Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Polly
Гений
Гений
Повідомлень: 361
З нами з: 05 травня 2012, 18:12
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 88 разів

Повідомлення Polly »

Сегодня отправила на регистрацию НН через Сонату.
Вообще никаких движений, даже "повідомлення" про доставку нет.
Раньше за вредность на работе давали молоко, бухгалтерам сейчас требуется что-нибудь покрепче...#drinks#

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Бухгалтер1995 писав:
Діна 1977 писав:
Наташа_75 писав:Заблокували теж на не платника, хотіла їхати в податкову, не вийшло, збираюсь завтра. Хтось Їздив, пробував? Я тільки в бумажному зробила... (тепер не знаю, на флешку кидати?)
А я вчора їздила завезла тільки в бумажному вигляді. Правда у нас районна податкова не прийняла, сказали що немає у них програми яка відправляє на область. Завезли самі на область , здали в канцелярію і ждем #g_cray#
А кому-небудь телефонували в обласній, що привезете документи? Бо якщо через канцелярію, то можна довго чекати на те, що документи дійдуть до інсектора, який їх відправить, та чи й відправить... Моя інспектор 30/06 обіцяла, що прийме й сама відправить, всебічна допомога, а вчора не відповідала цілий день... А Ви лише в бумажному варіанті? Тобто повідомлення+додаток до нього+документи і так на кожну заблоковану ПН?
Наша інспектор відразу не прийняла. Сказала що не знає що робити, всі везуть на область. В мене прийняли в канцеляю документи на кожну заблоковану накладну, але я зробила і собі копії і вони поставили печатку а також дату прийняття на всякий випадок. Сказали ждати і звонити , бо їх закидали цими листами. Ось так. Так що сиджу як на голках.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Діна 1977 писав:
Бухгалтер1995 писав:
Діна 1977 писав:А я вчора їздила завезла тільки в бумажному вигляді. Правда у нас районна податкова не прийняла, сказали що немає у них програми яка відправляє на область. Завезли самі на область , здали в канцелярію і ждем #g_cray#
А кому-небудь телефонували в обласній, що привезете документи? Бо якщо через канцелярію, то можна довго чекати на те, що документи дійдуть до інсектора, який їх відправить, та чи й відправить... Моя інспектор 30/06 обіцяла, що прийме й сама відправить, всебічна допомога, а вчора не відповідала цілий день... А Ви лише в бумажному варіанті? Тобто повідомлення+додаток до нього+документи і так на кожну заблоковану ПН?
Наша інспектор відразу не прийняла. Сказала що не знає що робити, всі везуть на область. В мене прийняли в канцеляю документи на кожну заблоковану накладну, але я зробила і собі копії і вони поставили печатку а також дату прийняття на всякий випадок. Сказали ждати і звонити , бо їх закидали цими листами. Ось так. Так що сиджу як на голках.
какой у вас район

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

[/quote]
вообщем я отослала, подтянула договор и ттн( у меня транс. услуга. ) пришла квитанция что не принято. А почему нечего не написано.[/quote]


У мене теж автопослуги. В квитанції №2 Виявлені помилки: Перевірте правильність даних Підписанта.
Хоча Додаток до критеріїв пройшов нормально з підписантом.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Руденька35 писав:
вообщем я отослала, подтянула договор и ттн( у меня транс. услуга. ) пришла квитанция что не принято. А почему нечего не написано.[/quote]


У мене теж автопослуги. В квитанції №2 Виявлені помилки: Перевірте правильність даних Підписанта.
Хоча Додаток до критеріїв пройшов нормально з підписантом.
[/quote]
ой прочитала еще раз свою.да у меня так же написано.

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

вот что мне пришло в квитанции 2 "Виявлені помилки: квитанція про відсутність в ЄРПН призупиненої ПН/РК № від"
может я конечно номер нн не в там поставила.. я ставила перед/

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

Ан-ия писав:
Руденька35 писав:
вообщем я отослала, подтянула договор и ттн( у меня транс. услуга. ) пришла квитанция что не принято. А почему нечего не написано.

У мене теж автопослуги. В квитанції №2 Виявлені помилки: Перевірте правильність даних Підписанта.
Хоча Додаток до критеріїв пройшов нормально з підписантом.
[/quote]
ой прочитала еще раз свою.да у меня так же написано.[/quote]

внизу в повідомленні надо вручную проставить инн директора и фио

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

vatanya писав:
Ан-ия писав:
Руденька35 писав:
вообщем я отослала, подтянула договор и ттн( у меня транс. услуга. ) пришла квитанция что не принято. А почему нечего не написано.

У мене теж автопослуги. В квитанції №2 Виявлені помилки: Перевірте правильність даних Підписанта.
Хоча Додаток до критеріїв пройшов нормально з підписантом.
ой прочитала еще раз свою.да у меня так же написано.[/quote]

внизу в повідомленні надо вручную проставить инн директора и фио[/quote]

О! Дякую. Я спочатку написала, а потім видалила, вирішила, що то для фізособи. Зараз спробую.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

vatanya писав:вот что мне пришло в квитанции 2 "Виявлені помилки: квитанція про відсутність в ЄРПН призупиненої ПН/РК № від"
может я конечно номер нн не в там поставила.. я ставила перед/
у меня така ж фигня пришла

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

Діна 1977 писав:...їх закидали цими листами...
Так їм і треба. Давайте всі будемо возити в паперовому вигляді, щоб їм щонайменше місяць не вилазити з роботи, і днювати і ночувати поки не зроблять як треба.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”