Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Юл__ия писав:налоговик с области сказали до блокировки таблицу не слать!!!!!!!!
слать после блокировки и желательно после нескольких повидомлень к заблокированным нн, чтобы они посмотрели документы!
у кого много додатков в кабинете, сохраняйтесь периодически, а то потом выбьет и вся работа насмарку.
ТАК таблицю подавати після відмови в реєстрації. Їх можна подавати хоч 20 шт. Радили на кожен вид окрему табл.,бо великі вони важче розглядають....А повідомлення можна подати лише одне

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Тобто, аналізуючи перечитане за сьогодні, роблю висновки: оптова торгівля ПММ, 100% товар ризиковий, залишків немає, бо торгуємо склад постачальника-склад покупця. 2 чол. у штаті, основних майже немає, землі теж. Працюємо з 2003 року, майже стабільно. Або ж до 500 тис. і у відпустку (але у нас одна накладна на 200 тис., тобто три продажі - і що?), або ж закриватися, бо ми й так одного клієнта вже загубили, а у нас їх всього десь 15..... Працюю з 1997 року головним бухгалтером, всякого надивилася і пережила, але ж так жорстко і незрозуміло мабуть лише зараз...

Vikuwa
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 20 липня 2017, 11:42
Звідки: Харків
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Vikuwa »


я переживаю, что через энное количество дней придет квитанция о том что нарушен пакет документов и все заново делать, а это опять время. В кв.1 написано, что пакет принят, может все нормально?[/quote]



Уже целосность пакета не прийдет, она в течении суток обычно приходит

Vikuwa
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 20 липня 2017, 11:42
Звідки: Харків
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Vikuwa »

Ребекка писав:
Скрытый текст
Анастасия_Р писав:
Бухгалтер1995 писав: А куди телефонувати? На "Гарячу лінію" - так це ж цілий день на телефоні і завжди "всі оператори зайняті"((((((((((((((((((((
Да ладно, протягом 5 дней, подавали 12го док-ты, решение пришло 24го, и в решение такая дата и стоит, т.е 7 рабочих дней.
я переживаю, что через энное количество дней придет квитанция о том что нарушен пакет документов и все заново делать, а это опять время. В кв.1 написано, что пакет принят, может все нормально?



Целосность пакета уже не прийдет, это обычно в течении суток

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Ребекка писав:
Скрытый текст
Анастасия_Р писав:
Бухгалтер1995 писав: А куди телефонувати? На "Гарячу лінію" - так це ж цілий день на телефоні і завжди "всі оператори зайняті"((((((((((((((((((((
Да ладно, протягом 5 дней, подавали 12го док-ты, решение пришло 24го, и в решение такая дата и стоит, т.е 7 рабочих дней.
я переживаю, что через энное количество дней придет квитанция о том что нарушен пакет документов и все заново делать, а это опять время. В кв.1 написано, что пакет принят, может все нормально?
Зайдите в эл.кабинет. Если в Перегляді звітності оно есть, значит дошло.

pokoran
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 01 березня 2015, 18:34
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення pokoran »

Помогите.! приподписании Листа до критериев відает ошибку not ProcessCommandNref JBO-29000: Unexpected exception caught: java.sql.SQLException, msg=Конфликт типов параметров
ошибка 1 . перепроверила все.что делать?

Весна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 05 грудня 2011, 09:19
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Весна »

anelka13 писав:
Nelli-Nelli писав:
tanyabuh писав: Напишите почту скину скан статьи.
Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так

на семинаре разъясняли,что при расчете 0,05 участвуют все налоги, в том числе и НДС, а не берется в расчет только ндс уплаченный при импорте
а от какой суммы от реализации по украине??? или если был экспорт то от полной суммы вместе с экспортом???

tanyabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 26 липня 2017, 10:45
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення tanyabuh »

Весна писав:
anelka13 писав:
Nelli-Nelli писав: Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так

на семинаре разъясняли,что при расчете 0,05 участвуют все налоги, в том числе и НДС, а не берется в расчет только ндс уплаченный при импорте
а от какой суммы от реализации по украине??? или если был экспорт то от полной суммы вместе с экспортом???
"Податкове навантаження розраховуватимуть як відношення загальної суми сплачених податків і зборів, а також ЄСВ (окрім імпортного ПДВ)за останні 12 міс до загальної суми постачання товарів/послуг НА МИТНІЙ ТЕРИТОРІЇ України за останні 12 міс, що обкладаються за ставками 20% та 7%........"

anelka13
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 17 липня 2017, 10:31
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення anelka13 »

Весна писав:
anelka13 писав:
Nelli-Nelli писав: Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так

на семинаре разъясняли,что при расчете 0,05 участвуют все налоги, в том числе и НДС, а не берется в расчет только ндс уплаченный при импорте
а от какой суммы от реализации по украине??? или если был экспорт то от полной суммы вместе с экспортом???
от задекларированных сумм в декларации по ндс за последни 12 месяцев, сопоставляется не реализация, а декларирование по первому событию ( база налогообложения).

Olga(Ольга)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 11 липня 2017, 11:37
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Olga(Ольга) »

ligab писав:
Olga(Ольга) писав:Девочки кого интересует вопрос с таблицей пишу: отправила в єл.кабинете таблицу и больше ничего не отправляла, а когда налоговая моя начала обрабатывать информацию, то запросили (по телефону) дополнительно информацию - поясняющую к таблице, это и потужности и по сотрудникам, оренды, услуги, т.п. Спасибо налоговой, очень внятно мне все рассказали, я это все быстренько собрала и в эл.виде скинула. Они все это проверят и если все нормально то отправят в Киев. Фух, с директором скрестили пальцы, ждем
Не хочу огорчать, но у меня была такая же ситуация, все сделала, отправила, районная налоговая отправила в Киев, а потом позвонили и сказали, что есть положительное решение, но чтобы получить квитанцию 2 по заблокированным накладным, все равно нужно предоставить все документы через электронный кабинет. Вот теперь мучаюсь с электронным кабинетом!
ну так это само сабой, у меня до начала рассмотрения таблицы все подряд налоговые были остановленны, третью неделю и днем и ночью сижу готовлю доки, пока, спасибо Господу, разрешают, по решению комиссии половина уже зарегистрировалась

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”