Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Blackdra писав:
marina11 писав:Ще не знаю, чи справді допомогло, але на імпортований з 1С РК на зміну номенклатури отримала "звичайну" на сьогоднішній день квитанцію, створила у Медку порожній РК, заповнила його вручну (візуально - жодних відмінностей) і надіслала. Пройшло 15 хв. Відмови поки-що немає.
А отпишитесь пожалуйста по результату, получится или нет))
Поки тиша. Ні реєстрації, ні відмови. Завтра зранку побачимо.

saya6683
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 05 травня 2016, 14:03

Повідомлення saya6683 »

marina11 писав:
saya6683 писав:
Скрытый текст
marina11 писав: Медок не звіряє Ваш РК з попередньо складеними документами. Він перевіряє чисту математику 5 (стільців)*20 (грн)=100, і не повинно бути 99,97 чи 101.
Якщо різниця менше 1 грн - має зареєструватися.
Не зовсім зрозумів. Рк було на зменшення ціни, РК зареєстровано. При поверненні товару видає помилку:"Документ не може бути прийнятий -рядок 16. Порушення вимог порядку заповнення под. накл. та рК до ПН, а саме у графі ціна постачання товарів/послуг зазначено 900 (ціна після реєстрації РК на зменшення) тоді як в податковій накладній, яка коригуєтьсмя, зазначено 1300 (ціна на дату виписки ПН). "
Цей текст вам видав Медок, чи сервер ДФС у квитанції? Я так думаю, що сервер. Сьогодні взагалі РК "чудово" реєструються. Будь-які.
ДФС у квитанції.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

marina11 писав:
Blackdra писав:
marina11 писав:Ще не знаю, чи справді допомогло, але на імпортований з 1С РК на зміну номенклатури отримала "звичайну" на сьогоднішній день квитанцію, створила у Медку порожній РК, заповнила його вручну (візуально - жодних відмінностей) і надіслала. Пройшло 15 хв. Відмови поки-що немає.
А отпишитесь пожалуйста по результату, получится или нет))
Поки тиша. Ні реєстрації, ні відмови. Завтра зранку побачимо.
РК зареєструвався.
Висновок: у кого такий РК один і немає бажання/часу чекати - можна сформувати його "вручну" і зареєструвати. І тероризуємо Медок.
У кого багато - тероризуємо Медок, нехай виправляють - це їхній глюк.

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Скрытый текст
saya6683 писав:
marina11 писав:
saya6683 писав:Доброго дня. Виникла така ситуація, покупець повертає товар, в жовтні 2017 року було виписано РК на зменшення ціни по даній позиції, виписуємо РК на повернення товару з врахуванням нової ціни, медок, видає помилку, що не вірно вказано ціна. Що може бути не так?
Медок не звіряє Ваш РК з попередньо складеними документами. Він перевіряє чисту математику 5 (стільців)*20 (грн)=100, і не повинно бути 99,97 чи 101.
Якщо різниця менше 1 грн - має зареєструватися.
Не зовсім зрозумів. Рк було на зменшення ціни, РК зареєстровано. При поверненні товару видає помилку:"Документ не може бути прийнятий -рядок 16. Порушення вимог порядку заповнення под. накл. та рК до ПН, а саме у графі ціна постачання товарів/послуг зазначено 900 (ціна після реєстрації РК на зменшення) тоді як в податковій накладній, яка коригуєтьсмя, зазначено 1300 (ціна на дату виписки ПН). "
При выписке двух РК к одной НН(то есть РК на РК) имеются нюансы. Вот статья в помощь,там все хорошо написано.
https://i.factor.ua/journals/buh911/201 ... top-digest

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

marina11 писав:
marina11 писав:
Blackdra писав: А отпишитесь пожалуйста по результату, получится или нет))
Поки тиша. Ні реєстрації, ні відмови. Завтра зранку побачимо.
РК зареєструвався.
Висновок: у кого такий РК один і немає бажання/часу чекати - можна сформувати його "вручну" і зареєструвати. І тероризуємо Медок.
У кого багато - тероризуємо Медок, нехай виправляють - це їхній глюк.
На той неделе тоже был глюк ДФС, РК отклоняло по разным причинам, (я его просто копировала) и когда глюк исправили РК зарегистрировалась, тоже в очередной раз скопированная в МЕДКЕ. Не думаю, что дело в Медке, думаю, что ДФС работает через раз.

oleshev
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 26 жовтня 2017, 11:40
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення oleshev »

Маруся10 писав:девочки, я шлю РК одну и ту самую уже две недели, одни возвраты, в основном пишет, что такая уже зарег в ДФС, но почему -то все возвращаются
у меня та же проблема вторую неделю#wall#

люда5
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 22 липня 2011, 01:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення люда5 »

Добрый день!подскажите алгоритм действий,в ноябре 17 и январе 18 выписали две НН на предоплату в январе поставили весь товар. В феврале покупатель вернул товар для доработки,что делать? составлять РК или нет,мы их доработаем и поставим в феврале опять,т.е ни номенклатура ни цена ни договор не меняется. Составлять два рк на предоплату по идее не могу ,деньги у нас остаются,т.к. мы его заменим или поставим ту же номенклатуру.Думаю ничего не выписывать,какие есть мнения,поделитесь пожалуйста

Iriha_22
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 26 вересня 2012, 04:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Iriha_22 »

бух-бух 2 писав:РК на возврат товара с минусом количества отклоняется 5й раз с причиной "при замене номенклатуры в одной строке не может быть заполнено количество и стоимость". Что с этим делать??? Кто-то ещё мучается с этим? До 0800 на 0 дозвониться нереально с четверга.

Попробуйте в графе причина написать "Змина килькости", все кол-во с минусом. Может так пройдет...

писали в графе причину "коригування кількості" результат тот-же
Всем добрый день, я так же мучаюсь, звоню на горячую меня перевели в отдел скаргы, созвонилась со своей налоговой сфоткала свою РК на возврат товара и квитанцию которая приходит со "зминой номенклатури", то мне налоговая порекомендовала в причине не писать повернення товара, а написать змина номенклатуры и попробовать отдать на регистрацию, только вот покупатель не хочет с такой причиной регистрировать. Просто какой то капец

Iriha_22
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 26 вересня 2012, 04:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Iriha_22 »

люда5 писав:Добрый день!подскажите алгоритм действий,в ноябре 17 и январе 18 выписали две НН на предоплату в январе поставили весь товар. В феврале покупатель вернул товар для доработки,что делать? составлять РК или нет,мы их доработаем и поставим в феврале опять,т.е ни номенклатура ни цена ни договор не меняется. Составлять два рк на предоплату по идее не могу ,деньги у нас остаются,т.к. мы его заменим или поставим ту же номенклатуру.Думаю ничего не выписывать,какие есть мнения,поделитесь пожалуйста
я так думаю, что все обязательства выполнены и корректировать нечего, цена , кол-во не менялась, корректировать нечего

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

мне только что зарегистрировали РК с формулировкой "повернення товару"
сфотографируйте РК, я скажу, что у меня не так.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”