Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Alchic
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 21 вересня 2017, 12:59
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Alchic »

Юляяяяяя2 писав:
Alisa2014 писав:До скарги прикреплять все копии доков по накладной?
в августе когда приносила, очередь сумасшедшая...
так что наберитесь терпения.
Может сейчас что-то стало лучше...расскажите как раз.
Были на Львовской 07.09 и 18.09 очереди не было вообще.

Юляяяяяя2
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 14 вересня 2017, 16:36
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Юляяяяяя2 »

Alchic писав:
Юляяяяяя2 писав:
Alisa2014 писав:До скарги прикреплять все копии доков по накладной?
в августе когда приносила, очередь сумасшедшая...
так что наберитесь терпения.
Может сейчас что-то стало лучше...расскажите как раз.
Были на Львовской 07.09 и 18.09 очереди не было вообще.
покращення на лицо #g_witch#

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

marina11 писав:Мене також чомусь дуже лякають пункти законопроекту, стосовно 30 днів на підтвердження і можливості керівника ДФС заблокувати реєстрацію в ручному режимі. Яка передбачена відповідальність цьго керівника за необгрунтоване блокування? Наскільки я розумію - жодної. І я досі не розблокувала 4 ПН за червень, тобто мені не вистачило 65 днів. І надсилати підтвердження я почала майже через 2 тижні після блокування, доти - збирала і сканувала документи (у проміжках між основною роботою, яку ніхто не відміняв).
А у мене дев'ять за червень не розблоковані. Я тільки те і роблю 3 місяць, що ксерю, копірую, підписую і т.д.

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

Юляяяяяя2 писав:
Alchic писав:
Юляяяяяя2 писав: в августе когда приносила, очередь сумасшедшая...
так что наберитесь терпения.
Может сейчас что-то стало лучше...расскажите как раз.
Были на Львовской 07.09 и 18.09 очереди не было вообще.
покращення на лицо #g_witch#
В начале сентября я отправила жалобу заказным письмом.
На почту в Киеве оно попало 06.09, за забрали ее с почты 18.09 - "улучшение на лицо"

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Dfcbkbcf писав: бальзамом в этом всем есть, что не нужно перед налоговой становиться на колени и доказывать что сделка не фиктивная, а налоговой нужно будет доказать о фиктивности сделки.., а в это время у поставщика нет превышения, по НО никто не придирается, у покупателя есть НК (хоть и якобы фиктивный, потому что сработали критерии#search# ), но все же организации в даном случае в более выгодном положении чем сейчас... и письма "счастья" от налоговой для нас не новость...
так-как я логично понимаю, что полностью отменить все это СЭА, что было до этого, помните бумажные НН и регистрировали только импорт, потом ввели формулу, но можно было регистрировать НН в минус по формуле.., столько вредрений прошло...
так лично по моему субьективному мнению законопроект не так уж и плох, большие сомения относительно того что его примут...
так-как крупные организации в нем не особо заинтересованы...

пока с ним только ознакамливаются
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=62549
Может, я неправильно понимаю прочитанное


571.3 У разі отримання квитанції, зазначеної в підпункті 571.2 цього пункту, платник податку ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ протягом тридцяти робочих днів, наступних за днем отримання такої квитанції, надіслати до контролюючого органу (крім державних податкових інспекцій) за основним місцем обліку такого платника податків в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису письмові пояснення та копії документів, зазначених у підпункті "в" підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу.

В моем понимании, если обязан, значит ДОЛЖЕН подать, а не хочет подал, не хочет не подал.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

cometa писав:
Может, я неправильно понимаю прочитанное


571.3 У разі отримання квитанції, зазначеної в підпункті 571.2 цього пункту, платник податку ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ протягом тридцяти робочих днів, наступних за днем отримання такої квитанції, надіслати до контролюючого органу (крім державних податкових інспекцій) за основним місцем обліку такого платника податків в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису письмові пояснення та копії документів, зазначених у підпункті "в" підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу.

В моем понимании, если обязан, значит ДОЛЖЕН подать, а не хочет подал, не хочет не подал.
ну хорошо читаем это зобовязаний, те должен..,
а что если не подал??
1. снимут НО?
2. снимут НК у покупателя??
п.1 навряд ли
п.2 те же "письма счастья" от налоговой к покупателю ну и к поставщику так же могут быть..
лично я так это понимаю

Alchic
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 21 вересня 2017, 12:59
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення Alchic »

Здравствуйте, поделюсь новостью, может кто уже про это знает, каждый четверг, в городских и районных налоговых Киевской области проводится селектор с начальником комиссии ДФСУ. Городская (районная) налоговая по идее должна обзванивать плательщиков налогов, кто столкнулся с проблемой блокировки и приглашать на селектор. Как мне сказали, что участвовать может каждый у кого есть такие накладные, но предварительно нужно записаться. Сегодня из 4х районов, что были заявлены на селектор, только в Броварском районе были фирмы, у которых возникли вопросы. Не думаю, что в Бориспольском или в Киево-Святошинском районе таких фирм нет.... Просто никто не сообщает о такой возможности получить ответы на вопросы можно сказать "с первых рук"...

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Dfcbkbcf писав:
cometa писав:
Скрытый текст
Может, я неправильно понимаю прочитанное


571.3 У разі отримання квитанції, зазначеної в підпункті 571.2 цього пункту, платник податку ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ протягом тридцяти робочих днів, наступних за днем отримання такої квитанції, надіслати до контролюючого органу (крім державних податкових інспекцій) за основним місцем обліку такого платника податків в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису письмові пояснення та копії документів, зазначених у підпункті "в" підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу.

В моем понимании, если обязан, значит ДОЛЖЕН подать, а не хочет подал, не хочет не подал.
ну хорошо читаем это зобовязаний, те должен..,
а что если не подал??
1. снимут НО?
2. снимут НК у покупателя??
п.1 навряд ли
п.2 те же "письма счастья" от налоговой к покупателю ну и к поставщику так же могут быть..[/spoiler]
лично я так это понимаю
Судячи з практики останніх років, доки законопроект стане законом - відповідальність для нас у ному з'явиться, зі щтрафами та знятим ПК, а от для керівника ДФС - ні.#hunter# #cray#

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Dfcbkbcf писав: а что если не подал??
1. снимут НО?
2. снимут НК у покупателя??
п.1 навряд ли
п.2 те же "письма счастья" от налоговой к покупателю ну и к поставщику так же могут быть..
лично я так это понимаю
Зачем "письма счастья" ? В законе написано , если НН сомнительная, обязаны подать документы.
Я понимаю так;
Если сейчас сомнительную НН блокируют сразу,то после принятия этого законопроекта ее регистрируют,но дают 30 дней , чтобы доказать, что она не сомнительная. Если вы не доказываете -ее блокируют, а дальше то же, что и сейчас : скарга, суд. Просто Покупатель может включить эту НН по дате регистрации в декларацию. А что потом , если ее через 30 дней заблокируют, потому что им не понравились мои доказательства? Сдавать уточненку? Уменьшать НК, платить штраф? Я не вижу ответов на эти вопросы в законопроекте. Значит, опять фискалы будут писать свои писюльки с разъяснениями. Догадайтесь с 3 раз, что будет в этих писюльках.
Посмотрим, что будет на самом деле.

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Dfcbkbcf писав:
cometa писав:
Может, я неправильно понимаю прочитанное


571.3 У разі отримання квитанції, зазначеної в підпункті 571.2 цього пункту, платник податку ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ протягом тридцяти робочих днів, наступних за днем отримання такої квитанції, надіслати до контролюючого органу (крім державних податкових інспекцій) за основним місцем обліку такого платника податків в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису письмові пояснення та копії документів, зазначених у підпункті "в" підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу.

В моем понимании, если обязан, значит ДОЛЖЕН подать, а не хочет подал, не хочет не подал.
ну хорошо читаем это зобовязаний, те должен..,
а что если не подал??
1. снимут НО?
2. снимут НК у покупателя??
п.1 навряд ли
п.2 те же "письма счастья" от налоговой к покупателю ну и к поставщику так же могут быть..
лично я так это понимаю
зобов'язаний для чого? #wall#

Для того, щоб комісія розглянула ці документи і прийняла рішення - дійсно ПН відповідає критеріям ризику чи ні (статус ризикованої присвоєно помилково). А враховуючи, як ДФС зара завалена документами на розблокування ПН, враховуючи норму мовчазної згоди (за 5 днів не вислала рішення - автоматично ПН визнається не ризикованою), який відсоток ПН будут переводити у неризиковані?))) якщо зараз ПН блокуються і відмовляють не дивлячись, то що буде, коли ПН будуть реєструватись?

А якщо за 30 днів платник взагалі не вислав документи - все залишиться я к є, тобто податкова накладна зареєстрована але у такої податкової немає статусу безаппеляційної

і що? податкове та цивільне законодавство не змінилось, за діючим законодавством "фіктивність" правочинів повинна бути доказана як і раніше
тобто є одна різниця - отримали "лист щастя" - по "ризикованим" ПН відповіли та надали документи як і раніше. По безепеляційним ПН начебто є право відразу послати всіх в сад, але я дуже в цьому сумніваюсь. ДФС недавно вже розсилала листи, що незважаючи на діючу сьогодні норму (всі зареєстровані з 01.07.17 ПН є безапеляційними) все одно перевіряти на фіктивність операцій має наміри
виходить - навіщо буде ти документи слати? щоб в ДФС збирали цілі бази на платників?! так ДФС це дуже вигідно, їм не треба надсилати запити (на які частенько не відповідали взагалі або вічливо посилали), платники їм самі шлють свої копії документів і дивись - вже є цілі архіви сканів що й на перевірки ходити не треба! бо бухгалтери мізки вмикати лінуються, зате з переляку побачивши слово "ЗОБОВ'ЯЗАНІ" шлють податківцям документи з комерційною інформацією

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”