Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Яшка писав:Здравствуйте. Случился вот такой вопрос (
Выписали РН на макулатуру с ндс, выписали НН с ндс. Покупатель просит не выделять ему ндс (макулатура льготная) Надо сделать РК, как? Одной строкой с минусом не пройдет. Двумя строками -облагаемае и не облагаемые операции - не проходит. Как выйти из этой ситуации??? Помогите найти решение, спасибо!
я думаю, что вам надо полностю снимать налоговую с НДС и регистрировать новую нн на макулатуру.

Яшка
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 18 березня 2012, 04:28
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Яшка »

это я понимаю ))) Я ведь и спрашиваю КАК это сделать.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Яшка писав:это я понимаю ))) Я ведь и спрашиваю КАК это сделать.
1. РК на - на "Повернення товару або авансових платежів" (робите і надсилаєте покупцю для реєстрації)
2. нова правильна ПН (робите і реєструєте самі).

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Яшка писав:это я понимаю ))) Я ведь и спрашиваю КАК это сделать.
РК полностью снимаете ННс С НДС.. Тип причины Повернення товару або авансових платежів. Номер строки повторяете с налоговой., цены и кол-во тоже, только в столбике 7 значение с минус. Новую налоговую по дате первого события. код ставки 903, код льготы 14060465. и в шапке галку, что освобождены.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8530
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1891 раз
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Із видаленої теми
Angi писав:Подскажите что делать. В первичке в цене 2 знака послу запятой, в НН-6, сумма одинаковая. Выписали РК где исправили цену на 2 знака и указали причину "виправлення помилки". Получили отказ, т.к. РК "нулевая".

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Tasa писав:Із видаленої теми
Angi писав:Подскажите что делать. В первичке в цене 2 знака послу запятой, в НН-6, сумма одинаковая. Выписали РК где исправили цену на 2 знака и указали причину "виправлення помилки". Получили отказ, т.к. РК "нулевая".
просто так уже нельзя исправить))) Только можно указывать те причины, которые утвердиоа налоговая. В вашем случае думаю - Зміна ціни... идвумя строчками на минус и на плюс.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Лебедь писав:
Tasa писав:Із видаленої теми
Angi писав:Подскажите что делать. В первичке в цене 2 знака послу запятой, в НН-6, сумма одинаковая. Выписали РК где исправили цену на 2 знака и указали причину "виправлення помилки". Получили отказ, т.к. РК "нулевая".
просто так уже нельзя исправить))) Только можно указывать те причины, которые утвердиоа налоговая. В вашем случае думаю - Зміна ціни... идвумя строчками на минус и на плюс.
Зміна ціни не пройде, такий РК маєбути на + або на -.
Має бути "Зміна номенклатури"

fedorova17
Гуру
Гуру
Повідомлень: 72
З нами з: 03 квітня 2017, 12:20
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення fedorova17 »

помогите плиз. возврат товара на все количество. отклоняет :
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Зміна кількості. Документ має містити парну кількість рядків.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.3

Что это? как с этим бороться?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

fedorova17 писав:помогите плиз. возврат товара на все количество. отклоняет :
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Зміна кількості. Документ має містити парну кількість рядків.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.3

Что это? как с этим бороться?
Зараз майже всі РК(за винятком "Повернення..") робляться 2-ма або парною кількістю рядків.
1-м рядком знімається повністю весь рядок, який потрібно відкоригувати;
2-м рядком з новим номером рядка додаються дані, які мають залишитися після коригування.
Якщо Ви повністю знімаєте ПН, то причина має бути "Повернення товару або авансових платежів".

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

fedorova17 писав:помогите плиз. возврат товара на все количество. отклоняет :
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Зміна кількості. Документ має містити парну кількість рядків.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.17.3

Что это? как с этим бороться?
при полном возврате товара причина Повернення товару або авансових платежів указывайте

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”