Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

Buhgalteria писав:
Марина *** писав:
zoltan писав:Доброго дня ! У мене заблокована ПН ,пробую через кабінет заповнити повідомлення J13126 з додатком J13601, саме повідомлення дає заповнити а додаток не відкривається і як добавити скановані документи у пдф невідомо, хтось уже пробував це робити?
ПДФ документи додаються через вкладку "Листування з ДФС", там є той формат.
І все це листування треба робити черезеклетронний кабінет платника податків, або може черезМЕДОк, якщо той все ж таки запрацює?
Через електронний кабінет, медок поки не працює.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Марина *** писав:
zoltan писав:Доброго дня ! У мене заблокована ПН ,пробую через кабінет заповнити повідомлення J13126 з додатком J13601, саме повідомлення дає заповнити а додаток не відкривається і як добавити скановані документи у пдф невідомо, хтось уже пробував це робити?
ПДФ документи додаються через вкладку "Листування з ДФС", там є той формат.
А хіба вчора не говорили про те, що повідомлення повертається, бо немає додатків? Тобто що звіт з додатком-таблицею ніяк не можна пов`язати з сканованими копіями документів? До речі, інспектор з ПДВ не відповідав на дзвінки до самого вечора((((((((((

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Наташа_75 писав:Заблокували теж на не платника, хотіла їхати в податкову, не вийшло, збираюсь завтра. Хтось Їздив, пробував? Я тільки в бумажному зробила... (тепер не знаю, на флешку кидати?)
А я вчора їздила завезла тільки в бумажному вигляді. Правда у нас районна податкова не прийняла, сказали що немає у них програми яка відправляє на область. Завезли самі на область , здали в канцелярію і ждем #g_cray#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Діна 1977 писав:
Наташа_75 писав:Заблокували теж на не платника, хотіла їхати в податкову, не вийшло, збираюсь завтра. Хтось Їздив, пробував? Я тільки в бумажному зробила... (тепер не знаю, на флешку кидати?)
А я вчора їздила завезла тільки в бумажному вигляді. Правда у нас районна податкова не прийняла, сказали що немає у них програми яка відправляє на область. Завезли самі на область , здали в канцелярію і ждем #g_cray#
А кому-небудь телефонували в обласній, що привезете документи? Бо якщо через канцелярію, то можна довго чекати на те, що документи дійдуть до інсектора, який їх відправить, та чи й відправить... Моя інспектор 30/06 обіцяла, що прийме й сама відправить, всебічна допомога, а вчора не відповідала цілий день... А Ви лише в бумажному варіанті? Тобто повідомлення+додаток до нього+документи і так на кожну заблоковану ПН?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Сейчас, отправляя НН на регистрацию такое впечатление, что вступаешь на минное поле. Где рванет не понятно и не предугадаешь. #rtfm#

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

Подскажите какие доки подавать с таблицей???

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Тюша писав:Сейчас, отправляя НН на регистрацию такое впечатление, что вступаешь на минное поле. Где рванет не понятно и не предугадаешь. #rtfm#
Так, і саме в цьому все наше досконале законодавство... Звичайно, продаючи ПММ, ми завжди стикалися з дуже великими перевірками, були проблеми, хоча суди ми-таки виграли, правда через 3 роки... А тут знову моніторять, я так розумію, що ми мабуть в "чорний список" попали, отой, що мав з`явитись, а раптово зник(

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Бухгалтер1995 писав:
Тюша писав:Сейчас, отправляя НН на регистрацию такое впечатление, что вступаешь на минное поле. Где рванет не понятно и не предугадаешь. #rtfm#
Так, і саме в цьому все наше досконале законодавство... Звичайно, продаючи ПММ, ми завжди стикалися з дуже великими перевірками, були проблеми, хоча суди ми-таки виграли, правда через 3 роки... А тут знову моніторять, я так розумію, що ми мабуть в "чорний список" попали, отой, що мав з`явитись, а раптово зник(
+1.Мы тоже ГСМ продаем - всегда под пристальным оком ДФСников. Не дают спокойно жить, а сейчас так вообще шаг влево,шаг вправо #hunter# Директор уже нервно шутит, мол, ну их эти нефтепродукты,купим здание, да будем в аренду сдавать спокойненько#g_crazy#

mashkin
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 26 серпня 2016, 10:35
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення mashkin »

Пожалуйста, подскажите, кому-то удалось прикрепить пдф файл к повидомленню про пидтвердження налоговой? как вам это удалось? создала повидомленя, добавила додаток, но впихнуть в этот додаток он мне предлагает только xml файл(((

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

mashkin писав:Пожалуйста, подскажите, кому-то удалось прикрепить пдф файл к повидомленню про пидтвердження налоговой? как вам это удалось? создала повидомленя, добавила додаток, но впихнуть в этот додаток он мне предлагает только xml файл(((
Я зараз хочу спробувати через Айфін, у листі ДФС написано про прикріплення додатків (я так розумію - сканкопій) через форму 1360101. В ел. кабінеті не знайшла, у Айфіна є, ще не розібралася, тим паче, що Додаток не йде разом з Повідомленням, а як окремий звіт, та й ці додатки теж не прикріплені. Зараз насканую 20 файлів первинки - і спроба номер 2)))))))))))

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”