Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

asv писав:прошу сказати якщо мені прийшла від постачальника податкова ззареєстрована, але з помилками: за результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарам зг. УКТ ЗЕД: 7318.7326......що це означає що я теж не зможу зареєструвати податкову накладну?
Ну почему же не сможете?Пробуйте! Регистрация же прошла. Ваш поставщик - это ваш поставщик, вы - это вы. Я так поняла регистрация была еще при тестовом режиме.. А значит та ошибка во внимание не возьмется.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Мені теж відмова, через 1,5 суток, теж виробництво. (я в шоці все сканувати і відпрвляти.. офігєть)
І кабінет не вдкривається

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

у меня транспорт. свой машины. все заблокировало регимт. Это просто кошмар.У меня на одну поедку может быть ящик ТТН. А таких налоговых у меня 500 шт. И что теперь заниматься только сканом ТТН что бы зарегить налоговую. НЕт слов.Тут этот петя все снес нахрен, теперь эта блокировка. Не зря говорили что июль будет тяжелым.....так оно и есть...

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Ан-ия писав:у меня транспорт. свой машины. все заблокировало регимт. Это просто кошмар.У меня на одну поедку может быть ящик ТТН. А таких налоговых у меня 500 шт. И что теперь заниматься только сканом ТТН что бы зарегить налоговую. НЕт слов.Тут этот петя все снес нахрен, теперь эта блокировка. Не зря говорили что июль будет тяжелым.....так оно и есть...
Наташа_75 писав:Мені теж відмова, через 1,5 суток, теж виробництво. (я в шоці все сканувати і відпрвляти.. офігєть)
І кабінет не вдкривається
Коллеги, у Вас объем поставок уже превысил 500 000? Блин...... аж страшно #impossibl у меня тоже производство и завтра НН хотела регить #wall#

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

В мене обороти великі, дуже навіть більші за 500000, і що? в кабінет не можу зайти, завтра їду в податкову з листом
Просто супер, вони суки у відпустки, а в тебе квартальні звіти іще ця муть...
Жити будеш на цій роботі...

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

natasha_0777 писав: Ответ моей обл.налоговой: Додаток+пояснення+договора+приходные+сертификаты кач-ва+ТТН+ произв.мощности+складские помещения+первичка по производству+расходная накл( по которой заблокировал налоговую)+договор с покупателем+банк.выписка+ТТН. в формате ПДФ через кабинет плательщика отдельно по каждой заблокированной накладной. Оборот моей речи состоит только из матерных слов.
ну и наборчик #g_cray2# и как это впихнуть в кабинет, который то работает, то не работает#wall# Да и время на регистрацию ограничено #sigh#

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Люди може хтось пояснити мені що робити , бо я нічого не розумію. Сьогодні заблокували податкові дві штуки, послуги 49.41, що робити і куди бігти? Два дні чекала реєстрації і тут ввечері сюрпрайз. Подавати документи через кабінет чи нести прямо в податкову?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Ан-ия писав:у меня транспорт. свой машины. все заблокировало регимт. Это просто кошмар.У меня на одну поедку может быть ящик ТТН. А таких налоговых у меня 500 шт. И что теперь заниматься только сканом ТТН что бы зарегить налоговую. НЕт слов.Тут этот петя все снес нахрен, теперь эта блокировка. Не зря говорили что июль будет тяжелым.....так оно и есть...
Діна 1977 писав:Люди може хтось пояснити мені що робити , бо я нічого не розумію. Сьогодні заблокували податкові дві штуки, послуги 49.41, що робити і куди бігти? Два дні чекала реєстрації і тут ввечері сюрпрайз. Подавати документи через кабінет чи нести прямо в податкову?
Я вам співчуваю
Також надаємо транспортні послуги. Вчора відправляла ПН за 29,06, правда код послуг пишу детальніше 49.41.11. Сьогодні прийшла реєстрація. В червні попереджень в квитанціях не було.
Також в червні подали 20-ОПП з наявними автомобілями. Можливо ця інфа теж десь програмним забезпеченням ДФС використовується.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Татьяна ТС писав:
Ан-ия писав:у меня транспорт. свой машины. все заблокировало регимт. Это просто кошмар.У меня на одну поедку может быть ящик ТТН. А таких налоговых у меня 500 шт. И что теперь заниматься только сканом ТТН что бы зарегить налоговую. НЕт слов.Тут этот петя все снес нахрен, теперь эта блокировка. Не зря говорили что июль будет тяжелым.....так оно и есть...
Діна 1977 писав:Люди може хтось пояснити мені що робити , бо я нічого не розумію. Сьогодні заблокували податкові дві штуки, послуги 49.41, що робити і куди бігти? Два дні чекала реєстрації і тут ввечері сюрпрайз. Подавати документи через кабінет чи нести прямо в податкову?
Я вам співчуваю
Також надаємо транспортні послуги. Вчора відправляла ПН за 29,06, правда код послуг пишу детальніше 49.41.11. Сьогодні прийшла реєстрація. В червні попереджень в квитанціях не було.
Також в червні подали 20-ОПП з наявними автомобілями. Можливо ця інфа теж десь програмним забезпеченням ДФС використовується.

О єто хорший вариант.А можете скинуть пример как ві заполняли 20_ОПП.у меня 30 с лишним машин.Некоторіе на ТОВКЕ, некоторіе орендовани. попробую и я подать.буду вам очень благодарна D-nastashka@ukr.net

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Татьяна ТС писав:
Ан-ия писав:у меня транспорт. свой машины. все заблокировало регимт. Это просто кошмар.У меня на одну поедку может быть ящик ТТН. А таких налоговых у меня 500 шт. И что теперь заниматься только сканом ТТН что бы зарегить налоговую. НЕт слов.Тут этот петя все снес нахрен, теперь эта блокировка. Не зря говорили что июль будет тяжелым.....так оно и есть...
Діна 1977 писав:Люди може хтось пояснити мені що робити , бо я нічого не розумію. Сьогодні заблокували податкові дві штуки, послуги 49.41, що робити і куди бігти? Два дні чекала реєстрації і тут ввечері сюрпрайз. Подавати документи через кабінет чи нести прямо в податкову?
Я вам співчуваю
Також надаємо транспортні послуги. Вчора відправляла ПН за 29,06, правда код послуг пишу детальніше 49.41.11. Сьогодні прийшла реєстрація. В червні попереджень в квитанціях не було.
Також в червні подали 20-ОПП з наявними автомобілями. Можливо ця інфа теж десь програмним забезпеченням ДФС використовується.
В червні була блокировка 13.06 за травень податкову не пропустили, але я занесла копії документів і ввечері розблокували. Також інспектор сказала, що ми в зоні риску так як у нас перевалило давно 500 тис. Але тепер що робити знов копії нести чи потрібно здавати табличку ? Нічого не розумію#cray#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”