Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

zoltan писав:
18 січня 2024, 17:15
Симпа писав:
18 січня 2024, 16:22
Tasa писав:
18 січня 2024, 15:52


1. Код має бути повністю ідентичним як в таблиці - тобто якщо 4 цифри - то так і має бути -і там і там
2. Це ви про тисячі грн? Бо як вже написали - по сумі рахується ототе все ....
Мала випадок такий же - все було на вході і все рівно заблочили ((((
Подавала пояснення
що у таблиці, що у ПН код ідентичний, а заблоковали на 4х значне. Як це може бути?
А хто Вам сказав,що якщо є таблиця на певний код,то не будуть блокувати по цьому коду?
А для чого ж тоді таблиця? У таблиці дається пояснення виробництво товару .

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Блокуються і при прийнятій таблиці- як я вирахувала, якщо покупець (у нас сумлінний платник податків, але постійно експорт і відшкодування ПДВ :D :D :D ), то на нього блок зразу- на всі дзвінки- ой, що ви кажете?))) так у вас все гаразд, таблиція дяюча, чому заблокували- та не знаємо, якись збій,напевно(((але пакет потрібно на розблокуваняя подавати, так :evil: :evil: :evil:
одна, сама обдарована в податковій напевно, видала таке рішення- то у вас таблиця стара, подайте нову таку саму :D :D :D Ага,а де в законах про "старість" таблиці написано? Наповнення бюджету -бачу ціль, не бачу перепон :dash: :dash: :dash:

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

ar4ik писав:
19 січня 2024, 07:42
Блокуються і при прийнятій таблиці- як я вирахувала, якщо покупець (у нас сумлінний платник податків, але постійно експорт і відшкодування ПДВ :D :D :D ), то на нього блок зразу- на всі дзвінки- ой, що ви кажете?))) так у вас все гаразд, таблиція дяюча, чому заблокували- та не знаємо, якись збій,напевно(((але пакет потрібно на розблокуваняя подавати, так :evil: :evil: :evil:
одна, сама обдарована в податковій напевно, видала таке рішення- то у вас таблиця стара, подайте нову таку саму :D :D :D Ага,а де в законах про "старість" таблиці написано? Наповнення бюджету -бачу ціль, не бачу перепон :dash: :dash: :dash:
таблиця за лютий 2023р. А по 007 відповіла, так усе вірно , да таблиця - жива. та що ж робити, це ж не ми , це система.Ми нічого не можемо зробити, вам усе ж прийдеться пояснювати. А це виробництво - док-тів багато.Не втрималась і спитала, а нічого що річний звіт іде???? І на нього сроки.До того ж у нас купа треба зареєструвати уже за січень ПН за першу половину м-ця, а я якоюсь х.......займаюсь. :angry:

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

З наших матюків- толку нуль. У мене відмова по скарзі- не надано дркументи на розвантаження. Три!!! термометри для котлів масою 2,5 кг. Це все, що потрібно знати про систему. Все інше- в наявності, сканів на 50 сторінок(((

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Симпа писав:
18 січня 2024, 16:22
[
Спойлер
quote=Tasa post_id=717973 time=1705585946 user_id=7200]
Симпа писав:
18 січня 2024, 09:30
Колеги! Поясність будь ласка, у мене заблокували дві ПН явно не законно.На одну є таблиця і вона не відміненна,у таблиці длинний код, а заблокували на короткий.А друга пн на 26 т. а кредит зайшлв на 23,8 якщо помножити 1,5 то хватає. Позвонила на 007, то вони нічого не знають пішить пояснення.На пустому місті. От що робити??? Не хватає зла. :angry: :evil: :angry: :bomb:
1. Код
Спойлер
має бути повністю ідентичним як в таблиці - тобто якщо 4 цифри - то так і має бути -і там і там
2. Це ви про тисячі грн? Бо як вже написали - по сумі рахується ототе все ....
Мала випадок такий же - все було на вході і все рівно заблочили ((((
Подавала пояснення
що у таблиці, що у ПН код ідентичний, а заблоковали на 4х значне. Як це може бути?
[/quote][/spoiler]
Та ні, то просто вони ліняться в квитанції вказувати код повністю :(
Завжди вказують тільки 4 цифри...

Oksi09
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 19 січня 2024, 20:28
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Oksi09 »

LinNata писав:
20 грудня 2023, 09:58
STO Iryna писав:
18 грудня 2023, 18:15
LinNata писав:
18 грудня 2023, 14:17
А можна нову? А якщо і її заблокують?

А в когось був опит звертання до суду з розблокуванням?
честно есть и такой и такой опыт.
Если сумма не большая то проще зарегистрировать новую, например в первых числах нового месяца (90% что ее зарегистрируют, опять же если сумма небольшая и еще первые не попадают под мониторинг) даже если с просрочкой то посчитайте что вам будет дешевле, штраф за просрочку или судебный сбор оплатить и юриста что бы он это все подал. Все конечно зависит от суммы НН. По суду при формулировке отказа "недостаточно документов без указания каких конкретно" 95% что вам вынесут в вашу пользу решение при правильной подаче иска, но это займет около года времени с апеляциями и касациями (как любят наши налоговики делать)
Новую всегда можно зарегистрировать, и если уже декларация сдана то подать уточненку, если это текущий период то взять только правильную. Есть конечно такие налоговые которые потом просят объяснения почему это вы другую зарегистрировали, у меня честно тьфу тьфу тьфу ни разу такого запроса не было, но при таком всегда можно придумать и объяснить почему она была ошибочной. И тем более что вот вам как раз и повод, что к ошибочной налоговой не хватало документов что бы ее разблокировать))
Спасибо. Зарегистрировала другую налоговую и сдала звитну нову декларацию.

Но есть два вопроса... Что делать с заблокированной накладной? Писать в ДПС как о лишней, с просьбой о разблокировке?
И еще вопрос... Новую ПН зарегистрировала получается с нарушениями сроков. И не могу найти, куда оплатить штраф. Или ждать, пока налоговая его начислит?
Добрий вечір. У мене така ж ситуація. Скажіть, будь ласка, яка у Вас була сума ПДВ, що ви змогли зареєструвати нову ПН????

Oksi09
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 19 січня 2024, 20:28
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Oksi09 »

zoltan писав:
11 січня 2024, 15:29
Доброго дня! В мене заблокували 2 ПН ,подав таблицю,таблицю прийняли автоматично.Підкажіть будь-ласка мені ці 2 заблоковані ПН мали би розблокувати автоматично ,чи треба подавати пакети документів?
Добрий вечір. Уважно прочитайте 3 квитанцію. Таблиця може бути прийнята, але не взята до уваги.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Oksi09 писав:
19 січня 2024, 20:41
zoltan писав:
11 січня 2024, 15:29
Доброго дня! В мене заблокували 2 ПН ,подав таблицю,таблицю прийняли автоматично.Підкажіть будь-ласка мені ці 2 заблоковані ПН мали би розблокувати автоматично ,чи треба подавати пакети документів?
Добрий вечір. Уважно прочитайте 3 квитанцію. Таблиця може бути прийнята, але не взята до уваги.
Цілий рік 2023 по ній здавала , а тепер усе......У кабинеті висить не скасована.

natlola
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 січня 2024, 14:27

Повідомлення natlola »

Доброго дня! Прошу допомоги! Намагаюсь заповнити "Повідомлення про надання пояснень..." в електронному кабінеті. Завантажую документи у форматі pdf, намагаюсь зберегти, пише -"Помилка перевірки. Файл не є файлом типу pdf, png, jpg. Що з цим робити, чи я щось не те роблю. Це в мене перша спроба розблокування ПН.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

natlola писав:
29 січня 2024, 14:55
Доброго дня! Прошу допомоги! Намагаюсь заповнити "Повідомлення про надання пояснень..." в електронному кабінеті. Завантажую документи у форматі pdf, намагаюсь зберегти, пише -"Помилка перевірки. Файл не є файлом типу pdf, png, jpg. Що з цим робити, чи я щось не те роблю. Це в мене перша спроба розблокування ПН.
В якій програмі це робите?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”