Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ILN
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 12 жовтня 2011, 05:35
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 100 разів

Повідомлення ILN »

Helenkka писав:
ILN писав:
vika23 писав: Что пишет в квитанции?
Виписувала РК так:
Причина коригування - Зміна вартості.
Номенклатура точно така, як в ПН - без пробілів, зайвих крапок і т.д., краще РК створити на основі помилкової ПН (у МеДок є така функція).
Одним рядком зменшуєте ціну.
Зареєстровано без проблем.
Я теж так написала, приходить відмова, причина: "Причина коригування" розрахунку коригування до податкової накладної у всіх рядках, які заповнюються у зв’язку із зміною номенклатури товарів/послуг, повинно зазначатися "Зміна номенклатури"
Номер рядка у РК повинен бути такий же, як у ПН.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ILN писав:
Скрытый текст
Helenkka писав:
ILN писав: Виписувала РК так:
Причина коригування - Зміна вартості.
Номенклатура точно така, як в ПН - без пробілів, зайвих крапок і т.д., краще РК створити на основі помилкової ПН (у МеДок є така функція).
Одним рядком зменшуєте ціну.
Зареєстровано без проблем.
Я теж так написала, приходить відмова, причина: "Причина коригування" розрахунку коригування до податкової накладної у всіх рядках, які заповнюються у зв’язку із зміною номенклатури товарів/послуг, повинно зазначатися "Зміна номенклатури"
Номер рядка у РК повинен бути такий же, як у ПН.
Шановний/а ILN, або користуйтесь спойлером, або цитуйте тільки останнє повідомлення !
Буду попереджувати, а "драбинки" - видаляти.
Дякую за розуміння

ILN
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 12 жовтня 2011, 05:35
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 100 разів

Повідомлення ILN »

Дякую за попередження, більше не буду відповідати на прохання форумчан.

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Добрый день, подскажите пожалуста, сегодня сделала запрос в Сонате пришел вытяг с ЕРНН, вижу что 2 РК на "минус" есть, статус "не сверялся", а сами РК не могу втянуть,РК выписаны 09.02.18г., я их еще даже не могу втянуть, не будет ли применен ко мне штраф за несвоевременную регистрацию, в случае если я все таки втяну эти РК и зарегистрирую, как доказать дату прихода этих РК?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ILN писав:Дякую за попередження, більше не буду відповідати на прохання форумчан.
Я вас ще не попереджувала, а попросила дотримуватися правил форуму
п.3.2 f https://buhgalter911.com/yaf/rules.aspx

PS ми всі однаково користуємось написаним і не дотримуючись елементарних правил - засмічуємо далі нікуди...
А ви так все цікаво повернули.
Якщо важко - то не відповідайте.

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Помогите, пожалуйста: как правильно зарегистрировать РК нулевой (ошибка в названии конрагента (ИПН правильный)), что заполнять в табличной части?

l_l
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 26 травня 2015, 15:54
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення l_l »

Добрый вечер. Подскажите как составить РК на РК? Допущенна ошибка в 0 РК в разделе Б в первой графе "№з/п рядка податкової накладної, що коригується". Вместо нужной строки (4-5 корректировала код УКТ ЗЕД), поставила просто номер по порядку 1, 2. Это вобще можно исправить? Спасибо всем кто откликнется. ))))))))))))

Iriha_22
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 26 вересня 2012, 04:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Iriha_22 »

Добрый вечер. вы делаете не РК на РК , а опять РК на ту налоговую на которую уже делали, смысл исправление в налоговой садится по последним действиям. Когда вы сделаете еще одну РК на налоговую, предыдущая РК считается не действительной. У меня такая ситауция была.

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Iriha_22 писав:Добрый вечер. вы делаете не РК на РК , а опять РК на ту налоговую на которую уже делали, смысл исправление в налоговой садится по последним действиям. Когда вы сделаете еще одну РК на налоговую, предыдущая РК считается не действительной. У меня такая ситауция была.
Как это недействительной? Неправда. Если мне пришла предоплата, я выписала НН с количеством 20 по цене 50 итого 1000,00 грн. Потом отгрузили 10 шт. по цене 30, то я делаю РК 0. На предоплате у меня остается еще 700,00 грн. При следующей поставки отгружаем еще 10 шт. по цене 70 грн., то я опять делаю РК 0. И предыдущая РК не отменяется.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

l_l писав:Добрый вечер. Подскажите как составить РК на РК? Допущенна ошибка в 0 РК в разделе Б в первой графе "№з/п рядка податкової накладної, що коригується". Вместо нужной строки (4-5 корректировала код УКТ ЗЕД), поставила просто номер по порядку 1, 2. Это вобще можно исправить? Спасибо всем кто откликнется. ))))))))))))
А як у Вас такий РК зареєструвався?
У Вас що, номенклатура і ціни у всіх рядках однакові? Зараз система перевіряє відповідність номенклатури ціни і кількості у позиціях, які мінусуються, і РК не мав би бути зареєстрованим. Він точно зареєстрований так як Ви пишете?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”