Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
buhgalter911
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 14 липня 2017, 12:00
Подякували: 6 разів

Повідомлення buhgalter911 »

Діна 1977 писав:
Vikuwa писав:
olgaVB писав:Добрый день.

Подскажите, пожалуйста, уже больше двух недель, как подали таблицу и все доки для разблокировки НН. тишина....
что делать? куда бежать?ехать в налоговую?

для начала позвоните в обласную налоговую может они прояснят
У мене така ж ситуація. Повідомлення подано 17.07 до сих пір немає відповіді. 21.08 подала скаргу на пульсі і знов жду. Куди не дзвонила і в районну і в обласну ніхто не знає і не можуть подивитись бо в них немає доступу. А податкові ще за червень.
у меня такая же ситуация. тоже на пульсе оставила. Надо писать на ДФС письмо с указанием номера обращения(ві должні его біли записать) и официально подать его. интересно, что ответят. Чувствую у меня тоже самое будет.

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

запитаюся в цій темі: якщо в постачальника заблокували податкову ще за 06 місяць.... дзвоню кожен тиждень і все мені кажуть що безрезультатно.... що робити нам ? ні включити і все пропав кредит...

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Подскажите, а какого плана пояснения нужно писать при блокировке в торговле?
Причина блокировки - несоответствие объемам товара.
Может у кого-то есть пример?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

asv писав:запитаюся в цій темі: якщо в постачальника заблокували податкову ще за 06 місяць.... дзвоню кожен тиждень і все мені кажуть що безрезультатно.... що робити нам ? ні включити і все пропав кредит...
В нашого постачальника (ФОП) розблокували ПН за червень минулого тижня. Чекайте, включите в ПК, коли розблокують

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

asv писав:запитаюся в цій темі: якщо в постачальника заблокували податкову ще за 06 місяць.... дзвоню кожен тиждень і все мені кажуть що безрезультатно.... що робити нам ? ні включити і все пропав кредит...
У поставщика есть 365 дней(и у Вас тоже). Если н/н зарегистрируют в течение этого времени, включите в кредит.

Zvedlana
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 12 березня 2015, 12:14
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 170 разів

Повідомлення Zvedlana »

Юл__ия писав:
olsh2015 писав:Я на некоторое время выпала из темы, на нас еще комплексная свалилась, а сейчас, в связи с концом месяца опять актуален вопрос регистрации НН. Подскажите, как сейчас считается объем 500 т, за месяц в котором регистрируем или за который регистрируем? Я за август еще не регистрировала, у меня обьем пока "О"?

первые 500т без ндс по дате выписки налоговой накладной.
да выходит пока 0
Не уверена на счет "по дате выписки". В критериях так:
"...обсяг постачання, зазначений платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі в поточному місяці, з урахуванням поданої на реєстрацію в Реєстрі податкової накладної / розрахунку коригування, становить менше 500 тисяч гривень.."

Я на всякий случай и по дате выписке и по регистрации контролирую

tovorion
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 19 березня 2017, 09:46
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення tovorion »

А если отправить таблицу с критериями на код УКТ ЗЕД заранее, потому что не знаю заблокируют или не заблокируют налоговую. Или это напрасно?

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

цитата
Zvedlana писав:
Юл__ия писав:
olsh2015 писав:Я на некоторое время выпала из темы, на нас еще комплексная свалилась, а сейчас, в связи с концом месяца опять актуален вопрос регистрации НН. Подскажите, как сейчас считается объем 500 т, за месяц в котором регистрируем или за который регистрируем? Я за август еще не регистрировала, у меня обьем пока "О"?

первые 500т без ндс по дате выписки налоговой накладной.
да выходит пока 0
Не уверена на счет "по дате выписки". В критериях так:
"...обсяг постачання, зазначений платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі в поточному місяці, з урахуванням поданої на реєстрацію в Реєстрі податкової накладної / розрахунку коригування, становить менше 500 тисяч гривень.."

Я на всякий случай и по дате выписке и по регистрации контролирую[/quote]
Теперь уже напишу о результате, НН кинула.

Vikuwa
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 20 липня 2017, 11:42
Звідки: Харків
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Vikuwa »

READYN писав:Подскажите, а какого плана пояснения нужно писать при блокировке в торговле?
Причина блокировки - несоответствие объемам товара.
Может у кого-то есть пример?
Зображення

прикладывали документы все которые указаны в объяснении + учредительные и письмо с обьяснениями кто мы такие и тому подобное

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

tovorion писав:А если отправить таблицу с критериями на код УКТ ЗЕД заранее, потому что не знаю заблокируют или не заблокируют налоговую. Или это напрасно?
У мене не приймають, добавили новий КВЕД, і щоб не блокували відправляла 5 раз таблицю і не приймають, а чого ніхто не знає. Місцева податкова теж не знає. Вже і пояснення писала і відправляла і ніфіга. Податкові поки що на цей КВЕД не реєструю, в податковій сказали що 100% буде блок, навіть не знаю що робити.Блокування не хочу , бо ще за червень не можу добитися реєстрації. Вообщем бред повний.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”