Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Діна 1977 писав:
Татьяна ТС писав:
Ан-ия писав:у меня транспорт. свой машины. все заблокировало регимт. Это просто кошмар.У меня на одну поедку может быть ящик ТТН. А таких налоговых у меня 500 шт. И что теперь заниматься только сканом ТТН что бы зарегить налоговую. НЕт слов.Тут этот петя все снес нахрен, теперь эта блокировка. Не зря говорили что июль будет тяжелым.....так оно и есть...
Діна 1977 писав:Люди може хтось пояснити мені що робити , бо я нічого не розумію. Сьогодні заблокували податкові дві штуки, послуги 49.41, що робити і куди бігти? Два дні чекала реєстрації і тут ввечері сюрпрайз. Подавати документи через кабінет чи нести прямо в податкову?
Я вам співчуваю
Також надаємо транспортні послуги. Вчора відправляла ПН за 29,06, правда код послуг пишу детальніше 49.41.11. Сьогодні прийшла реєстрація. В червні попереджень в квитанціях не було.
Також в червні подали 20-ОПП з наявними автомобілями. Можливо ця інфа теж десь програмним забезпеченням ДФС використовується.
В червні була блокировка 13.06 за травень податкову не пропустили, але я занесла копії документів і ввечері розблокували. Також інспектор сказала, що ми в зоні риску так як у нас перевалило давно 500 тис. Але тепер що робити знов копії нести чи потрібно здавати табличку ? Нічого не розумію#cray#
Я думаю що 20 - опп не працює, тому що я теж подавала ( у нас чималий автопарк ) , але коли носила в червні копії, то сказали щоб принесла документи на всі машини , а то може у нас немає чим виконувати послуги#swoon#

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Ан-ия писав:
Татьяна ТС писав:
Ан-ия писав:у меня транспорт. свой машины. все заблокировало регимт. Это просто кошмар.У меня на одну поедку может быть ящик ТТН. А таких налоговых у меня 500 шт. И что теперь заниматься только сканом ТТН что бы зарегить налоговую. НЕт слов.Тут этот петя все снес нахрен, теперь эта блокировка. Не зря говорили что июль будет тяжелым.....так оно и есть...
Діна 1977 писав:Люди може хтось пояснити мені що робити , бо я нічого не розумію. Сьогодні заблокували податкові дві штуки, послуги 49.41, що робити і куди бігти? Два дні чекала реєстрації і тут ввечері сюрпрайз. Подавати документи через кабінет чи нести прямо в податкову?
Я вам співчуваю
Також надаємо транспортні послуги. Вчора відправляла ПН за 29,06, правда код послуг пишу детальніше 49.41.11. Сьогодні прийшла реєстрація. В червні попереджень в квитанціях не було.
Також в червні подали 20-ОПП з наявними автомобілями. Можливо ця інфа теж десь програмним забезпеченням ДФС використовується.

О єто хорший вариант.А можете скинуть пример как ві заполняли 20_ОПП.у меня 30 с лишним машин.Некоторіе на ТОВКЕ, некоторіе орендовани. попробую и я подать.буду вам очень благодарна D-nastashka@ukr.net
Мій варіант заповнення 20-ОПП, машини орендовані
графи 2-10
1/20/Автомобіль/20000001/КОАТУУ/обл,місто/стоянки паркування/8/7
1/20/Автомобіль/20000002/КОАТУУ/обл,місто/стоянки паркування/8/7
Діна 1977 писав:Я думаю що 20 - опп не працює, тому що я теж подавала ( у нас чималий автопарк ) , але коли носила в червні копії, то сказали щоб принесла документи на всі машини , а то може у нас немає чим виконувати послуги
Залишається тільки здогадуватись що працює, а що ні. Але вважаю, що в "чудо-кабінеті" інформація всеж таки повинна бути щодо діяльності підприємства.
Зараз при відсутності інформації про об,єкти оподаткування не підписують договори на здачу звітності.

natasha_0777
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 152
З нами з: 06 грудня 2012, 01:43
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 89 разів

Повідомлення natasha_0777 »

asv писав:прошу сказати якщо мені прийшла від постачальника податкова ззареєстрована, але з помилками: за результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарам зг. УКТ ЗЕД: 7318.7326......що це означає що я теж не зможу зареєструвати податкову накладну?
Такая квитанция означает,ч то Ваш поставщик не зарегистрировал на Вас НН, значит НК у вас нет.

natasha_0777
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 152
З нами з: 06 грудня 2012, 01:43
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 89 разів

Повідомлення natasha_0777 »

L&S писав:
Tasa писав:
natasha_0777 писав:Ответ моей обл.налоговой: Додаток+пояснення+договора+приходные+сертификаты кач-ва+ТТН+ произв.мощности+складские помещения+первичка по производству+расходная накл( по которой заблокировал налоговую)+договор с покупателем+банк.выписка+ТТН. в формате ПДФ через кабинет плательщика отдельно по каждой заблокированной накладной. Оборот моей речи состоит только из матерных слов.
Да, твою же мать! А если я выписываю НН на ПРЕДОПЛАТУ????И приход товара у меня будет только через 45 дней( вполне реальная производственная ситуация) и у меня на руках нет НИЧЕГО??? кроме договоров счетов и выписки из банка??? ЧТО делать...
Пишите пояснения и сканируйте договор+банк.выписку

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

natasha_0777 писав:
L&S писав:
Tasa писав: Да, твою же мать! А если я выписываю НН на ПРЕДОПЛАТУ????И приход товара у меня будет только через 45 дней( вполне реальная производственная ситуация) и у меня на руках нет НИЧЕГО??? кроме договоров счетов и выписки из банка??? ЧТО делать...
Пишите пояснения и сканируйте договор+банк.выписку
У нас в июне пришло одна ПН с предупреждением. Мы - производители:продукция из бумаги- составлящие бумага разных видов, картон, пленки , краски и т.д. Даже на виды бумаги, картон - разные коды. Я ГНИ -звонила, задала ей вопрос. Инспектор ответила типа - не Вы первая задаете такой вопрос, никто ответа не знает Давайте ждать 01.07.17- тогда может что-то прояснится.Дождались.....#wall# #wall# #wall#

Lir
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 04 липня 2017, 16:06
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lir »

Через "Листування з ДФС" возвращвется квитанция с "залишено без розгляду" с отправленого "Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження" возврвщается ошибка так как нет вложенных файлов, которые реально туда загрузить только в XML. У кого-то было такое? Круг замкнулся#wall#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Зі сторінки Ю.Дроговоз у фейсбук:
https://www.facebook.com/ydrogovoz/post ... 1152702017

Лия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 718
З нами з: 25 березня 2011, 07:43
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лия »

Симпа писав:
natasha_0777 писав:
L&S писав: Пишите пояснения и сканируйте договор+банк.выписку
У нас в июне пришло одна ПН с предупреждением. Мы - производители:продукция из бумаги- составлящие бумага разных видов, картон, пленки , краски и т.д. Даже на виды бумаги, картон - разные коды. Я ГНИ -звонила, задала ей вопрос. Инспектор ответила типа - не Вы первая задаете такой вопрос, никто ответа не знает Давайте ждать 01.07.17- тогда может что-то прояснится.Дождались.....#wall# #wall# #wall#
У нас с Вами видать одинаковое производство. Вчера отослала нн на рег., сижу жду

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

в мене постачальнику відмовлено в реєстраці я сьогодні дзвонила каже відмовлено їм аж 180 податкових..то що я не зможу зареєструвати свою податкову і чи я не буду мати кредиту?

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

asv писав:в мене постачальнику відмовлено в реєстраці я сьогодні дзвонила каже відмовлено їм аж 180 податкових..то що я не зможу зареєструвати свою податкову і чи я не буду мати кредиту?
наверное. это ждет нас всех.... не понимаю. зачем так провоцировать, каков план #help#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”