Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
cosmicgirl
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 26 липня 2012, 06:59
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення cosmicgirl »

мені прийшло рішення на скаргу. причина відмови:
"ненадання платником податку копій розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків"
але я подавала копії платіжних доручень з відміткою банку.
коли подавала повідомлення з тими ж документами, то відмітка не стояла, що ми не надали розрахункові документи.
тобто, інспектора,що розглядав повідомлення задовольнили ці документи, а на скаргу ні.
якесь свавілля. в мене враження,що причини відмови просто вигадуються. замкнуте коло. :cry:

ju
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 03 лютого 2012, 14:12
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення ju »

ju писав:
10 червня 2020, 09:00
У меня не принято повідолення, пишут: Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному
вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через
відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено
цілісність пакету).
Я сколько указала в повідоленні столько и прикрепила документов и проверку они прошли в медке, что за бред вообще?
У кого такое было?
Отвечу сама, может кому понадобится! Сдавала через медок, кто подписывает уведомления поставила директора, но документ подписался оказывается бухгалтером! нашла ошибку на третий раз непринятия документа! Позвонила в тех.поддержку медка, сказали поменять в параметрах подписи Внимание! в налоговых накладных, поставить директора вместо бухгалтера. И опа, документ принят, на рассмотрение естественно!

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ju писав:
10 червня 2020, 11:08
Спойлер
ju писав:
10 червня 2020, 09:00
У меня не принято повідолення, пишут: Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному
вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через
відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено
цілісність пакету).
Я сколько указала в повідоленні столько и прикрепила документов и проверку они прошли в медке, что за бред вообще?
У кого такое было?
Отвечу сама, может кому понадобится! Сдавала через медок, кто подписывает уведомления поставила директора, но документ подписался оказывается бухгалтером! нашла ошибку на третий раз непринятия документа! Позвонила в тех.поддержку медка, сказали поменять в параметрах подписи Внимание! в налоговых накладных, поставить директора вместо бухгалтера. И опа, документ принят, на рассмотрение естественно!
А взагалі ПН у Вас хто підписує? Якщо бухгалтер, то не забудьте змінити назад, перед відправкою ПН.

tyss
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 12 серпня 2013, 19:34
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення tyss »

Добрый день! Подскажите, документы же не надо заверять подписью директора и печатью?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

tyss писав:
10 червня 2020, 12:28
Добрый день! Подскажите, документы же не надо заверять подписью директора и печатью?
Ви скануєте ОРИГІНАЛИ документів? які можуть бути підписи? Якщо робите копії і скануєте їх - завіряйте.

ju
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 03 лютого 2012, 14:12
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення ju »

marina11 писав:
10 червня 2020, 13:14
tyss писав:
10 червня 2020, 12:28
Добрый день! Подскажите, документы же не надо заверять подписью директора и печатью?
Ви скануєте ОРИГІНАЛИ документів? які можуть бути підписи? Якщо робите копії і скануєте їх - завіряйте.
Для чого їх взагалі завіряти, просканували та завірили електроним підписом!

Yuliia777
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 10 червня 2020, 14:00
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Yuliia777 »

cosmicgirl писав:
10 червня 2020, 09:34
мені прийшло рішення на скаргу. причина відмови:
"ненадання платником податку копій розрахункових документів, банківських виписок з особових рахунків"
але я подавала копії платіжних доручень з відміткою банку.
коли подавала повідомлення з тими ж документами, то відмітка не стояла, що ми не надали розрахункові документи.
тобто, інспектора,що розглядав повідомлення задовольнили ці документи, а на скаргу ні.
якесь свавілля. в мене враження,що причини відмови просто вигадуються. замкнуте коло. :cry:
Доброго дня! Вибачте за таке повідомлення, але чи могли б поділитися поясненням, яке писали до скарги? Сижу другий день-голова закіпає.
Дякую!

Yuliia777
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 10 червня 2020, 14:00
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Yuliia777 »

Доброго дня!
Хто має можливість, поділіться будь ласка зразком скарги! Дякую!!!

Соня Лютиковна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 02 червня 2020, 09:39
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Соня Лютиковна »

Може хтось підкаже...

мені варто в поясненні до скарги написати, що подавала такі-то документи за переліком, які були достатні для розблокування ПН, але регіональна комісія їх не прийняла до уваги, та ще й не вказала, які конкретно документи не надано, тому прошу скасувати рішення.

Чи достатньо просто в поясненні навести опис підприємства та операції, і надати всі документи???

Рішення про відмову мені до скарги подавати не потрібно??

Просто вперше пишу пояснення до скарги... :dash:

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Соня Лютиковна писав:
10 червня 2020, 14:39
Може хтось підкаже...

мені варто в поясненні до скарги написати, що подавала такі-то документи за переліком, які були достатні для розблокування ПН, але регіональна комісія їх не прийняла до уваги, та ще й не вказала, які конкретно документи не надано, тому прошу скасувати рішення.

Чи достатньо просто в поясненні навести опис підприємства та операції, і надати всі документи???

Рішення про відмову мені до скарги подавати не потрібно??

Просто вперше пишу пояснення до скарги... :dash:
Потрібно рішення про відмову, я робила все. Знову весь пакет документів, можливо є що шо додати.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”