Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
iren_sky
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 28 лютого 2013, 04:55
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення iren_sky »

Діна 1977 писав:
tovorion писав:А если отправить таблицу с критериями на код УКТ ЗЕД заранее, потому что не знаю заблокируют или не заблокируют налоговую. Или это напрасно?
У мене не приймають, добавили новий КВЕД, і щоб не блокували відправляла 5 раз таблицю і не приймають, а чого ніхто не знає. Місцева податкова теж не знає. Вже і пояснення писала і відправляла і ніфіга. Податкові поки що на цей КВЕД не реєструю, в податковій сказали що 100% буде блок, навіть не знаю що робити.Блокування не хочу , бо ще за червень не можу добитися реєстрації. Вообщем бред повний.
Добавьте еще в описании то как ві получили товар и как доставляли, перевозчик, ТТН такая то, по договору такому-тол и т.д

BuhgalterMila
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 31 серпня 2017, 10:28
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення BuhgalterMila »

Dfcbkbcf писав: так сумма 500 тыс с НДС или без НДС??? писалось что это сумма без НДС, те включительно 600 тыс (а потом полный мониторинг по кодам)
Без НДС. Например зарегистрировала отгрузок на 450 тыс. Без НДС и отсылаю накладную еще на 200 тыс без НДС и она регистрируется, а следующие уже блокируются.

Юляяяяяя
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 14 серпня 2017, 23:39
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юляяяяяя »

14.08 принесли в канцелярию ДФС на львовской пл. Скарги 2 шт, по отказанным . Есть печать с датой и вх.номером.
Сегодня 31.08 а у нас нет ни в кабинете решения ни в ящике почтовом.
В пульс говорят звоните в канцелярию. В канцелярии никто не берет трубку.
Что вообще делать? Куда жаловаться и что говорить.
Время ж тикает...#help#

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Юляяяяяя писав:14.08 принесли в канцелярию ДФС на львовской пл. Скарги 2 шт, по отказанным . Есть печать с датой и вх.номером.
Сегодня 31.08 а у нас нет ни в кабинете решения ни в ящике почтовом.
В пульс говорят звоните в канцелярию. В канцелярии никто не берет трубку.
Что вообще делать? Куда жаловаться и что говорить.
Время ж тикает...#help#
по закону, если получена, но не рассмотрена жалоба в течении 10 дней, то автоматом должны разблокировать НН, а на практике творится ХЗЧ

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

cimbaluk1974 писав:
Ребекка писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка, подала скаргу на пульсі, що більше місяця немає рішення про податковим, скільки днів треба чекати по закону? Скарга від 21.08.
Я залишила скаргу вдень, а ввечері цього ж дня прийшло рішення про відмову в реєстрації, до речі теж 21.08. І після того взагалі тиша по іншим накладним :(
Я залишила скаргу 29.08 (сказали,що чекати відповіді протягом 10 р.дн),але зателефонували сьогодні 31.08
Не дзвонять і не пишуть.

Юляяяяяя
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 14 серпня 2017, 23:39
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юляяяяяя »

Ребекка писав:
Юляяяяяя писав:14.08 принесли в канцелярию ДФС на львовской пл. Скарги 2 шт, по отказанным . Есть печать с датой и вх.номером.
Сегодня 31.08 а у нас нет ни в кабинете решения ни в ящике почтовом.
В пульс говорят звоните в канцелярию. В канцелярии никто не берет трубку.
Что вообще делать? Куда жаловаться и что говорить.
Время ж тикает...#help#
по закону, если получена, но не рассмотрена жалоба в течении 10 дней, то автоматом должны разблокировать НН, а на практике творится ХЗЧ
Это ж проект закона опубликовали, я так поняла он ещё не вступил в силу..?
Что вообще делать нам теперь помогите советом полезным...

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

iren_sky писав:
Діна 1977 писав:
tovorion писав:А если отправить таблицу с критериями на код УКТ ЗЕД заранее, потому что не знаю заблокируют или не заблокируют налоговую. Или это напрасно?
У мене не приймають, добавили новий КВЕД, і щоб не блокували відправляла 5 раз таблицю і не приймають, а чого ніхто не знає. Місцева податкова теж не знає. Вже і пояснення писала і відправляла і ніфіга. Податкові поки що на цей КВЕД не реєструю, в податковій сказали що 100% буде блок, навіть не знаю що робити.Блокування не хочу , бо ще за червень не можу добитися реєстрації. Вообщем бред повний.
Добавьте еще в описании то как ві получили товар и как доставляли, перевозчик, ТТН такая то, по договору такому-тол и т.д
Мені не допомогло. Пояснення на3 сторінки А4, копії документів яких тілько можна і всеодно відмова. А чого не пишуть, позвонить немає куди, а місцева податкова тільки розводить руками.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Діна 1977 писав: Добавьте еще в описании то как ві получили товар и как доставляли, перевозчик, ТТН такая то, по договору такому-тол и т.д
Мені не допомогло. Пояснення на3 сторінки А4, копії документів яких тілько можна і всеодно відмова. А чого не пишуть, позвонить немає куди, а місцева податкова тільки розводить руками.[/quote]
у меня две идентичные операции - одну приняли, во второй отказали с перерывом в месяц, наверное долго искали ошибки

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Діна 1977 писав:
cimbaluk1974 писав:
Ребекка писав: Я залишила скаргу вдень, а ввечері цього ж дня прийшло рішення про відмову в реєстрації, до речі теж 21.08. І після того взагалі тиша по іншим накладним :(
Я залишила скаргу 29.08 (сказали,що чекати відповіді протягом 10 р.дн),але зателефонували сьогодні 31.08
Не дзвонять і не пишуть.
Зате зняли ліміт на суму цих заблокованих , але як реєстрація перевищення над пз. Вже нічого не розумію. В липні вже знімали цю суму як перевищення потім повернули, тепер зно зняли , дурдом.

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

Кто уже имеет опыт по разблокировке, подскажите, пожалуйста. У нас торговля, остановлена одна налоговая. Подаю сканкопии документов: договор, накладную, ТТН, банковские выписки, налоговую накладную. Такой же комплект по приходу товара. Плюс письмо с описанием предприятия и операции. Этого будет достаточно?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”