діяльність.Я подавала графа 2 мій основний КВЕД ,графа 3 товар на вході,графа 4-товар на виході і послуги на виході.В мене багато металу,то послуги по порізам і здаємо в оренду.Змішала все ,що було.Нічого не додавала.Може в той день зірки були на моєму боці ,бо дані враховано. Як писала вище,вчора всі ПН зареєстрували.В моєму додатку було 42 рядки.Може допомогло те,що коли ще був тестовий період і мені почали приходити ПН з зауваженнями,то я писала лист через кабінет на ДФС України із запитаннями,про те які дії при великих остатках товару і які вхідні обсяги послуг і звідки можуть взятися.Відповідь була в їх стилі-купа цитат.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

ANKO писав:
Ребекка писав:
Vikuwa писав:


по второй квитанции у нас пришел ответ- про цилиснисть пакету
уже неделю жду вторую квитанцию. Отправить еще через ЭК?
Якщо пройшло 5 дн. від дати подання повідомлення, то вчора на круглому столі сказали не чекати, а двонити і виясняти, можливо просто це рішення не рознесли в систему. Запевнили,що рішення вони приймають протігом 5 дн.
А куди телефонувати? На "Гарячу лінію" - так це ж цілий день на телефоні і завжди "всі оператори зайняті"((((((((((((((((((((

Vikuwa
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 20 липня 2017, 11:42
Звідки: Харків
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Vikuwa »

Ребекка писав:
Vikuwa писав:
Ребекка писав:Если я в Медке создала Повидомлення с 58-ю додатками, отправила и получила кв.1., что документ доставлено и ждите кв.2 - это значит, что все нормально и ничего не порвало в пути (как многие пишут)?



по второй квитанции у нас пришел ответ- про цилиснисть пакету
уже неделю жду вторую квитанцию. Отправить еще через ЭК?

я так понимаю что у вас все отправилось и теперь просто ждите квитанцию с ответом, 5 дней после подачи на рассмотрение и +1-2 дня на то что бы пришла квитанция 2

Анастасия_Р
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 липня 2017, 09:32
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення Анастасия_Р »

Бухгалтер1995 писав:
ANKO писав:
Ребекка писав: уже неделю жду вторую квитанцию. Отправить еще через ЭК?
Якщо пройшло 5 дн. від дати подання повідомлення, то вчора на круглому столі сказали не чекати, а двонити і виясняти, можливо просто це рішення не рознесли в систему. Запевнили,що рішення вони приймають протігом 5 дн.
А куди телефонувати? На "Гарячу лінію" - так це ж цілий день на телефоні і завжди "всі оператори зайняті"((((((((((((((((((((
Да ладно, протягом 5 дней, подавали 12го док-ты, решение пришло 24го, и в решение такая дата и стоит, т.е 7 рабочих дней.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Buhsia писав:а я на выходные запью,наверное))Вчера отправила на регистрацию 179 ПН,зарегили ВСЕ!!!Теперь бы с заблокированными в июне разобраться.У меня оптовая торговля,стройматериалы ,объемы превышают,остатки на 1.1.2017 мягко говоря большие,товар попадает почти весь в черный список,короче не верю своему счастью!
Да це просто жесть, тут точно без стакана не розберешся з цїєю грьобаною роботою...
В мене зараз заблок 30 ПН за червень, в ДФС кажуть рішення є позитивні, але вони до нас не доходять/ніхто нічого не знає, що робити/і вже закінчується липень..
Мені мої покупці не хочуть грн. платити поки не зареєструю ці ПН...
І кожен день починаєш з цього кабінету...
І тішина, тут вить хочеться, хотілось у відпустку... і куча проблем не вирішених...

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Бухгалтер1995 писав:
ANKO писав:
Ребекка писав: уже неделю жду вторую квитанцию. Отправить еще через ЭК?
Якщо пройшло 5 дн. від дати подання повідомлення, то вчора на круглому столі сказали не чекати, а двонити і виясняти, можливо просто це рішення не рознесли в систему. Запевнили,що рішення вони приймають протігом 5 дн.
А куди телефонувати? На "Гарячу лінію" - так це ж цілий день на телефоні і завжди "всі оператори зайняті"((((((((((((((((((((
На місця і вони нехай зв'язуються з обл. ДФС.Запевнили, що кожен день в них проходять селекторні наради і вино в курсі всіх подій. При прийнятті рішення про розблокування ПН ще звертають увагу на к-ть прцівників, якщо більше 10-15 чол. і є документи , то приймають позитивне рішення. Обов'язково повинно бути повідомлення від платника податку, щоб при прийнятті рішення вони мали змогу його прикріпити до повідомлення.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Скрытый текст
Анастасия_Р писав:
Бухгалтер1995 писав:
ANKO писав: Якщо пройшло 5 дн. від дати подання повідомлення, то вчора на круглому столі сказали не чекати, а двонити і виясняти, можливо просто це рішення не рознесли в систему. Запевнили,що рішення вони приймають протігом 5 дн.
А куди телефонувати? На "Гарячу лінію" - так це ж цілий день на телефоні і завжди "всі оператори зайняті"((((((((((((((((((((
Да ладно, протягом 5 дней, подавали 12го док-ты, решение пришло 24го, и в решение такая дата и стоит, т.е 7 рабочих дней.
я переживаю, что через энное количество дней придет квитанция о том что нарушен пакет документов и все заново делать, а это опять время. В кв.1 написано, что пакет принят, может все нормально?

Юл__ия
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 11 липня 2017, 15:26
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Юл__ия »

налоговик с области сказали до блокировки таблицу не слать!!!!!!!!
слать после блокировки и желательно после нескольких повидомлень к заблокированным нн, чтобы они посмотрели документы!
у кого много додатков в кабинете, сохраняйтесь периодически, а то потом выбьет и вся работа насмарку.

vi_ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 15 липня 2017, 14:24
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення vi_ka »

Анастасия_Р писав:
Бухгалтер1995 писав:
ANKO писав: Якщо пройшло 5 дн. від дати подання повідомлення, то вчора на круглому столі сказали не чекати, а двонити і виясняти, можливо просто це рішення не рознесли в систему. Запевнили,що рішення вони приймають протігом 5 дн.
А куди телефонувати? На "Гарячу лінію" - так це ж цілий день на телефоні і завжди "всі оператори зайняті"((((((((((((((((((((
Да ладно, протягом 5 дней, подавали 12го док-ты, решение пришло 24го, и в решение такая дата и стоит, т.е 7 рабочих дней.
Гаряча ліннія нічого не знає. Область говорить, що не має з Києва. Хто дзвонив на Київ, дайте номер, у мене сьогодні 12 робочих днів

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”