Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Лана1991
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 10 серпня 2017, 16:52
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Лана1991 »

Лебедь писав:
Лана1991 писав:
Лебедь писав: только что пришла квитанция о регистрации. делала двумя строчками, с причиной "Зміна кількості". по другому не пропускает... вчера испробовала десять вариантов)))
А что Вы писали во второй строчке? у меня так отклонило. Пишет, что рядок відсутній в пн, що коригується. При этом, я на минус делаю всю сумму, а во второй строчке на плюс разницу, что уже использована
если у вас в НН изначально было например 100, и вы возвращаете 100, то тогда одной строкой, на минус с причиной "Повернення товару або авансових платежів". Если у вас было 100, а вы возвращаете 30, то тогда "Зміна кількості" и двумя строчками, первая на минус 100 с ценой по НН которая изначально зарегистировали по первому событию, вторая на плюс с кол-вом 70. Разница и будет ваших возвращённых 30
Я так и делаю...

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Лана1991 писав:
Лебедь писав:
Лана1991 писав: А что Вы писали во второй строчке? у меня так отклонило. Пишет, что рядок відсутній в пн, що коригується. При этом, я на минус делаю всю сумму, а во второй строчке на плюс разницу, что уже использована
если у вас в НН изначально было например 100, и вы возвращаете 100, то тогда одной строкой, на минус с причиной "Повернення товару або авансових платежів". Если у вас было 100, а вы возвращаете 30, то тогда "Зміна кількості" и двумя строчками, первая на минус 100 с ценой по НН которая изначально зарегистировали по первому событию, вторая на плюс с кол-вом 70. Разница и будет ваших возвращённых 30
Я так и делаю...
сверяйте строчку которую снимаете с налоговой. У меня было, что я ошиблась в номере строчки, или в цене на одну копейку, или за счет округления медка объём не такой как в налоговой.

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

marina11 писав:
utya писав:Я маю коригувати ПН за 2015 рік.. Уже робила до тієї ПН одну коригуючу.. і знову потрібно. проте не реєструє

Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Повернення товару або авансових платежів. Рядок відсутній в податковій накладній, що коригується.

Причинурозрахунку писала Повернення товару або авансових платежів

Як бути.. в когось щось вийшло ???
А як робили РК?
Якщо "зміною номенклатури" - рядок 1, + рядок 2, то тепер Ви маєте коригувати рядок 2

У мене в ПН був товар в рядку №1 - кількості 1,4 шт....
Потім я роблшю РК на -1 + 1 (на іншу позицію...)

а тепер мені потрібно тих 0,4 шт.. віткоригувати...

то номер рядка, який маю ставити#wall# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter#

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

utya писав:
marina11 писав:
utya писав:Я маю коригувати ПН за 2015 рік.. Уже робила до тієї ПН одну коригуючу.. і знову потрібно. проте не реєструє

Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Повернення товару або авансових платежів. Рядок відсутній в податковій накладній, що коригується.

Причинурозрахунку писала Повернення товару або авансових платежів

Як бути.. в когось щось вийшло ???
А як робили РК?
Якщо "зміною номенклатури" - рядок 1, + рядок 2, то тепер Ви маєте коригувати рядок 2

У мене в ПН був товар в рядку №1 - кількості 1,4 шт....
Потім я роблшю РК на -1 + 1 (на іншу позицію...)

а тепер мені потрібно тих 0,4 шт.. віткоригувати...

то номер рядка, який маю ставити#wall# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter#
Рядок№1 -1,4 шт.
Рядок №2 + 1 шт. нова позиція
Рядок №3 + 0,4 шт. старої позиції що залишилася.

iuliia92
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 04 грудня 2014, 19:45
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення iuliia92 »

iuliia92 писав:
Лебедь писав:
iuliia92 писав:
Что вы писали в причине??
гр. 7 гр. 8 гр.9 гр. 10
то есть я делаю 1) -0,0011015217 (это разница кол-ва) и старая цена 32 916,67
2) + 440,93 (разница цены) 0,8223182 на новое кол-во
Зміна кількості. первая строка снимала всё кол-во по НН гр. 7 кол-во с "-", гр. 8 цена с "+", гр 9 и 10 не заполняла (читала, что при заполнении не регистрируется) и гр . 13 с минусом.
вторая строка добавляла то кол-во что необходимо все столбики что и в первой строчке, только с плюсом.

Спасибо буду пробовать

Отклонили

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »




Что вы писали в причине??
гр. 7 гр. 8 гр.9 гр. 10
то есть я делаю 1) -0,0011015217 (это разница кол-ва) и старая цена 32 916,67
2) + 440,93 (разница цены) 0,8223182 на новое кол-во[/quote]
Зміна кількості. первая строка снимала всё кол-во по НН гр. 7 кол-во с "-", гр. 8 цена с "+", гр 9 и 10 не заполняла (читала, что при заполнении не регистрируется) и гр . 13 с минусом.
вторая строка добавляла то кол-во что необходимо все столбики что и в первой строчке, только с плюсом.[/quote]


Спасибо буду пробовать
[/quote]


Отклонили[/quote]
а причина отклонения ?

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Лебедь писав:
utya писав:
marina11 писав: А як робили РК?
Якщо "зміною номенклатури" - рядок 1, + рядок 2, то тепер Ви маєте коригувати рядок 2

У мене в ПН був товар в рядку №1 - кількості 1,4 шт....
Потім я роблшю РК на -1 + 1 (на іншу позицію...)

а тепер мені потрібно тих 0,4 шт.. віткоригувати...

то номер рядка, який маю ставити#wall# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter# #hunter#
Рядок№1 -1,4 шт.
Рядок №2 + 1 шт. нова позиція
Рядок №3 + 0,4 шт. старої позиції що залишилася.

але в такому випадку моя нова РК буде на "0"...А мала бути відємна..#help# #help# #help# #help# #help#

Лана1991
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 10 серпня 2017, 16:52
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Лана1991 »

Уже раз десять разными способами пыталась зарегистрировать Рк на частичный возврат, дозвонилась в налогову - сказали, что данный вопрос уточняется. Вот так вот.

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

Зарееструвала ПН випадково не на ту фырму, допоможыть треба зняти, незнаю як можливо э зразок . Дуже прошу

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

aduvan4ik писав:Зарееструвала ПН випадково не на ту фырму, допоможыть треба зняти, незнаю як можливо э зразок . Дуже прошу
Выдправила прийшло
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Зміна кількості.
Документ має містити парну кількість рядків
Документ не може бути прийнятий - рядок № з/п 1. Зміна
кількості. Відсутній відповідний рядок з № з/п 2.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.61


Я маю зняти і вартість ??

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”