Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Svetlana-R[spoiler писав:]
marina11 писав:
svetabez писав:
Скрытый текст
Кто-то пи......ей хочет. Задрали просто своими нововведениям. А нам что делать?
А РК з 1 рядком чи з кількома? Якщо з кількома, то можливо знову глюк, і десь проставляється 0 чи пробіл, чи ще щось, чого бути не повинно. Відхилені РК є у Кабінеті, є можливість проглянути їх там?
[/spoiler]
підкажіть, будь ласка, де відхилені рк в кабінеті?
Я не стверджувала а запитувала. Не маю зараз відхилених документів, тож сама подивитися не можу.

Svetlana-R
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 05 грудня 2017, 17:45
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 44 рази

Повідомлення Svetlana-R »

marina11 писав:
Svetlana-R[spoiler писав:]
marina11 писав: А РК з 1 рядком чи з кількома? Якщо з кількома, то можливо знову глюк, і десь проставляється 0 чи пробіл, чи ще щось, чого бути не повинно. Відхилені РК є у Кабінеті, є можливість проглянути їх там?
[/spoiler]
підкажіть, будь ласка, де відхилені рк в кабінеті?
Я не стверджувала а запитувала. Не маю зараз відхилених документів, тож сама подивитися не можу.
В кабінеті немає, в МЕДКу є, але в кв. пишуть маячню...

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Лелешка писав:Я уже 3 день борюсь с этими РК #hunter#
У меня изменение в цене, делаю все так как ГФС писала, но:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.

Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Зміна ціни. Значення граф 3-6, 11, 12 повинно бути однаковим в усіх рядках.

получаетсяу меня 0 РК, изменила цену и соостветственно количество откоректировалось...

ЧТО ОНО ХОЧЕТ ЕЩЕ..Я НЕ ЗНАЮ#help# #g_cray2#
У меня входящая РК, полностью снимаем несколько позиций, НЕ ПРИЙНЯТО. К одной позиции придрались с этой же формулировкой. НН раньше не корректировалась. В строке все совпадает#hunter#

nikitanya
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 25 березня 2014, 15:53
Подякували: 4 рази

Повідомлення nikitanya »

судя по всему проблема масштабная и быстро не решится...... нам надо выходить из этой ситуации ... срок регистрации минусовой РК с 1 по 14 марта - 15 дней после получения рк от контрагента, который должен до 31 марта отправить рк покупателю. По идеи надо попросить контрагента отправить сегодня РК, чтобы была технологическая квитанция когда получен расчет корректировки и отчитать до 15 дней ...что позволит ДФС исправить ошибки регистрации РК. Не вариант?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

vika23 писав:
Скрытый текст
Лелешка писав:Я уже 3 день борюсь с этими РК #hunter#
У меня изменение в цене, делаю все так как ГФС писала, но:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.

Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Зміна ціни. Значення граф 3-6, 11, 12 повинно бути однаковим в усіх рядках.

получаетсяу меня 0 РК, изменила цену и соостветственно количество откоректировалось...

ЧТО ОНО ХОЧЕТ ЕЩЕ..Я НЕ ЗНАЮ#help# #g_cray2#
У меня входящая РК, полностью снимаем несколько позиций, НЕ ПРИЙНЯТО. К одной позиции придрались с этой же формулировкой. НН раньше не корректировалась. В строке все совпадает#hunter#
Отже якщо причепилися лише до якогось одного рядочка, логічно припустити, що у ньому щось таки не так.
Формували вручну чи експортували? Швидше за все, візуально все так, а десь якийсь пробіл, чи російсько/українсько/англійська літера не співпадають.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Svetlana-R писав:
Kovalsky писав:
Скрытый текст
Irina111 писав: но 481,78 - это Обсяг постачання - а не цена....
а они в ошибке пишут что цена не правильно указана..... хотя она везде одинаковая....
Така сама історія. Зараз не можу зареєструвати РК до ПН, яка вже раніше коригувалась. Пише, що ціна і обсяг не такі як в ПН і правильні в 2 рази більші!.Це точно якйись глюк. Ніхто не пробував через контакт центр добитись що робити?
Контакт центр не знає, я дзвонила, сказали питання на розгляді... навіть вибачилися...
Аналогично, ответили, и вчера и сегодня перезвонила.Ответ тот же

Adna
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 12 липня 2010, 06:44
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення Adna »

Тюша писав:
Скрытый текст
Вот что-то новенькое:
В подкатегории 101.15 ресурса «ОИР» содержатся ответы на вопросы относительно указания причин корректировки для исправления ИНН покупателя и при зачислении средств по другому договору и ранее составленной ошибочной НН
Для виправлення ІПН покупця

У графі 2 РК, який складається для виправлення помилки в ІПН покупця, допущеної у податковій накладній, зазначається причина коригування: «Виправлення помилки в індивідуальному податковому номері покупця».

Для зарахування коштів за іншим договором

У графі 2 «Причина коригування» РК до ПН, який складається при зарахуванні попередньої оплати, отриманої по одному договору, в погашення заборгованості за поставлені товари/послуги по іншому договору, зазначається причина коригування «Залік попередньої оплати в рахунок оплати поставлених товарів/послуг за іншим договором № від ».
Для анулювання ПН

У випадку помилкового складання податкової накладної на операцію з постачання товарів/послуг (складення двох податкових накладних на одну операцію з постачання товарів/послуг) та реєстрації їх в ЄРПН, платник податку, з метою виправлення допущеної помилки, має право скласти РК до помилкової (другої) ПН.

При цьому у полі «Дата складання» зазначається «поточна» дата, тобто дата, на яку було виявлено помилку щодо зайво складеної податкової накладної, а у графі 2 такого розрахунку зазначається: «Виправлення помилки».
не проходит такой вариант для помилкових

nikitanya
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 25 березня 2014, 15:53
Подякували: 4 рази

Повідомлення nikitanya »

Мой случай : РК на минус я "покупець" частичный возврат предоплаты. Ни один пункт причин коригування ни с тире, ни с ковычками, ни с маленькой/большой буквы, ни методом копирования - не дает результата :Зарегистрировано. Квитанция №1 везде одинаковая .
Мой постачальник пошел от обратного..скопировал РК января и отправил мне .....ну хоть квитанции стали приходить с другими ответами ..... итак - рк на минус с причиной - повернення авансових платежів - Не соответствие сумме указанной в налоговой накладной, которая уже зарегистрирована. Тоесть из ходя из текста - возврат предоплаты должен равен быть сумме раннее выписанной налоговой . Методом логики - переставили на Зміну кількості - ответ убил ... она тоже должна равняться кількості в ранее зарегистрированной налоговой.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Коллеги, не знаю, что и делать. уже написала в РК "Зміна кількості" , отклонено, с причиной невірно указана причина корригування и весь перечень по списку.Дирекции сказала, что проблемы сРК и никто не знает как их делать.Ответ :это ваша работа.Разбирайтесь и кто-то же должен знать как это делать.Узнавайте.....Что с "Петей" меня бросили одну - Медок 3 раза летел....Достало.

Лана1991
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 10 серпня 2017, 16:52
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Лана1991 »

nikitanya писав:Мой случай : РК на минус я "покупець" частичный возврат предоплаты. Ни один пункт причин коригування ни с тире, ни с ковычками, ни с маленькой/большой буквы, ни методом копирования - не дает результата :Зарегистрировано. Квитанция №1 везде одинаковая .
Мой постачальник пошел от обратного..скопировал РК января и отправил мне .....ну хоть квитанции стали приходить с другими ответами ..... итак - рк на минус с причиной - повернення авансових платежів - Не соответствие сумме указанной в налоговой накладной, которая уже зарегистрирована. Тоесть из ходя из текста - возврат предоплаты должен равен быть сумме раннее выписанной налоговой . Методом логики - переставили на Зміну кількості - ответ убил ... она тоже должна равняться кількості в ранее зарегистрированной налоговой.
Ну прям очень грамотно ответили#hunter#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”