Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ludu9
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 27 січня 2015, 20:54
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення ludu9 »

Мы анулируем свидетельство по НДС.Буду регистрировать НН на условную продажу товара, она входит в формулу и мне надо пополнить эл.счет чтобы она прошла? У кого какие мысли!Может кто раньше писал по этому поводу.

тетя Ира
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 02 липня 2015, 10:28

Повідомлення тетя Ира »

Tasa писав:Почався якийсь капєц. Дівчатка, така ситуація - об"явився покупець який в 5 місяці купупав у нас товар, провтикали і ми і вони - ми виписали на "неплатника" податкову і так зареєстрували і в 6 місяці також на неплатника виписана.
Сроки реєстрації без штрафів пройшли давно. От що робить тепер ? Вони хочуть податкові і щоб я робила Ури... Але як ? Нову накладну я не можу зареєструвати фізично -нема грошей. І зло бере - ну можна слідкувати якось за вхідними своїми.... #aggr#
Порадьте, хто як зробив би ?
1) Додаток 2 : в шапке все оформить правильно и попробовать зарегистрировать;
2) Додаток 2: в шапке все написать правильно, а в табличной части поставить строчку с "-" вторую с "+" и статус " помилково виписана"

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

тетя Ира писав:
Tasa писав:Почався якийсь капєц. Дівчатка, така ситуація - об"явився покупець який в 5 місяці купупав у нас товар, провтикали і ми і вони - ми виписали на "неплатника" податкову і так зареєстрували і в 6 місяці також на неплатника виписана.
Сроки реєстрації без штрафів пройшли давно. От що робить тепер ? Вони хочуть податкові і щоб я робила Ури... Але як ? Нову накладну я не можу зареєструвати фізично -нема грошей. І зло бере - ну можна слідкувати якось за вхідними своїми.... #aggr#
Порадьте, хто як зробив би ?
1) Додаток 2 : в шапке все оформить правильно и попробовать зарегистрировать;
2) Додаток 2: в шапке все написать правильно, а в табличной части поставить строчку с "-" вторую с "+" и статус " помилково виписана"
Не підійде, я вже думала. Пн на неплатника з ІПН 1000000000000, а треба на конкретного покупця з його ІПН + перелік купленого товару в ПН...
Я бачу тільки що треба РК + нова ПН...
Але 5 місяць #wall# + штраф і УР мені зовсім не треба. В тім то і річ.

Lotta
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 02 липня 2015, 12:05
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Lotta »

У меня проблема, как в принципе у многих здесь общающихся. 30.06.2015г. пыталась зарегистрировать НН, но ничего не получилось и по сей день.
Приходит квитанция №1 с таким текстом: "Помилка-порушення вимог п. "Г" ст. 201 ПКУ, а саме: місцезнаходження юр. особи продавця товарів/послуг, вказане у документі
не відповідає інформації Єдиного державного реєстру юр. осі та фіз. осіб-підприємців".
Что делать? Я уже проверила свой адрес ( в правильности написания на сайте Минюста при запросе на "Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі - ЄДР)".
Все так, как я пишу в НН.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Lotta писав:У меня проблема, как в принципе у многих здесь общающихся. 30.06.2015г. пыталась зарегистрировать НН, но ничего не получилось и по сей день.
Приходит квитанция №1 с таким текстом: "Помилка-порушення вимог п. "Г" ст. 201 ПКУ, а саме: місцезнаходження юр. особи продавця товарів/послуг, вказане у документі
не відповідає інформації Єдиного державного реєстру юр. осі та фіз. осіб-підприємців".
Что делать? Я уже проверила свой адрес ( в правильности написания на сайте Минюста при запросе на "Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі - ЄДР)".
Все так, как я пишу в НН.
А вы смотрели в запросе-ведомости подтверждены? Должна быть запись, что-подтверджены. Если нет-бегом к госрегистратору с ф.6.

Olya29
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 16 січня 2012, 08:52
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Olya29 »

Lotta писав:У меня проблема, как в принципе у многих здесь общающихся. 30.06.2015г. пыталась зарегистрировать НН, но ничего не получилось и по сей день.
Приходит квитанция №1 с таким текстом: "Помилка-порушення вимог п. "Г" ст. 201 ПКУ, а саме: місцезнаходження юр. особи продавця товарів/послуг, вказане у документі
не відповідає інформації Єдиного державного реєстру юр. осі та фіз. осіб-підприємців".
Что делать? Я уже проверила свой адрес ( в правильности написания на сайте Минюста при запросе на "Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі - ЄДР)".
Все так, как я пишу в НН.
У меня такое было когда нам поставили 9стан. Позвоните инспектору пусть проверит.

Lotta
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 02 липня 2015, 12:05
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Lotta »

Я посмотрела, ведомости в ЕДР подтверждены.

juliagid
Гений
Гений
Повідомлень: 350
З нами з: 15 лютого 2012, 02:50
Дякував (ла): 126 разів
Подякували: 885 разів

Повідомлення juliagid »

Сегодня отправила на регистрацию налоговую накладную за 30.06.2015 - пришел ответ Помилка сума ПДВ не може перевищувати суму ліміту на рахунку. Эта сумма на счете у меня просто офигенная и так пополнять счет мое предприятие просто не может.
Вот и приехали. Мало того, что не продаж и все стоит, люди обнищали так еще и государство радует каждый день. Даже не знаю как работать дальше. Поговорила с покупателем - решили подождать пару дней - вдруг чудо случится. А надежды на чудо нет.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Lotta писав:Я посмотрела, ведомости в ЕДР подтверждены.
Звоните-идите в ДФС, узнавайте. Звоните во все колокола, чтобы быстрее решить этот вопрос.

Olya29
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 16 січня 2012, 08:52
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Olya29 »

Lotta писав:Я посмотрела, ведомости в ЕДР подтверждены.
Это Вам надо идти в налоговую в отдел учета налогоплательщиков и выяснять по какой причине вам поставили 9 стан.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”