Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

marina11 писав:
Елена_П писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Напишіть більш предметно.
Що було у ПН (на підставі чого).
Що потрібно зняти через РК (шо змінилося).
Якщо було повернення коштів, то і причина коригування "повернення коштів".
Я бы так и написала, но я покупатель, это поставщик мне присылает РК, ну раз такое в квитанции написали, то может сейчас вообще на все писать надо "Зміна номенклатури", а может специально что-то на шлюзе делают, чтобы не дать регистрировать минуса, я уже ничему не удивляюсь. Кстати это вот тот самый бух. поставщика, которая любит тянуть до последнего дня, вот и дотянулась...хотя сейчас минусовые РК регистрируются 15 дней от дня получения.
Ні, РК з іншими формулюваннями реєструються.
Ну знайдіть ПН, до якої вона Вам прислала РК, що там у ній написано. І що у самому РК. [/quote]
Проверила - номенклатура одинаковая. Отправила уже с формулировкой "Зміна номенклатури", жду. Что интересно отказ приходит не сразу, а через несколько часов.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Підскажіть будь ласка , як виписати рк . Була передплата за послуги від покупця, акт закрили на меншу суму чим передплата, податкову я виписала на передплату. Це все було в жовтні 2017. Тепер покупець написав лист і просить повернути різницю . Щось не можу докупи скласти , як його зробити. Допоможіть .

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8531
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1891 раз
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка , як виписати рк . Була передплата за послуги від покупця, акт закрили на меншу суму чим передплата, податкову я виписала на передплату. Це все було в жовтні 2017. Тепер покупець написав лист і просить повернути різницю . Щось не можу докупи скласти , як його зробити. Допоможіть .
Датою повернення - робите РК на різницю, пробуйте так і вказати причину "повернення коштів" чи "Передоплати"...

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Елена_П писав:
marina11 писав:
Елена_П писав:
Скрытый текст
Я бы так и написала, но я покупатель, это поставщик мне присылает РК, ну раз такое в квитанции написали, то может сейчас вообще на все писать надо "Зміна номенклатури", а может специально что-то на шлюзе делают, чтобы не дать регистрировать минуса, я уже ничему не удивляюсь. Кстати это вот тот самый бух. поставщика, которая любит тянуть до последнего дня, вот и дотянулась...хотя сейчас минусовые РК регистрируются 15 дней от дня получения.
Ні, РК з іншими формулюваннями реєструються.
Ну знайдіть ПН, до якої вона Вам прислала РК, що там у ній написано. І що у самому РК.
[/spoiler]
Проверила - номенклатура одинаковая. Отправила уже с формулировкой "Зміна номенклатури", жду. Что интересно отказ приходит не сразу, а через несколько часов.
Пришел ответ, как я и ожидала снова не принято:
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Порушення вимог порядку заповнення податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної, а саме: у графі "Обсяги постачання" розрахунку коригування до податкової накладної у всіх рядках, які заповнюються у зв’язку із зміною номенклатури товарів/послуг, повинно зазначатися невід'ємне значення

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Елена_П писав:
Скрытый текст
Елена_П писав:
marina11 писав: Ні, РК з іншими формулюваннями реєструються.
Ну знайдіть ПН, до якої вона Вам прислала РК, що там у ній написано. І що у самому РК.
Проверила - номенклатура одинаковая. Отправила уже с формулировкой "Зміна номенклатури", жду. Что интересно отказ приходит не сразу, а через несколько часов.
[/spoiler]
Пришел ответ, как я и ожидала снова не принято:
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Порушення вимог порядку заповнення податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної, а саме: у графі "Обсяги постачання" розрахунку коригування до податкової накладної у всіх рядках, які заповнюються у зв’язку із зміною номенклатури товарів/послуг, повинно зазначатися невід'ємне значення
[/quote]
Втретє: Для того, щоб зрозуміти, що не влаштовує ДФС потрібно розуміти що взагалі коригується. У Вас це зрозуміти неможливо.
ПН на відвантаження/оплату?
РК на повернення товару/повернення коштів?
Які колонки заповнено у РК і яким даними?

ASya555
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 31 січня 2018, 11:03

Повідомлення ASya555 »

Добрый день. Подскажите как парвильно отредактировать НН.
Ситуация такая: ошибочно выписана нн больше на 63,98 грн ( НДС 10,66)
Перве событие оплата 150 000 и нн выписана правильной датой, по дате оплаты, но с суммой ошиблись и выписали на 150 063,98 грн.
Теперь мне нужно снять этот "хвостик". Как правильно сделать?

1 вариант:

двумя строчками, отняла полностью позицию одну из нн, ее отминусовала, затем второй строкой эту же позицию но уже с правильным количеством, т.е.уменьшила количество шт, и причину написала "Виправлення помилки"
Но когда я вывела ее на печать в 1с, а потом перенесла в медок, она переносится с одной строкой только...
Почему?


2вариант:

одной строкой , из одной позиции убрала количеством этот хвостик и написала причину "зміна кіькості"

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Tasa писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка , як виписати рк . Була передплата за послуги від покупця, акт закрили на меншу суму чим передплата, податкову я виписала на передплату. Це все було в жовтні 2017. Тепер покупець написав лист і просить повернути різницю . Щось не можу докупи скласти , як його зробити. Допоможіть .
Датою повернення - робите РК на різницю, пробуйте так і вказати причину "повернення коштів" чи "Передоплати"...
рк з мінусом правильно? В мене там така сума 3 грн #impossibl

sedlena
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 30 січня 2018, 14:46
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення sedlena »

marina11 писав:
sedlena писав:Подскажите, как исправить ошибку в НН от 01.06.2017. Счет, оплата, и накладная (все проведено в июне 2017г.) на товар на сумму 20 685,75грн. (одна из позиций в этих документах стоит 1 шт. - цена с НДС - 2040,75грн., в т.ч. НДС - 340,13грн.) делалось все в 1С.
А НН формировалась В ifin в ручную, и сейчас обнаружила ошибку в этой накладной - сумма 20 685,74грн. (эта же позиция 1шт. - цена без НДС - 1 700,62грн. НДС - 340,12грн. и общая сумма - 2 040,74грн.). В налоговой накладной общая сумма на 0,01грн. меньше за счет НДС - который меньше на 0,01грн.
Как это исправить - делать одну РК на "-" этой позиции и добавлять следующий пункт по порядку "+" все тоже самое, только НДС на 0,01грн. больше? Тогда РК получиться на +0,01грн., и ее надо регистрировать у покупателя ?
Или как это исправить и будут ли штрафы , помогите, пожалуйста. Я начинающий бухгалтер и совсем запуталась?
Я б зробила РК "Зміна номенклатури" або "Виправлення помилки" (як прийме ДФС) від 01.06.2017р
- (рядок, який був)
+(новий рядок, якого не було у ПН) на 0.01 грн більше.
Так як РК на + то реєструєте Ви. Штраф за прострочення реєстрації % від 0,01 грн ПДВ менше 0.01 грн.
Спасибо за ответ, прваильно ли я поняла, по поводу штрафа - от 61 до 365 кал.дней - 40% будет браться только от 0,01грн., т.е.штраф - 0,01грн. - как его оплачивать и где он показывается (в Декларации) или по факту проверки налоговой?
Пробую делать корректировку - нет колонки для сумму НДС, прописывается сумма товара без НДС - она у меня не меняется, как откорректировать?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

sedlena писав:
marina11 писав:
sedlena писав:Подскажите, как исправить ошибку в НН от 01.06.2017. Счет, оплата, и накладная (все проведено в июне 2017г.) на товар на сумму 20 685,75грн. (одна из позиций в этих документах стоит 1 шт. - цена с НДС - 2040,75грн., в т.ч. НДС - 340,13грн.) делалось все в 1С.
А НН формировалась В ifin в ручную, и сейчас обнаружила ошибку в этой накладной - сумма 20 685,74грн. (эта же позиция 1шт. - цена без НДС - 1 700,62грн. НДС - 340,12грн. и общая сумма - 2 040,74грн.). В налоговой накладной общая сумма на 0,01грн. меньше за счет НДС - который меньше на 0,01грн.
Как это исправить - делать одну РК на "-" этой позиции и добавлять следующий пункт по порядку "+" все тоже самое, только НДС на 0,01грн. больше? Тогда РК получиться на +0,01грн., и ее надо регистрировать у покупателя ?
Или как это исправить и будут ли штрафы , помогите, пожалуйста. Я начинающий бухгалтер и совсем запуталась?
Я б зробила РК "Зміна номенклатури" або "Виправлення помилки" (як прийме ДФС) від 01.06.2017р
- (рядок, який був)
+(новий рядок, якого не було у ПН) на 0.01 грн більше.
Так як РК на + то реєструєте Ви. Штраф за прострочення реєстрації % від 0,01 грн ПДВ менше 0.01 грн.
Спасибо за ответ, прваильно ли я поняла, по поводу штрафа - от 61 до 365 кал.дней - 40% будет браться только от 0,01грн., т.е.штраф - 0,01грн. - как его оплачивать и где он показывается (в Декларации) или по факту проверки налоговой?
Не зовсім так 0,01*40%=0,004=0,00 грн. Хотіла б я побачити таке ППР від ДФС. #g_crazy#
Навіть якби була, то у декларації не відображається ніяк. Надсилаєте на реєстрацію і чекаєте, доки ДФС виявить несвоєчасність реєстрації і випише ППР. Можна чекати років 2. Після отримання ППР сплачуєте на реквізити, вказані в ньому.
Повторюю, не у цьому конкретному випадку, а якщо подібна ситуація є і штраф дійсно нарахується.

sedlena
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 30 січня 2018, 14:46
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення sedlena »


Не зовсім так 0,01*40%=0,004=0,00 грн. Хотіла б я побачити таке ППР від ДФС. #g_crazy#
Навіть якби була, то у декларації не відображається ніяк. Надсилаєте на реєстрацію і чекаєте, доки ДФС виявить несвоєчасність реєстрації і випише ППР. Можна чекати років 2. Після отримання ППР сплачуєте на реквізити, вказані в ньому.
Повторюю, не у цьому конкретному випадку, а якщо подібна ситуація є і штраф дійсно нарахується.[/quote]
Да, штрав существенный - но хочется исправить, чтобы в 1С не тянулась эта копейка.
Продую сделать РК - не пойму где сумму НДС поменять?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”