Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Симпа писав: Если бы 2 ,а то 50 и выше. Я имела ввиду , что если по одной накладной было два и больше возврата, то нужно смотреть и коррек-ть вот эту новую 51 строку.И Вы думаете, что это нормально, что это упрощение, усовершенствование??? Может я не улавливыаю тонкий ход мыслей ????
Я и не говорила, что этот дурдом - это нормально и это упрощение. Я предлагаю Вам мысли вслух на тему"как со всем этим нам теперь жить и не сойти с ума".

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

MG писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, 16.02.18 постачальник виписав та зареєстрував ПН з помилкою (номенклатура, ціна - більш ніж 2 знаки після коми, кількість) в результаті для виправлення цієї помилки варто скласти нульовий РК.
Дана ПН не включалася в ПК за лютий.
Якою датою має бути складений та зареєстрований РК, яку причину коригування варто вказати?
Та в я кому періоді (ПК) варто відобразити таку ПН?
РК датой обнаружения ошибки, например мартом. Брать в кредит можно тогда, когда зарегите РК.

Anna.Z
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 04 грудня 2015, 22:34
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Anna.Z »

Svetlana-R писав:
ВалерияV писав:
Svetlana-R писав: У меня зарегился рк с причиной "Повернення товару або авансових платежів" с одной строкой на "-", но минус был всего количества, указанного в строке нн
У меня точно так же прошли три кор-ки с причиной "Повернення товару або авансових платежів" но так же минусовалось полное кол-во в строке. Сегодня запустила кор-ку где минусуется не полное кол-во наверное не пройдет. Хорошо, если снимать полностью строку и ставить новую (при возврате) указывать "зміну кількості"?
У меня все отклонили с причиной "Повернення товару або авансових платежів" на неполное количество. Наверное, нужно пробовать на змину килькости.
Я думаю "зміна кількості" и "поверння товару" - это конечно разные вещи!

Поэтому писать буду повернення товару

Реалист
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 04 квітня 2016, 13:04
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 28 разів

Повідомлення Реалист »

MG писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, 16.02.18 постачальник виписав та зареєстрував ПН з помилкою (номенклатура, ціна - більш ніж 2 знаки після коми, кількість) в результаті для виправлення цієї помилки варто скласти нульовий РК.
Дана ПН не включалася в ПК за лютий.
Якою датою має бути складений та зареєстрований РК, яку причину коригування варто вказати?
Та в я кому періоді (ПК) варто відобразити таку ПН?
Вы не включали НН в декларацию из-за того , что в цене больше 2-х знаков после зпт? И поставщик согласился сделать вам РК?#swoon#

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Anna.Z писав:
Svetlana-R писав:
ВалерияV писав: У меня точно так же прошли три кор-ки с причиной "Повернення товару або авансових платежів" но так же минусовалось полное кол-во в строке. Сегодня запустила кор-ку где минусуется не полное кол-во наверное не пройдет. Хорошо, если снимать полностью строку и ставить новую (при возврате) указывать "зміну кількості"?
У меня все отклонили с причиной "Повернення товару або авансових платежів" на неполное количество. Наверное, нужно пробовать на змину килькости.
Я думаю "зміна кількості" и "поверння товару" - это конечно разные вещи!

Поэтому писать буду повернення товару
Повернення товару если две строки одна с минус одна с плюс не регистрируют.
Документ не може бути прийнятий - рядок 6. Повернення товару або
авансових платежів. Значення поля "зміна кількості, об'єму,
обсягу" повинно бути менше нуля.
Это она указали на строчку со знаком "плюс"

MG
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 29 березня 2018, 13:23
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MG »

Реалист писав:
MG писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, 16.02.18 постачальник виписав та зареєстрував ПН з помилкою (номенклатура, ціна - більш ніж 2 знаки після коми, кількість) в результаті для виправлення цієї помилки варто скласти нульовий РК.
Дана ПН не включалася в ПК за лютий.
Якою датою має бути складений та зареєстрований РК, яку причину коригування варто вказати?
Та в я кому періоді (ПК) варто відобразити таку ПН?
Вы не включали НН в декларацию из-за того , что в цене больше 2-х знаков после зпт? И поставщик согласился сделать вам РК?#swoon#
Не тільки, постачальник вказав не вірну номенклатуру товару.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

MG писав:
Скрытый текст
Реалист писав:
MG писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, 16.02.18 постачальник виписав та зареєстрував ПН з помилкою (номенклатура, ціна - більш ніж 2 знаки після коми, кількість) в результаті для виправлення цієї помилки варто скласти нульовий РК.
Дана ПН не включалася в ПК за лютий.
Якою датою має бути складений та зареєстрований РК, яку причину коригування варто вказати?
Та в я кому періоді (ПК) варто відобразити таку ПН?
Вы не включали НН в декларацию из-за того , что в цене больше 2-х знаков после зпт? И поставщик согласился сделать вам РК?#swoon#
Не тільки, постачальник вказав не вірну номенклатуру товару.


РК постачальник може зробити і "дітою виявлення помилки" або ж -як ви з ним домовитеся )
Яку причину ? - зараз змінився порядок виписки РК, важко сказати... Читайте самі - https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/47706
Відобразити ви зможете у тому періоді, коли буде зареєстрований РК (що вас влаштовує)

ЕПРСТ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 16 липня 2017, 07:17
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ЕПРСТ »

Було помилково виписано ПН,роблюРК-з причиною "зміна обсягу"-відхилино,з причиною-"зміна кількості"-відхилено.Залишається 2 варіанта"зміна кількості при нульовому обсягу" та "зміна обсягу принульовій кількості"Хто-небуть розуміє різницю між цими поняттями?????

Учетчица
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 14 травня 2015, 16:40
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 199 разів

Повідомлення Учетчица »

ЕПРСТ писав:Було помилково виписано ПН,роблюРК-з причиною "зміна обсягу"-відхилино,з причиною-"зміна кількості"-відхилено.Залишається 2 варіанта"зміна кількості при нульовому обсягу" та "зміна обсягу принульовій кількості"Хто-небуть розуміє різницю між цими поняттями?????
Если НН нужно обнулить, то попробуйте "Повернення товару або авансових платежів" одной строчкой.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

marina11 писав:
uliap82 писав:У меня вообще, по ходу, безвыходная ситуация ситуация, нужно отправить корректировку к налоговой 2016, когда еще не было кодов на услуги, первую отклонили потому, что в накладной нет такого кода, как в корректировке, а второй раз потому, что код не визначеный. На гарячей линии "специалист" сказал : "Це массове явище, від учорашнього дня корригування не рееструються" и кинул трубку... #wall# #hunter# #hunter# #hunter#
А якщо спробувати через "Усунення неоднозначностей". Може воно якраз для таких випадків?#blush#
Для інформації:
При використанні "Усунення неоднозначностей" кількість і ціна мають бути рівні 0 і документ має містити не менше ніж 2 рядки.
Ще б знати які#g_crazy#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”