Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

vatanya писав:
cometa писав:"Счастливчики", которым приостановили регистрацию НН отзовитесь..... НА НН приходит только квитанция № 1 и в ней пишут про блокировку или надо ждать кв. №2
Теперь вы подаете через электронный кабинет повідомлення по форме j1312601 c додатком J1360101, в котором прикреплена вся первичка по операции
Подскажите, какую первичку Вы отправляли? Подтверждение покупки или продажи?

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

Дівчатка, а хтось вже отримав квитанцію №2 з позитивним результатом до повідомлення і додатку довільної форми.

Fleyta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 05 липня 2017, 15:57
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fleyta »

Мне во 2-й квитанции был отказ по причине "налоговая накладная отсутствует в реестре ЕРПН". Инспектор по НДС сказала, что заблокированные НН и не могут быть в реестре, они есть только в журнале регистрации. Они, наверное, ПО дорабатывают по ходу событий(((

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

Руденька35 писав:Дівчатка, а хтось вже отримав квитанцію №2 з позитивним результатом до повідомлення і додатку довільної форми.
я думаю ждать максимум 5 дней))

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

NTL писав:
vatanya писав:
cometa писав:"Счастливчики", которым приостановили регистрацию НН отзовитесь..... НА НН приходит только квитанция № 1 и в ней пишут про блокировку или надо ждать кв. №2
Теперь вы подаете через электронный кабинет повідомлення по форме j1312601 c додатком J1360101, в котором прикреплена вся первичка по операции
Подскажите, какую первичку Вы отправляли? Подтверждение покупки или продажи?
все, что подтверждает реальность сделки - догоора, банк. выписки и т.п.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

vatanya писав:
NTL писав:
vatanya писав: Теперь вы подаете через электронный кабинет повідомлення по форме j1312601 c додатком J1360101, в котором прикреплена вся первичка по операции
Подскажите, какую первичку Вы отправляли? Подтверждение покупки или продажи?
все, что подтверждает реальность сделки - догоора, банк. выписки и т.п.
а уменя ворос если у меня отсрочка как я могу предоставить банк. Я пока на одну налоговую предоставила договор и ттн.Буду потом смотреть.Я это пыталапсь отослать три дня. Пробный вариант.

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

vatanya писав:
NTL писав:
vatanya писав: Теперь вы подаете через электронный кабинет повідомлення по форме j1312601 c додатком J1360101, в котором прикреплена вся первичка по операции
Подскажите, какую первичку Вы отправляли? Подтверждение покупки или продажи?
все, что подтверждает реальность сделки - догоора, банк. выписки и т.п.
Получается продажи, да?

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

Fleyta писав:Мне во 2-й квитанции был отказ по причине "налоговая накладная отсутствует в реестре ЕРПН". Инспектор по НДС сказала, что заблокированные НН и не могут быть в реестре, они есть только в журнале регистрации. Они, наверное, ПО дорабатывают по ходу событий(((
В мене таке саме((( На гарячій лінії щиро дивуються, як таке може бути!!!
Країна ідіотів. Придумають хєрню якусь, а матеріально-технічну базу і не зробили.

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

Доброго (а може і не дуже) ранку. Тільки що мені подзвонили з податкової і сказали, що вчора в області було засідання по моїй зупиненій ПН, прийнято рішення поки що не розблоковувати по причині неповного пакету документів. Яких документів їм не вистачило - невідомо. Наша податкова сказала, що в області самі не знають, що їм треба, вони все будуть відправляти на Київ, а там будуть приймати рішення чого не вистачає для розблокування ПН. Отакі справи.
Може комусь по послугах уже розблокували ПН - відпишіться.

Lir
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 04 липня 2017, 16:06
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lir »

Руденька35 писав:Дівчатка, а хтось вже отримав квитанцію №2 з позитивним результатом до повідомлення і додатку довільної форми.

Что-то, я подозреваю, нет таких#umbr#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”