Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ILN
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 12 жовтня 2011, 05:35
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 100 разів

Повідомлення ILN »

Tasa писав:
ILN писав:Дякую за попередження, більше не буду відповідати на прохання форумчан.
Я вас ще не попереджувала, а попросила дотримуватися правил форуму
п.3.2 f https://buhgalter911.com/yaf/rules.aspx

PS ми всі однаково користуємось написаним і не дотримуючись елементарних правил - засмічуємо далі нікуди...
А ви так все цікаво повернули.
Якщо важко - то не відповідайте.
Если не ссылаться на предыдущие записи - потеряется содержание вопроса. И ответы.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Подскажите, как теперь с этими 15 днями на регистрацию быть.
28.02 выписан РК (возврат товара, мы поставщик).
Так вышло, что только сегодня будем отправлять его покупателю для регистрации.
У них есть 2 дня до 15.03 или 15 дней с момента получения (с 15.03 до 27.03) для своевременной регистрации?
Если РК февральский, то второй вариант для всех сторон будет считаться своевременным, без штрафов, НО мы обязы снимаем только в мартовской деке, а они кредит уже в февральской, но без РК зарегистрированного?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ILN писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
ILN писав:Дякую за попередження, більше не буду відповідати на прохання форумчан.
Я вас ще не попереджувала, а попросила дотримуватися правил форуму
п.3.2 f https://buhgalter911.com/yaf/rules.aspx
PS ми всі однаково користуємось написаним і не дотримуючись елементарних правил - засмічуємо далі нікуди...
А ви так все цікаво повернули.
Якщо важко - то не відповідайте.
Если не ссылаться на предыдущие записи - потеряется содержание вопроса. И ответы.
Як один із варіантів - я вам написала про використання спойлера, і в правилах це теж є.
І досить про це, я такий же користувач як і ви.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Юлия11 писав:Помогите, пожалуйста: как правильно зарегистрировать РК нулевой (ошибка в названии конрагента (ИПН правильный)), что заполнять в табличной части?
В табличной части не заполняете ничего. Заполняете шапку с правильным названием. Если они там ничего не намудрили в очередной раз, должно зарегистрироваться.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

cometa писав:
Юлия11 писав:Помогите, пожалуйста: как правильно зарегистрировать РК нулевой (ошибка в названии конрагента (ИПН правильный)), что заполнять в табличной части?
В табличной части не заполняете ничего. Заполняете шапку с правильным названием. Если они там ничего не намудрили в очередной раз, должно зарегистрироваться.
Минулого тижня такі РК не реєструвалися (((
Просто заповняли в тексті шонебуть на зміну номенлатури... Маразм крєпчал, якось так...

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, як правильно поступити. 26.02.18 були надані послуги ЖЕКу по розчищенню території від снігу і складений акт і ПН зареєстрована.Оплата прийша 01.03.2018 р. Але міська рада прийняла рішення, що оплата буде зд. із міського бюджету.Є лист - розпорядження. Кошти ЖЕКу потрібно вернути..
Мої дії :
1. На дату повернення коштів виписую РК на мінус із зміною кількості чи повернення послуг (але якось послугу повернути не можна) не знаю як вірно...
2. 26.02.18 реєструю ПН на міськраду і підписую акт.
Щось ще може не врахувала ? Дякую!!!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ANKO писав:Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, як правильно поступити. 26.02.18 були надані послуги ЖЕКу по розчищенню території від снігу і складений акт і ПН зареєстрована.Оплата прийша 01.03.2018 р. Але міська рада прийняла рішення, що оплата буде зд. із міського бюджету.Є лист - розпорядження. Кошти ЖЕКу потрібно вернути..
Мої дії :
1. На дату повернення коштів виписую РК на мінус із зміною кількості чи повернення послуг (але якось послугу повернути не можна) не знаю як вірно...
2. 26.02.18 реєструю ПН на міськраду і підписую акт.
Щось ще може не врахувала ? Дякую!!!
А акт у вас є підписаний ЖЕКОм ?
От цікаво, чому ви маєте переробляти - хай відшкодувують ЖЕКУ...

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Tasa писав:
ANKO писав:Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, як правильно поступити. 26.02.18 були надані послуги ЖЕКу по розчищенню території від снігу і складений акт і ПН зареєстрована.Оплата прийша 01.03.2018 р. Але міська рада прийняла рішення, що оплата буде зд. із міського бюджету.Є лист - розпорядження. Кошти ЖЕКу потрібно вернути..
Мої дії :
1. На дату повернення коштів виписую РК на мінус із зміною кількості чи повернення послуг (але якось послугу повернути не можна) не знаю як вірно...
2. 26.02.18 реєструю ПН на міськраду і підписую акт.
Щось ще може не врахувала ? Дякую!!!
А акт у вас є підписаний ЖЕКОм ?
От цікаво, чому ви маєте переробляти - хай відшкодувують ЖЕКУ...
Так акт підписаний з ЖЕКом і оплата є... Але вони згідно листа просять повернути кошти..

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

ANKO писав:Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, як правильно поступити. 26.02.18 були надані послуги ЖЕКу по розчищенню території від снігу і складений акт і ПН зареєстрована.Оплата прийша 01.03.2018 р. Але міська рада прийняла рішення, що оплата буде зд. із міського бюджету.Є лист - розпорядження. Кошти ЖЕКу потрібно вернути..
Мої дії :
1. На дату повернення коштів виписую РК на мінус із зміною кількості чи повернення послуг (але якось послугу повернути не можна) не знаю як вірно...
2. 26.02.18 реєструю ПН на міськраду і підписую акт.
Щось ще може не врахувала ? Дякую!!!
По возврату денег надо выписать РК на ЖЭК . А вот когда деньги поступят с казначейства выпишите НН на тот же ЖЭК. А акт переделывать не надо.

tyss
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 12 серпня 2013, 19:34
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення tyss »

Здравствуйте!
Может кто-то с таким уже сталкивался, как вышли с ситуации?
При регистрации РК обнаружена ошибка. Пришла квитанция "Відхилено". Исправляю ошибку и отправляю опять. Квитанция- "не прийнято, як такий що подано повторно".
Сказали, чтобы зарегистрировать, надо присвоить другой номер. Другой номер взять не могу, так как все НН уже зарегистрированы(нумерация сквозная за месяц). Что делать-не знаю.
Есть ли штрафы за несвоевременную рег. РК-"0"?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”