Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

Nelli-Nelli писав:
Я БУХ.... писав:#wall# #wall#
Я БУХ.... писав: клацаю ничего не происходит#search#
В таблиці ніяка срочка не повинна бути виділена і тоді правою клавішею мишки добавляєте. А якщо у Вас виділена кольором хоч одна строчка - не вийде нічого.
наверное уже тю тю. Все выделено ничего не получается а как убрать выделенное не пойму#help#

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

баффало-99 писав: Он заблокирован, не я...#g_dance#
Ничего не понятно. Так кто кому выписывал НН и кого заблокировали?

Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

Я БУХ.... писав:
Nelli-Nelli писав:
Я БУХ.... писав:#wall# #wall#
В таблиці ніяка срочка не повинна бути виділена і тоді правою клавішею мишки добавляєте. А якщо у Вас виділена кольором хоч одна строчка - не вийде нічого.
наверное уже тю тю. Все выделено ничего не получается а как убрать выделенное не пойму#help#
УРААА ВСЕМ СПАСИБО!!! ПОЛУЧИЛОСЬ

elena030376
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 12 липня 2017, 16:27
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення elena030376 »

а у нас сегодня боконулись корректировки по неплательщикам за 2016 год. Вот как!!!!!????

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

elena030376 писав:а у нас сегодня боконулись корректировки по неплательщикам за 2016 год. Вот как!!!!!????
А какие - минусовые?

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

баффало-99 писав:
Sniper писав:
Irina.dnp писав: Подавать документы с повідомленням на разблокировку
Покупатель включает в деку этот РК по дате выписки, а Вы - по дате регистрации.
Т.Е. из-за того,что ему заблокировали регистрацию,я в этом месяце ен могу уменьшить свои НО??#swoon#
ст. 192.1.1 Постачальник має право зменшити суму податкових зобов’язань лише після реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунку коригування до податкової накладної.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Irina.dnp писав:
Діна 1977 писав:
Ан-ия писав: да позитивное.Относили все скарги 28.07 сегодня пришли все ответі укр почтой.
Бляха муха, людям уже і на скарги відповідь прийшла, а мені на повідомлення від 17.07 ні ответа ні привета. #angry#
Мы еще боремся с последствиями июня. Ответы по приходили на скарги положительные. Почти все нн уже зарегистрированы. Интересный факт, что на те которые получили решение по почте от 03.08.2017 еще не зарегистрированы, а все остальные уже увидела в САЕ ПДВ. Сегодня разберемся с остальными и начнем икру метать по июлю. И сюдя по всему задержки будут не детские. И все круги ада снова. Всем нам терпения!!!
В мене теж це ще за червень податкові.#cray#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Цікаво, чи якось впливає те, що різні вхід-вихід одиниці вимірювання? І якщо у назві одне слово не дописали..................................? Бо звонила член комісії, мовляв, можливо і це може впливати...... І знову цікаво: хто ж це така таємнича особа, яка може конкретно сказати по моєму підприємству: ми вас блокуємо, бо 1, 2, 3 і т.д. Виправте і буде вам щастя...

Анна1982
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 серпня 2017, 13:26

Повідомлення Анна1982 »

Здравствуйте, подскажите, кто подавал уже скаргу-дополняли какими-то документами? или решили сами что им не хватает?#g_mad#

Buhsia
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 30 серпня 2016, 16:02
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Buhsia »

Бухгалтер1995 писав:Цікаво, чи якось впливає те, що різні вхід-вихід одиниці вимірювання? І якщо у назві одне слово не дописали..................................? Бо звонила член комісії, мовляв, можливо і це може впливати...... І знову цікаво: хто ж це така таємнича особа, яка може конкретно сказати по моєму підприємству: ми вас блокуємо, бо 1, 2, 3 і т.д. Виправте і буде вам щастя...
Не думаю,що вони аналізують кількість по одиницях,швидше за все в сумах.Мені коли в минулому місяці заблокували,то з податкової сказали,щоб весь товар продавали так само,як і в накладних від постачальника.Але один і той же товар іменують по різному,я нічого не переробляла,бо множити партії і номенклатуру,то вже запутати всіх і на роботі.В цьому місяці мені не заблокували нічого.Хоча я теж отримую в тоннах,продаю в метрах ,мішках і кілограмах.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”