Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Irina.dnp
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 06 липня 2017, 18:22
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Irina.dnp »

Скрытый текст
Діна 1977 писав:
ирина22 писав:
Діна 1977 писав:Не переживайте. В мене також не приймалася таблиця , то я пішла в нашу місцеву податкову і разом з інспектором з їхнього комп'ютера здала . Але таблиця це ще півбіди. 17.07 здала документи на заблоковані податкові, чекала до 21.08 хоч якийсь результат, і ніякої відповіді. 21.08 подала скаргу на пульс , передзвонили через 9 днів і вуаля мої документи до комісії не дійшли , а де вони не знають. Сьогодні відправила запит на Львівську , щоб знайшли документи. А податкові то ще за червень!!!!!
Не ждите! Аналогичная ситуация! Подали все снова.Сегодня получили ответ что разблокированы.[/quote]А Ви подавали в паперовому вигляді чи через кабінет? Бо я подала в паперовому вигляді і на флешці, бо якраз попали в першу хвилю, то через кабінет ніфіга не можна було відправити.[/quote]

Подайте в електроному вигляді. Аналогічно, те що відвозилось нарочно-жодної відповіді. Терплячки не хватило та через 10 днів подала в електроному вигляді. Через 5 днів-відповідь. Тим паче, що у них вказівка з 21.07 - тільки в електороному вигляді

Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

ar4ik писав:
Я БУХ.... писав:Доброе утро. совсем запуталась налоговаявыписана от 30.08.2017. - заблокирована. розблокирована по решению комиссии 06.09.2017г. покупатели ее в какой месяц в НК смогут включить? август (еще же не 15.09) или уже только в сентябрь? Подскажите пожал.
факт. регистрация-06.09. по сроку подходит для включения в август.А как Вам это удалось? В смысле так быстро. У меня отправленные 31.08- исчо висят все нерассмотренные#wall#
А кто его знает. рулетка . у меня еще за июль ответов нет #cray#

Юл__ия
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 11 липня 2017, 15:26
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Юл__ия »

ligab писав:Добрый день! Свершилось чудо и я получила решение о разблокировке нн за июнь. Но теперь у меня нет регистрационного лимита, т.к. после подачи декларации сумма ндс по заблокированным нн перешла в строку 6 (перевищення) витяга. Сумма НДС достаточно большая и поплнить счет сейчас нет возможности. Теперь висит отрицательное значение в сумме лимита. У налоговой одна позиция - пополнение счета. А теперь интересно узнать Ваше мнение, уважаемые коллеги! Если подать уточненку за июнь, сняв из обязательств незарегистрированные накладные, лимит должен увеличится и зарегистрировать разблокированные нн, а потом опять подать уточненку, доначислив себе 3% штрафных санкций (это проще, чем пополнить спец.чсет). Налоговая упирается и доказывает, что уточненка не поможет восстановить лимит.
я не декларировала в июне незарегестрированные налоговые....потом подала уточненку (но на тот момент все налоговые еще не были зарегестрированы) и получили "привет": строка 6 стала космического размера 215тыс вместо реальных 50т. 2 недели ада...звонков.....нервов...никто не мог помочь, от ГНИ один ответ: да мы знаем об ошибках в программе, да мы обратились в Киев...ждите...само исправиться!!!!!!!!!
благо у нас был + и пришлось пополнять счета только на половину суммы#hunter# ......так еще и нн стали разблокированными и лимит опять по ним списывался(......
все это был с 4 августа до 21..пока......пока я не подала деку за июль и все не обнулилось (да система опять не правильно сработала...но нам на руку)......
доотправили все повидомлення...по последней налоговой получили отказ и в этот момент опять вылезло перевыщення, но благо только на сумму (ну почти) этой налоговой

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Юл__ия писав:
я не декларировала в июне незарегестрированные налоговые....потом подала уточненку (но на тот момент все налоговые еще не были зарегестрированы) и получили "привет": строка 6 стала космического размера 215тыс вместо реальных 50т. 2 недели ада...звонков.....нервов...никто не мог помочь, от ГНИ один ответ: да мы знаем об ошибках в программе, да мы обратились в Киев...ждите...само исправиться!!!!!!!!!
благо у нас был + и пришлось пополнять счета только на половину суммы#hunter# ......так еще и нн стали разблокированными и лимит опять по ним списывался(......
все это был с 4 августа до 21..пока......пока я не подала деку за июль и все не обнулилось (да система опять не правильно сработала...но нам на руку)......
доотправили все повидомлення...по последней налоговой получили отказ и в этот момент опять вылезло перевыщення, но благо только на сумму (ну почти) этой налоговой
у меня с этой формулой еще интереснее получилось, заблокировали мне РК минусовое, которое на нас регистрировал покупатель (мы поставщики), ес-но я его в деку не включала (июльскую), так-как оно заблокировано и не имею права, в августе это РК разблокировали и огромный привет с налоговой, в общем на эту сумму МИНУСОВОГО РК, не включенного в июле увеличивается сумма превышения в августе при разблокировке (звонила куда можно было, да некорректность, ляляля пишите письма на Львовскую пускай откорректируют (пока ничего не писали)), сумма не большая 680 грн (НДС), здесь уже спортивный интерес, в августовской деке я включу это минусовое РК не включенное в июле, посмотрю что будет, потом отпишусь

ирина22
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 12 лютого 2012, 13:42
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення ирина22 »

Діна 1977 писав:
ирина22 писав:
Діна 1977 писав:Не переживайте. В мене також не приймалася таблиця , то я пішла в нашу місцеву податкову і разом з інспектором з їхнього комп'ютера здала . Але таблиця це ще півбіди. 17.07 здала документи на заблоковані податкові, чекала до 21.08 хоч якийсь результат, і ніякої відповіді. 21.08 подала скаргу на пульс , передзвонили через 9 днів і вуаля мої документи до комісії не дійшли , а де вони не знають. Сьогодні відправила запит на Львівську , щоб знайшли документи. А податкові то ще за червень!!!!!
Не ждите! Аналогичная ситуация! Подали все снова.Сегодня получили ответ что разблокированы.
А Ви подавали в паперовому вигляді чи через кабінет? Бо я подала в паперовому вигляді і на флешці, бо якраз попали в першу хвилю, то через кабінет ніфіга не можна було відправити.
на флешке в районную гни и через медок.
а так тоже 2 месяца с июня чего-то ждали.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

и немного приятностей ко всем неприятностям
Податковий блог Ольги Германової
15 ч ·

По блокуванню податкових накладних.
Ситуація, коли в ДФС і Мінфіні говорять, що строки розгляду комісією пакету документів витримуються, а представники бізнесу скаржаться на ще не розблоковані червневі накладні, тривати надалі не може.
Якщо до п'ятниці 8 вересня 2017 р. включно в уряді не наведуть лад із виконанням прямої норми ст. 201.16 Податкового кодексу, Комітет ВР з питань податкової та митної політики терміново розробить і внесе до парламенту законопроект про продовження тестового режиму зупинення реєстрації ПН до нового року з розблокуванням та реєстрацією ПН, щодо реєстрації яких є проблеми.
На сьогодні це єдиний можливий механізм швидкого прийняття рішення.

https://www.facebook.com/TaxGermanova/? ... V0&fref=nf

http://kompmp.rada.gov.ua/kompmp/contro ... t_id=50568 5 вересня 2017 року у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики за адресою вул. Липська 3 (зал засідань №3) під головуванням Голови Комітету Южаніної Н.П. відбулося обговорення ситуації, яка склалася в результаті впровадження блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

В обговоренні прийняли участь народні депутатів України Острікова Т.Г., Продан О.П., Долженков О.В, Кірш О.В. та інші народні депутати України, Державний секретар Міністерства фінансів України Капінус Є.В., посадові особи Міністерства фінансів України, директор Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем Чмерук М.О. та інші посадові особи Державної фіскальної служби України, представники Ради бізнес омбудсмена, малого та середнього бізнесу та громадських організацій.

У ході зустрічі представники бізнесу донесли до народних депутатів України, посадових осіб Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України гостроту проблем, які виникли у підприємств реального бізнесу у зв’язку з недосконалістю процедур системи блокування реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

За результатами обговорень учасники домовилися терміново напрацювати зміни до нормативно-правових актів, які регулюють процеси блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зокрема, з метою усунення проблем реального бізнесу, що обговорювалися у ході зустрічі.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14253
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40707 разів

Повідомлення ar4ik »

Мне сегодня по поводу потерянной скарги в ДФС сказали- а кто знает, куда вы её заслали. Ну да, Львосвкая площадь,8- куда мы заслали, на чеке, на повидомлени, везде. Пульс послал в суд. НЕНАВИЖУ!!!

Самолет
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 19 вересня 2012, 08:42
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Самолет »

Dfcbkbcf писав:и немного приятностей ко всем неприятностям
Податковий блог Ольги Германової
15 ч ·

По блокуванню податкових накладних.
Ситуація, коли в ДФС і Мінфіні говорять, що строки розгляду комісією пакету документів витримуються, а представники бізнесу скаржаться на ще не розблоковані червневі накладні, тривати надалі не може.
Якщо до п'ятниці 8 вересня 2017 р. включно в уряді не наведуть лад із виконанням прямої норми ст. 201.16 Податкового кодексу, Комітет ВР з питань податкової та митної політики терміново розробить і внесе до парламенту законопроект про продовження тестового режиму зупинення реєстрації ПН до нового року з розблокуванням та реєстрацією ПН, щодо реєстрації яких є проблеми.
На сьогодні це єдиний можливий механізм швидкого прийняття рішення.

https://www.facebook.com/TaxGermanova/? ... V0&fref=nf

http://kompmp.rada.gov.ua/kompmp/contro ... t_id=50568 5 вересня 2017 року у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики за адресою вул. Липська 3 (зал засідань №3) під головуванням Голови Комітету Южаніної Н.П. відбулося обговорення ситуації, яка склалася в результаті впровадження блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

В обговоренні прийняли участь народні депутатів України Острікова Т.Г., Продан О.П., Долженков О.В, Кірш О.В. та інші народні депутати України, Державний секретар Міністерства фінансів України Капінус Є.В., посадові особи Міністерства фінансів України, директор Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем Чмерук М.О. та інші посадові особи Державної фіскальної служби України, представники Ради бізнес омбудсмена, малого та середнього бізнесу та громадських організацій.

У ході зустрічі представники бізнесу донесли до народних депутатів України, посадових осіб Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України гостроту проблем, які виникли у підприємств реального бізнесу у зв’язку з недосконалістю процедур системи блокування реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

За результатами обговорень учасники домовилися терміново напрацювати зміни до нормативно-правових актів, які регулюють процеси блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зокрема, з метою усунення проблем реального бізнесу, що обговорювалися у ході зустрічі.
а я не хочу их изменений, у меня таблица принята, нн дальше вроде регистрируются (тухь-тухь), да остались заблочены за июнь, но может разгребут, дойдут до них руки. А то продлят тестовый режим, и с Нового года опять тоже самое, я не хочу пережить опять эту блокировку, они же не примут ничего толкового. #wall# #wall# #wall#

Венеция
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 12 квітня 2014, 19:18
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Венеция »

ligab писав:Добрый день! Свершилось чудо и я получила решение о разблокировке нн за июнь. Но теперь у меня нет регистрационного лимита, т.к. после подачи декларации сумма ндс по заблокированным нн перешла в строку 6 (перевищення) витяга. Сумма НДС достаточно большая и поплнить счет сейчас нет возможности. Теперь висит отрицательное значение в сумме лимита. У налоговой одна позиция - пополнение счета. А теперь интересно узнать Ваше мнение, уважаемые коллеги! Если подать уточненку за июнь, сняв из обязательств незарегистрированные накладные, лимит должен увеличится и зарегистрировать разблокированные нн, а потом опять подать уточненку, доначислив себе 3% штрафных санкций (это проще, чем пополнить спец.чсет). Налоговая упирается и доказывает, что уточненка не поможет восстановить лимит.
У меня такая же ситуация, не знаем, что делать, пополнять счет на 300 000, нет средств, хотела тоже уточненкой все ровнять, но как бы не навредить, сделают камеральную проверку и накатают акт, потом с актом разбирайся. В какой срок после подачи уточненки вернется регистрационный лимит?

Венеция
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 12 квітня 2014, 19:18
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Венеция »

Коллеги, кто знает, как можно вернуть излишне пополненный спец счет по НДС, вносили, когда блоканули налоговые и обнулили после декларации???

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”