Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Елена05 писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Елена05 писав:Добрый день уважаемые бухгалтера. Очень нужна ваша помощь. Пришла работать на юр лицо полгода назад, и вот вылезли ошибки за 2015год. Предыдущий бух. подала уточненку в марте 2016 года за ноябрь 2015года (были допущены ошибки в налоговых с типом 11 за щоденними пидсумками, то есть были занижены налоговые обязательства), был уплачен штраф, но недостающие налоговые так и не были зарегистрированы. Теперь у меня пересчитался показатель перевищення, и уменьшился лимит ровно на сумму уточненки. Теперь мне нужно сделать корректировки к неправильным налоговым, и зарегистрировать правильные налоговые ноябрем 2015 года. тогда показатель перевищення "уйдет" и лимит по идее должен вернуться. как сделать корректировку к таким старым налоговым? какоу причину укзывать по новым правилам? и какой датой выписывать корректировку? прошу помочь разобраться
А Ви точно впевнені, що Вам це потрібно? Навіть якщо зареєструєте - ліміт буде на тому ж рівні, лише відбудеться перерозподіл показників зареєстровано/перевищення.
у меня в начале апреля произошел пересчет показателя перевищення за все периоды, и вылезло перевищення за ноябрь 2015 года 28тыс, и урезали лимит на 28 тыс. я начала звонить в дфс, сказали была подана уточненка в 2016 году, и из за нее урезали лимит, потому что уточненку подали а налоговые не зарегистрировали, вот на эту разницу и резанули лимит.. пообещали что лимит вернется когда я зарегистрирую налоговые. для нас просто 28 тыс это большая сумма, и я незнаю что делать. Хочу попытаться исправить ситуацию и избавиться от показателя перевищення
Ну і з чого складається ліміт? Якщо ви зараз пореєструєте ці ПН, чи РК, у Вас збільшиться сума у колонці "зареєстровано ПН" і можливо зникне сума з "перевищення". Ліміт не збільшиться ніяк, хіба що зменшиться, так як певності у тому, що "перевищення" зникне немає.

Елена05
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 04 квітня 2018, 12:29
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Елена05 »

marina11 писав:
Елена05 писав:
Скрытый текст
marina11 писав: А Ви точно впевнені, що Вам це потрібно? Навіть якщо зареєструєте - ліміт буде на тому ж рівні, лише відбудеться перерозподіл показників зареєстровано/перевищення.
у меня в начале апреля произошел пересчет показателя перевищення за все периоды, и вылезло перевищення за ноябрь 2015 года 28тыс, и урезали лимит на 28 тыс. я начала звонить в дфс, сказали была подана уточненка в 2016 году, и из за нее урезали лимит, потому что уточненку подали а налоговые не зарегистрировали, вот на эту разницу и резанули лимит.. пообещали что лимит вернется когда я зарегистрирую налоговые. для нас просто 28 тыс это большая сумма, и я незнаю что делать. Хочу попытаться исправить ситуацию и избавиться от показателя перевищення
Ну і з чого складається ліміт? Якщо ви зараз пореєструєте ці ПН, чи РК, у Вас збільшиться сума у колонці "зареєстровано ПН" і можливо зникне сума з "перевищення". Ліміт не збільшиться ніяк, хіба що зменшиться, так як певності у тому, що "перевищення" зникне немає.
а можно так и оставить? перевищення влияет еще на что-то?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Елена05 писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Елена05 писав:
Скрытый текст
у меня в начале апреля произошел пересчет показателя перевищення за все периоды, и вылезло перевищення за ноябрь 2015 года 28тыс, и урезали лимит на 28 тыс. я начала звонить в дфс, сказали была подана уточненка в 2016 году, и из за нее урезали лимит, потому что уточненку подали а налоговые не зарегистрировали, вот на эту разницу и резанули лимит.. пообещали что лимит вернется когда я зарегистрирую налоговые. для нас просто 28 тыс это большая сумма, и я незнаю что делать. Хочу попытаться исправить ситуацию и избавиться от показателя перевищення
Ну і з чого складається ліміт? Якщо ви зараз пореєструєте ці ПН, чи РК, у Вас збільшиться сума у колонці "зареєстровано ПН" і можливо зникне сума з "перевищення". Ліміт не збільшиться ніяк, хіба що зменшиться, так як певності у тому, що "перевищення" зникне немає.
а можно так и оставить? перевищення влияет еще на что-то?
Я б залишила. Особливо з новими правилами складання РК... Тим більше не "Ваш" період.
Головне, щоб у ДФС не "прокинулися" і не прислали вимогу все це зареєструвати. Ще до листопада 2018 мають час.

Елена05
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 04 квітня 2018, 12:29
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Елена05 »

Спасибо что откликнулись, прислушаюсь к вашему совету)

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

як тепер зареєструвати РК, з якою причиною, на ПН,яка була помилково зареєстрована?
раз 5 відмова...(

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

scs писав:як тепер зареєструвати РК, з якою причиною, на ПН,яка була помилково зареєстрована?
раз 5 відмова...(
причина - Повернення товару або авансових платежів

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

Лебедь писав:
scs писав:як тепер зареєструвати РК, з якою причиною, на ПН,яка була помилково зареєстрована?
раз 5 відмова...(
причина - Повернення товару або авансових платежів
не виходить,причина:
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Одночасне заповнення
граф "Коригування кількості" (зміна кількості, ціна) і
"Коригування вартості" (зміна ціни, кількість) не дозволяється.
Необхідно надіслати розрахунок коригування, який містить:
- рядок із зазначенням причини "Зміна номенклатури", яким
показники виводяться в 0
- новий рядок (рядки) з коректною кількістю і ціною.

Як мені його зняти??

Новичок
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 квітня 2011, 11:50
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Новичок »

У меня розничная торговля. Налоговую накладную выписываем на товары в сумме за день, т.е. без указания количества и ассортимента. Сделала ошибку. В налоговой указала сумму реализации меньшую, чем на самом деле. Теперь не могу зарегистрировать корректировку на разницу. Какую причину мне нужно указать в корретировке?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

scs писав:
Лебедь писав:
scs писав:як тепер зареєструвати РК, з якою причиною, на ПН,яка була помилково зареєстрована?
раз 5 відмова...(
причина - Повернення товару або авансових платежів
не виходить,причина:
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Одночасне заповнення
граф "Коригування кількості" (зміна кількості, ціна) і
"Коригування вартості" (зміна ціни, кількість) не дозволяється.
Необхідно надіслати розрахунок коригування, який містить:
- рядок із зазначенням причини "Зміна номенклатури", яким
показники виводяться в 0
- новий рядок (рядки) з коректною кількістю і ціною.

Як мені його зняти??
Скопіюйте РК і проклацайте у ньому всі порожні комірки. Швидше за все, у них десь стоїть 0, якого Ви не бачите, а система сприймає як заповнені дані. Видаліть 0-і делетомі збережіть РК.

anten
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 03 травня 2018, 18:10
Подякували: 1 раз

Повідомлення anten »

я так понял надо для семерки писать самому. Подскажите: я правильно понял алгоритм заполнения приложений?

налоговая:
1. яблоки 10 шт. 10 грн.

приложение №1
(возвращаем одно яблоко)
1. яблоки -10 шт. -10 грн. номер строки в налоговой: 1
2. яблоки 9шт. 9 грн. номер строки в налоговой: 2

приложение №2
(возвращаем одно яблоко)
1. яблоки -9 шт. -9 грн. номер строки в налоговой: 2
2. яблоки 8шт. 8 грн. номер строки в налоговой: 3

правильно?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”