Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8524
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6493 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

marina11 писав:
19 червня 2020, 12:00
Tasa писав:
19 червня 2020, 11:41
Спойлер
marina11 писав:
19 червня 2020, 11:32
Спойлер
Спойлер
Весь цей процес має два "крила". Одне - розблокування вже заблокованого, друге - уникнення наступних блоків. Кожне має затрати по часу і свої наслідки. Спробуйте, для початку, подати таблицю чи таблиці з найбільш поширеними кодами реалізації. Якщо пощастить - їх врахують і ці коди у майбутньому не блокуватимуть. ПН на неплатника начебто не повинні блокувати.
Коли почнете подавати підтвердження на ПН вуважно відслідковуйте терміни, там можна "пролетіти".


Щодо Таблиці - я поки й не думала її подавати, ми перепродажники - кодів безліч ((
А от щодо Повідомлення про надання інформації та копій документів щодо невідоповідності платника податку критеріям ризиковості - то думала з нього починати.
Знаю через яких саме постачальників по ланцюжку попали у ризикові...
От тільки для подання цього Повідомлення треба готувати теж купу доків :cry:
І тільки колись потім думала зайнятися поданням на розблок...
А от цікаво - комусь приходило Рішення про включення до ризикових у Медок наприклад ?
Бо на сайті медка написано, що має приходить - мені точно нічого не було (
Даремно Ви так по таблиці. Квед торгівлі ж є? Складіть листа з основними параметрами підприємства "ТОВ "ОООО" засноване ххххх, має у штаті хх осіб, має у власності ххххххххх, має зареєстрований вид діяльності хххххх. У рамках цієї діяльності здійснює закупівлю та продаж товару за кодом ХХХХ (зазначте перші 4 цифри коду). І відправте цей лист приєднаним до десятка таблиць з заповненими у кожній з них 2-ма рядочками. (1-й - вхідний код закупівлі 4 перших знаки, 2-й- вихідний код продажу перші 4 знаки). І забудьте про це на 10 днів. Від врахування чи не врахування таблиці розблокування вже заблокованого не залежить, а от про їх врахування, якщо вдасться, можна буде зазначити і у повідомленні про невідповідність критеріям ризиковості. Якщо не врахують відразу, можна буде подавати повторно, кількість спроб не обмежена. [/spoiler]Єдине, не приймуть до розгляду таблицю з кодом, що у даний момент вже знаходиться на розгляді. Я по таких таблицях працюю з 2017-го.
Десь бачила інфу, що якщо платника вже визнали ризиковим - то Таблицю не врахуюють 100%...
А час то йде, і треба щось робити..
Збираю всю інфу - але поки у голові сумбур, сьогодні точно не почну робити щось значиме з цього питання :(
Ми без таблиць працювали до вчора норм, а тепер таке (

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

sky1 писав:
19 червня 2020, 12:05
плизззз! Подскажите я правельно мыслю... если наше предприятие выписало минусовую корректировку 13.05.20, а розблакировали её уже 11.06 включать я её имею право уже в июньскую декларацию, а покупатель включает в майскую. Подскажите пожалуйста) :clapping:
Зменшення ПК декларується по місяцю виписки (05.20) - обов'язок, зменшення ПЗ - не раніше місяця реєстрації.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8524
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6493 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, а як з заблокованим РК на "мінус" від постачальника за 05 міс - це моє зменшення ПК... Показувати у деці чи як з ПН - у періоді розблокування ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8524
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1889 разів
Подякували: 6493 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:
19 червня 2020, 13:07
Колеги, а як з заблокованим РК на "мінус" від постачальника за 05 міс - це моє зменшення ПК... Показувати у деці чи як з ПН - у періоді розблокування ?
Як і з всіма РК на мінусь - у місяці складання, я так розумію ?

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Добрый день. Пришло письмо в электр. кабинет про Відповідність п. 8 Критеріїв ризиковості платника податку (причина - сотрудничество з поставщиков, который попал в ризикові...)
Пока еще разбираюсь в том, что нужно подавать для разблокировки... Возник вопрос, сколько раз можно подать повідомлення, в случае, если с первого раза откажут в снятии рискового статуса? J1314901 — «Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку»? Правильно я понимаю, что неограниченное количество раз? И еще, поданное Повідомлення разсматривается 7 дней? А если после подачи этого повідомлення статус нам не снимают, то какие следующие шаги - только суд или есть еще какие-то варианты, куда писать/жаловаться?

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Добрый день. Разбираюсь з подачей J1314901 — «Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку». Ответьте, пожалуйста, кто владеет информацией по какому-либо вопросу, не пройдите мимо)
1) если после подачи Повідомлення прийдет отказ, я могу послать его посторно?
2) нужно каким-то образом заверять прикрепляемые скан-копии документов ("з оригіналом вірно" і подписью директора?) Или достаточно будет просто отсканированного оригинала?
3) Глупый вопрос, наверное, но спрошу на всякий случай, если отправлять Повідомлення в Медку, он же автоматически отправляет его нужному адресату? То есть комиссии регионального уровня?
4) Последний вопрос, но самый важный. Если мы попали в рисковые по причине рисковости нашего поставщика, то имеет ли нам смысл подавать пакет документов на снятие признака рисковости, или его не снимут с нас, пока не снимут с поставщика? И может имеет тогда смысл здать уточненку и убрать НН от этого рискового поставщика из налогового кредита? Или это уже не изменит ситуацию?

SES
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 16 червня 2020, 18:48
Подякували: 2 рази

Повідомлення SES »

Еще раз попытаюсь спросить. нн зарегистрирована на неплательщика, а потом оказалось, что контрагент платник, зарегистрировала на платника и соответственно сделала рк на неплатника- этот рк заблокирован. Как считаете, форумчане, какие доки мне крепить, думала отправить повидомлення с кратким описанием пояснень, без додатков никак

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Доброго дня!
Поділіться Скаргою на блокування по п.1 будь ласка :oops:
sn_m26@ukr.net

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

SES писав:
22 червня 2020, 14:19
Еще раз попытаюсь спросить. нн зарегистрирована на неплательщика, а потом оказалось, что контрагент платник, зарегистрировала на платника и соответственно сделала рк на неплатника- этот рк заблокирован. Как считаете, форумчане, какие доки мне крепить, думала отправить повидомлення с кратким описанием пояснень, без додатков никак
Я б, у Вашому випадку, надавала у якості підтвердних документів усю інформацію, що стосується правильної зареєстрованої ПН, з зазначенням, що ПН, яка коригується даним РК є помилковою.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 103 рази

Повідомлення STO Iryna »

Лиственница писав:
16 червня 2020, 17:58
STO Iryna писав:
16 червня 2020, 11:25
добрые коллеги, поделитесь пожалуйста, кому не сложно своим "поясненням" к повідомленню по разблокировке и к таблице, у кого приняли +. Ну совсем уже нет мыслей что туда еще придумать, налоговики посоветовали писать побольше, на 1 лист это уже совсем мало сказали, а что туда можно расписать на 3-5 листов (с их слов) :dash:
А что у вас в номенклатуре?
У меня услуги - описывала почти как биографию вместе с экскурсией. :wacko:
Услуги по грузоперевозкам и услуги автосервиса. :o

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”