Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

tatiana_2102 писав:
Lir писав:
mashkin писав: я так пыталась, пдф прикрепила через письмо, повыдомлення послала без додатка. пришла квитанция №2 не принято, потому что повыдомлення без додатка

Аналогично. А если оправлять листом ПДФ приходит тоже квитанция о нерассматривании письма. Я так смотрю многие отправляют отдельно ПДФ файлы через "Листування", но скорее всего ни у кого не приняли эти доки#cray#

Я кинула на друк Повідомлення, воно збереглось у пдф, прикріпила до листа і відправила через кабінет. Додатки сканувала частинами не більше 2мб, прикріпляла до листа. В короткому змісті листа для Повідомлення написала повну назву цього повідомлення, а для додатків так і писала "Додаток до Повідомлення...". Листів з додатками у мене получилось декілька. Вчора відправила, а сьогодні прийшли відповіді про реєстрацію листів.
А як Ви перевіряєте, чи дійшли листи до ДФС? Бо я 30/06 відправила, ніяких відміток немає, вхідна кореспонденція теж пусто. Є якась опція для перевірки стану відправки?

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

tatiana_2102 писав:
Lir писав:
mashkin писав: я так пыталась, пдф прикрепила через письмо, повыдомлення послала без додатка. пришла квитанция №2 не принято, потому что повыдомлення без додатка

Аналогично. А если оправлять листом ПДФ приходит тоже квитанция о нерассматривании письма. Я так смотрю многие отправляют отдельно ПДФ файлы через "Листування", но скорее всего ни у кого не приняли эти доки#cray#

Я кинула на друк Повідомлення, воно збереглось у пдф, прикріпила до листа і відправила через кабінет. Додатки сканувала частинами не більше 2мб, прикріпляла до листа. В короткому змісті листа для Повідомлення написала повну назву цього повідомлення, а для додатків так і писала "Додаток до Повідомлення...". Листів з додатками у мене получилось декілька. Вчора відправила, а сьогодні прийшли відповіді про реєстрацію листів.
А что писать в поясненні в повідомленні?

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

vatanya писав:
tatiana_2102 писав:
Lir писав:
Аналогично. А если оправлять листом ПДФ приходит тоже квитанция о нерассматривании письма. Я так смотрю многие отправляют отдельно ПДФ файлы через "Листування", но скорее всего ни у кого не приняли эти доки#cray#

Я кинула на друк Повідомлення, воно збереглось у пдф, прикріпила до листа і відправила через кабінет. Додатки сканувала частинами не більше 2мб, прикріпляла до листа. В короткому змісті листа для Повідомлення написала повну назву цього повідомлення, а для додатків так і писала "Додаток до Повідомлення...". Листів з додатками у мене получилось декілька. Вчора відправила, а сьогодні прийшли відповіді про реєстрацію листів.
А что писать в поясненні в повідомленні?
Тільки що побачила, що в кабінеті до Повідомлення НАРЕШТІ можна прикріпити додатки. Як завжди, дороблюється все в авральному режимі. Пробуйте.
В поясненні можете написати все що вам захочеться з приводу вашої ситуації по цій ПН. У мене зупинили за невідповідність обсягів придбання до обсягів постачання по послугах #wall# МАРАЗМ я ж не перепродаю послуги, вхідних ПН не може бути #g_crazy#

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

tatiana_2102 писав:
vatanya писав:
tatiana_2102 писав:
Я кинула на друк Повідомлення, воно збереглось у пдф, прикріпила до листа і відправила через кабінет. Додатки сканувала частинами не більше 2мб, прикріпляла до листа. В короткому змісті листа для Повідомлення написала повну назву цього повідомлення, а для додатків так і писала "Додаток до Повідомлення...". Листів з додатками у мене получилось декілька. Вчора відправила, а сьогодні прийшли відповіді про реєстрацію листів.
А что писать в поясненні в повідомленні?
Тільки що побачила, що в кабінеті до Повідомлення НАРЕШТІ можна прикріпити додатки. Як завжди, дороблюється все в авральному режимі. Пробуйте.
В поясненні можете написати все що вам захочеться з приводу вашої ситуації по цій ПН. У мене зупинили за невідповідність обсягів придбання до обсягів постачання по послугах #wall# МАРАЗМ я ж не перепродаю послуги, вхідних ПН не може бути #g_crazy#
Это открывается додаток 1360101, в нем нужно выбрать файл pdf, НО пишет ошибку что нужен xml

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

vatanya писав: Это открывается додаток 1360101, в нем нужно выбрать файл pdf, НО пишет ошибку что нужен xml
переведіть pdf в xml
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Natalenna писав:
vatanya писав: Это открывается додаток 1360101, в нем нужно выбрать файл pdf, НО пишет ошибку что нужен xml
переведіть pdf в xml
у мене не дає що треба .xml, нормально загружаэ pdf

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

vatanya писав: Это открывается додаток 1360101, в нем нужно выбрать файл pdf, НО пишет ошибку что нужен xml
Спробувала, розповідаю:
Зайшла у Введення звітності, вибрала період "Липень", нажала "створити запит", вибрала J1312601, поставила галочку в додатках J1360101 Документ довiльного формату, нажала "створити". Відкрилося Повідомлення і додаток (вчора додаток додавався, але не відкривався). В додатку нажала кнопочку "Оберіть файл", обрала файл. Воно його не додало, але якщо навести курсор на кнопку "Оберіть файл", то показує назву доданого файла ???? Відправляти не пробувала, буду завтра. Може у когось получиться - відпишіться.

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

tatiana_2102 писав:
vatanya писав: Это открывается додаток 1360101, в нем нужно выбрать файл pdf, НО пишет ошибку что нужен xml
Спробувала, розповідаю:
Зайшла у Введення звітності, вибрала період "Липень", нажала "створити запит", вибрала J1312601, поставила галочку в додатках J1360101 Документ довiльного формату, нажала "створити". Відкрилося Повідомлення і додаток (вчора додаток додавався, але не відкривався). В додатку нажала кнопочку "Оберіть файл", обрала файл. Воно його не додало, але якщо навести курсор на кнопку "Оберіть файл", то показує назву доданого файла ???? Відправляти не пробувала, буду завтра. Може у когось получиться - відпишіться.
Спасибо. Методом проб и ошибок тоже до вышесказанного дошла, теперь отправляю, но ключи долго подгружаются. Как будет результат отпишусь

Fleyta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 05 липня 2017, 15:57
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fleyta »

Только что сделала Повідомлення, все получилось вроде. Заполнила Повідомлення, нажала на иконку Додатки - заполнила, вібрала файл (закружаетс медленно, не торопитесь), сделать - Проверить, потом следующий Додаток и т.д. Сверить ко-во документов-додатков с тем количеством, которое обозначили в повидомленни.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

vatanya писав:
tatiana_2102 писав:
vatanya писав: Это открывается додаток 1360101, в нем нужно выбрать файл pdf, НО пишет ошибку что нужен xml
Спробувала, розповідаю:
Зайшла у Введення звітності, вибрала період "Липень", нажала "створити запит", вибрала J1312601, поставила галочку в додатках J1360101 Документ довiльного формату, нажала "створити". Відкрилося Повідомлення і додаток (вчора додаток додавався, але не відкривався). В додатку нажала кнопочку "Оберіть файл", обрала файл. Воно його не додало, але якщо навести курсор на кнопку "Оберіть файл", то показує назву доданого файла ???? Відправляти не пробувала, буду завтра. Може у когось получиться - відпишіться.
Спасибо. Методом проб и ошибок тоже до вышесказанного дошла, теперь отправляю, но ключи долго подгружаются. Как будет результат отпишусь
вообщем я отослала, подтянула договор и ттн( у меня транс. услуга. ) пришла квитанция что не принято. А почему нечего не написано.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”