Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

да, сегодня с медка отправляла есв и налоговые накладные, статус только доставлено по есв

Я ЕСВ вчера сдала, как чувствовала...А нн с самого утра отправила сегодня - только відправлено,тишина#g_cray2#

Fleyta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 05 липня 2017, 15:57
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fleyta »

Позвонила в свою налоговую по поводу - принести документы на флешке. Отказались, сказали, что они неуполномочены. Буду подавать в бумажном виде все, т.к. в кабинет зайти не могу, серверы АЦСК заблокированы.

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

zxcvbnm писав:
АЛЮШКА писав:а что делать? только новые ключи и перезаключать договор с налоговой? а как отозвать АЦСК?

Тоже интересует, как отозвать АЦСК Украина?
да, сегодня с медка отправляла есв и налоговые накладные, статус только доставлено по есв
неправда, сегодня с Медка с ключами АЦСК Украина отправляла налоговые на регистрацию и отчет по ЕСВ - налоговые зарегистрированы и отчет принят, но в кабинет плательщика зайти не могу, только с ключами налоговой((((

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

nananasa писав:
Елена77 писав:
nananasa писав:Девочки, у меня производство и РАДОСТЬ!!!! Отправленные вчера в 15:10 налоговые зарегистрированы!
а оборотов больше 500 тыс?
Да! Больше!
У меня тоже больше 500, из семи отправленных 03/07, призупинено 4, а 3 зарегистрированы, причем одна припинена на неплательщика

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

zxcvbnm писав:
Тюша писав:
Fleyta писав: Можно конвертировать ключи АЦСК Украина в формат налоговой key 6, вот ссылка на скачивание этой программы http://portfel.cv.ua/konvertatsiya-klyu ... m-ye-data/
Не пускает, хоть конвертируй-расконвертируй.

а что делать? только новые ключи и перезаключать договор с налоговой? а как отозвать АЦСК?
на каком-то форуме прчитала, что АСЦ Украина завтра должны заработать

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Заблокували теж на не платника, хотіла їхати в податкову, не вийшло, збираюсь завтра. Хтось Їздив, пробував? Я тільки в бумажному зробила... (тепер не знаю, на флешку кидати?)

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня ! У мене заблокована ПН ,пробую через кабінет заповнити повідомлення J13126 з додатком J13601, саме повідомлення дає заповнити а додаток не відкривається і як добавити скановані документи у пдф невідомо, хтось уже пробував це робити?

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Щастливі люди які можуть туди зайти...///

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

zoltan писав:Доброго дня ! У мене заблокована ПН ,пробую через кабінет заповнити повідомлення J13126 з додатком J13601, саме повідомлення дає заповнити а додаток не відкривається і як добавити скановані документи у пдф невідомо, хтось уже пробував це робити?
ПДФ документи додаються через вкладку "Листування з ДФС", там є той формат.

Buhgalteria
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 05 березня 2013, 07:16
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Buhgalteria »

Марина *** писав:
zoltan писав:Доброго дня ! У мене заблокована ПН ,пробую через кабінет заповнити повідомлення J13126 з додатком J13601, саме повідомлення дає заповнити а додаток не відкривається і як добавити скановані документи у пдф невідомо, хтось уже пробував це робити?
ПДФ документи додаються через вкладку "Листування з ДФС", там є той формат.
І все це листування треба робити черезеклетронний кабінет платника податків, або може черезМЕДОк, якщо той все ж таки запрацює?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”