Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Мене також чомусь дуже лякають пункти законопроекту, стосовно 30 днів на підтвердження і можливості керівника ДФС заблокувати реєстрацію в ручному режимі. Яка передбачена відповідальність цьго керівника за необгрунтоване блокування? Наскільки я розумію - жодної. І я досі не розблокувала 4 ПН за червень, тобто мені не вистачило 65 днів. І надсилати підтвердження я почала майже через 2 тижні після блокування, доти - збирала і сканувала документи (у проміжках між основною роботою, яку ніхто не відміняв).

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

marina11 писав:Мене також чомусь дуже лякають пункти законопроекту, стосовно 30 днів на підтвердження і можливості керівника ДФС заблокувати реєстрацію в ручному режимі. Яка передбачена відповідальність цьго керівника за необгрунтоване блокування? Наскільки я розумію - жодної. І я досі не розблокувала 4 ПН за червень, тобто мені не вистачило 65 днів. І надсилати підтвердження я почала майже через 2 тижні після блокування, доти - збирала і сканувала документи (у проміжках між основною роботою, яку ніхто не відміняв).

А якщо ПН буде зареєстрована з попередженням, що вона ризикова, вам дійсно треба надавати документи? Чим вам та вашому контрагенту загрожує ненадання документів? Ви аналізували?

Із історії питання. В ДФСУ сформувалась стала практика надсилання т.з. "листів щастя", якими ставилась під сумнів "реальність" гос.операції та відповідно право на податковий кредит. Тобто якщо у ланцюжку поставок були недоброчесні підприємства, то відповідальність за формування фіктивного ПДВ намагались перекласти на наступних покупців. І підприємства змушені були доводити реальність своїх операцій. За це звісно у бік ДФСУ було багато нарікань. І от в кінці минулого року було внесено норму до ПКУ, що за ПН, які пройшли моніторін, не може бути жодних претензій до ПК. Ідея в цілому не погана. Але у що перетворили цей моніторінг, бізнес вигрібає вже майже три місяці...
У законопроекті 7115 передбачено, що ті ПН, по яких спрацювали критерії ризикованості не дають такого права на безумовний податковий кредит і ДФС, як і раніше, може намагатись пред'являти претензії до підприємств щодо реальності цих операцій. А враховуючи, що сьогоднішні критерії спрацьовують на операціяїх які у переважній більшості не мають жодного відношення до фіктивного ПДВ, то не бачу необхідності по кожній квитанції з повідомленнім про "ризики" відправляти до ДФС пачки документів.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Natallia писав:
А якщо ПН буде зареєстрована з попередженням, що вона ризикова, вам дійсно треба надавати документи? Чим вам та вашому контрагенту загрожує ненадання документів? Ви аналізували?

Із історії питання. В ДФСУ сформувалась стала практика надсилання т.з. "листів щастя", якими ставилась під сумнів "реальність" гос.операції та відповідно право на податковий кредит. Тобто якщо у ланцюжку поставок були недоброчесні підприємства, то відповідальність за формування фіктивного ПДВ намагались перекласти на наступних покупців. І підприємства змушені були доводити реальність своїх операцій. За це звісно у бік ДФСУ було багато нарікань. І от в кінці минулого року було внесено норму до ПКУ, що за ПН, які пройшли моніторін, не може бути жодних претензій до ПК. Ідея в цілому не погана. Але у що перетворили цей моніторінг, бізнес вигрібає вже майже три місяці...
У законопроекті 7115 передбачено, що ті ПН, по яких спрацювали критерії ризикованості не дають такого права на безумовний податковий кредит і ДФС, як і раніше, може намагатись пред'являти претензії до підприємств щодо реальності цих операцій. А враховуючи, що сьогоднішні критерії спрацьовують на операціяїх які у переважній більшості не мають жодного відношення до фіктивного ПДВ, то не бачу необхідності по кожній квитанції з повідомленнім про "ризики" відправляти до ДФС пачки документів.
бальзамом в этом всем есть, что не нужно перед налоговой становиться на колени и доказывать что сделка не фиктивная, а налоговой нужно будет доказать о фиктивности сделки.., а в это время у поставщика нет превышения, по НО никто не придирается, у покупателя есть НК (хоть и якобы фиктивный, потому что сработали критерии#search# ), но все же организации в даном случае в более выгодном положении чем сейчас... и письма "счастья" от налоговой для нас не новость...
так-как я логично понимаю, что полностью отменить все это СЭА, что было до этого, помните бумажные НН и регистрировали только импорт, потом ввели формулу, но можно было регистрировать НН в минус по формуле.., столько вредрений прошло...
так лично по моему субьективному мнению законопроект не так уж и плох, большие сомения относительно того что его примут...
так-как крупные организации в нем не особо заинтересованы...

пока с ним только ознакамливаются
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=62549

Alisa2014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 11 грудня 2014, 09:10
Дякував (ла): 217 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Alisa2014 »

Отправляла повидомлення 08.08. Сегодня пришла квитанция № 2 по накладной датированная 15.09 - причина: надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/ розрахунку коригування
А теперь путь один- скарга и в суд. Кто подскажет сколько времени на оскарження?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Alisa2014 писав:Отправляла повидомлення 08.08. Сегодня пришла квитанция № 2 по накладной датированная 15.09 - причина: надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/ розрахунку коригування
А теперь путь один- скарга и в суд. Кто подскажет сколько времени на оскарження?
на скаргу 10 календарных дней

Alisa2014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 11 грудня 2014, 09:10
Дякував (ла): 217 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Alisa2014 »

Тоесть с 15 - это по 25 или 10 рабочих? Как лучше отправить лично или по почте?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Alisa2014 писав:Тоесть с 15 - это по 25 или 10 рабочих? Как лучше отправить лично или по почте?
лучше лично, потому что сроки поджимают, Вы смотрю в Киеве, то сразу же на Львовскую 8 (до понедельника) в канцелярию, они поставят дату приема и от нее будете отталкиваться..

Alisa2014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 11 грудня 2014, 09:10
Дякував (ла): 217 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Alisa2014 »

До скарги прикреплять все копии доков по накладной?

Юляяяяяя2
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 14 вересня 2017, 16:36
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Юляяяяяя2 »

Alisa2014 писав:До скарги прикреплять все копии доков по накладной?
Вам нужно составить скаргу в 2-х экз.
и откопировать максимально документов по этой операции- для доказательства легитимности сделки.
на всех документах копия верна, печать пр-тия и подпись.
все это в живом виде несете на Львовскую.
чем скорее тем лучше.
Вам должны в канцелярии поставить печать с входящим номером на двух экз скаргы. одна остается у вас.

Юляяяяяя2
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 14 вересня 2017, 16:36
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Юляяяяяя2 »

Alisa2014 писав:До скарги прикреплять все копии доков по накладной?
в августе когда приносила, очередь сумасшедшая...
так что наберитесь терпения.
Может сейчас что-то стало лучше...расскажите как раз.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”