Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
dana510
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 11 серпня 2017, 14:23
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення dana510 »

zoltan писав:
dana510 писав:
natik.lin писав: Попробуйте может чуть позже. Бываю дни, що Кабинет сильно глючит. Или перезайдите заново - может поможет.
Дякую. Буду висилати.Вчора взагалі не відправлялось. А сьогодні вже з різними кількостями додатків і ніяк....
у повідомленні (внизу) треба занести код директора і ПІБ і пройде
заносила вже...не проходить спробую ще варіант з сонатою

Vikuwa
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 20 липня 2017, 11:42
Звідки: Харків
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Vikuwa »

dana510 писав:
zoltan писав:
dana510 писав: Дякую. Буду висилати.Вчора взагалі не відправлялось. А сьогодні вже з різними кількостями додатків і ніяк....
у повідомленні (внизу) треба занести код директора і ПІБ і пройде
заносила вже...не проходить спробую ще варіант з сонатою

1. Птичка на директоре
2. Проверте что бі в повідомленні стоял крестик керівник и вручную введите диретора и его код
3. Пояснення в 601 документе должно біть компактным
4. Дадотков 25 шт

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Nelli-Nelli писав:
Діна 1977 писав:
Dfcbkbcf писав: посмотрите в кабинете в входящих документах, они туда вешают свои ответы
мне уже пришел отказ по уведомлению отправленному 02.08 -- вчера толи докумены не все толи с порушенням чинного законодавства, в общем толи или толи...
надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування
Та я з входящих і не виходжу. Заглядую туди на день по 1000 раз, а там дуля з маком. В свою податкову звоню, кажуть ждіть або подавайте в суд що затримують розгляд ваших документів. Що робити хз.
Підтримую питання. Хто знає телефон комісії ДФС в Києві. Я відповіді жду з 12.07#g_cray2# І я з входящих не виходжу. Заглядую туди на день по 1000 раз, а там дуля з маком. #g_cray# Вже і на Пульс зверталась#rtfm# . Все марно.
В ДФСУ не общаются с плательщиками напрямую (за редким исключением). По конкретным вопросам к ним может обращаться обл.ДФС. В Киеве так и делают. Отправку решений комисии сейчас задерживают - они не успевают...

Luda_avon@ukr.net
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 502
З нами з: 17 червня 2013, 10:01
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Luda_avon@ukr.net »

Девочки, подскажите, как добавить строки в таблице даных платника податку..

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

А когда блокировка по услуге, то текст уведомления такой же, как и по товару? Відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків,
визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН,
затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 №567.За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність
обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 77.32.. Пропонуємо надати пояснення та/або копії
документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК. У меня услуга, какой УКТ ЗЕД?

cimbaluk1974
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2016, 11:57
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення cimbaluk1974 »

Nelli-Nelli писав:
Діна 1977 писав:
Dfcbkbcf писав: посмотрите в кабинете в входящих документах, они туда вешают свои ответы
мне уже пришел отказ по уведомлению отправленному 02.08 -- вчера толи докумены не все толи с порушенням чинного законодавства, в общем толи или толи...
надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування
Та я з входящих і не виходжу. Заглядую туди на день по 1000 раз, а там дуля з маком. В свою податкову звоню, кажуть ждіть або подавайте в суд що затримують розгляд ваших документів. Що робити хз.
Підтримую питання. Хто знає телефон комісії ДФС в Києві. Я відповіді жду з 12.07#g_cray2# І я з входящих не виходжу. Заглядую туди на день по 1000 раз, а там дуля з маком. #g_cray# Вже і на Пульс зверталась#rtfm# . Все марно.
Всем доброе утро.Присоединяюсь ко всем пострадавшим.у меня чистой воды производство отопительной техники,естественно на входе одни коды,на выходе-другие. 25 июля заблокировали налоговую на сумму ндс=700000,00грн. 27июля отправила повідомлення и таблицу-тишина. Вот номер ДФС Киева-461-76-97. Звоню туда по много раз (ибо сроки получения ответа истекли 04 августа),но ответ постоянно один-на розгляді,а мы к этому не имеем никакого отношения. одно радует-трубку берут (по крайней мере пока).

cimbaluk1974
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2016, 11:57
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення cimbaluk1974 »

Natallia писав:
Nelli-Nelli писав:
Діна 1977 писав: Та я з входящих і не виходжу. Заглядую туди на день по 1000 раз, а там дуля з маком. В свою податкову звоню, кажуть ждіть або подавайте в суд що затримують розгляд ваших документів. Що робити хз.
Підтримую питання. Хто знає телефон комісії ДФС в Києві. Я відповіді жду з 12.07#g_cray2# І я з входящих не виходжу. Заглядую туди на день по 1000 раз, а там дуля з маком. #g_cray# Вже і на Пульс зверталась#rtfm# . Все марно.
В ДФСУ не общаются с плательщиками напрямую (за редким исключением). По конкретным вопросам к ним может обращаться обл.ДФС. В Киеве так и делают. Отправку решений комисии сейчас задерживают - они не успевают...
тел.461-76-97

cimbaluk1974
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2016, 11:57
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення cimbaluk1974 »

cimbaluk1974 писав:
Natallia писав:
Nelli-Nelli писав: Підтримую питання. Хто знає телефон комісії ДФС в Києві. Я відповіді жду з 12.07#g_cray2# І я з входящих не виходжу. Заглядую туди на день по 1000 раз, а там дуля з маком. #g_cray# Вже і на Пульс зверталась#rtfm# . Все марно.
В ДФСУ не общаются с плательщиками напрямую (за редким исключением). По конкретным вопросам к ним может обращаться обл.ДФС. В Киеве так и делают. Отправку решений комисии сейчас задерживают - они не успевают...
тел.461-76-97
Это телефон ДФС Киева

Lilichka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 24 липня 2017, 19:56
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення Lilichka »

Доброе утро, девочки и мальчики )) подскажите пожалуйста.

СИТУАЦИЯ: Я выписала нн, она попала в блок. Но она ошибочная. Ее нужно как то отменить и выписать нову. А как же ее отменить если она приостановлена((

Может просто не включать ее в декларацию??

У кого была подобная ситуация поделитесь#blush#

Oley
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 08 серпня 2017, 11:18
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Oley »

Уважаемые коллеги!
Подскажите: Приходит 2 квитанция НЕ ПРИНЯТО. Ошибка: Перевірте правильність даних підписанта. 3 раза отправляла. Ума не приложу, что не так. Помогите пожалуйста!

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”