Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

Про затвердження Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової [...]
Мінфін України; Наказ від 18.09.2017 № 776
...
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
...
Офіційний вісник України офіційне видання
від 13.10.2017
2017 р., № 80
Это больше радость для сельхоза, но не факт что вот так сразу поможет. По крайней мере остается "НАДЕЖДА"... Форма в кабинете пока старая

Ladydann
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 05 січня 2016, 14:40
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Ladydann »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є зміст телефонувати своєму інспектору при блокуванні ПН і нести копії документів у податкову. Або відправляти доки з повідомленням і чекати? Дякую.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Ladydann писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є зміст телефонувати своєму інспектору при блокуванні ПН і нести копії документів у податкову. Або відправляти доки з повідомленням і чекати? Дякую.
На таке ж питання у моїй податковій відповіли: якщо треба буде, ми вас самі знайдемо і скажемо, які документи підготувати.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

PPS писав:
voko писав:А як вам такий фінт. Мені заблокували ПН від 25.09 на 50 тисяч ПДВ, постачання продукції сільського господарства. 26.09 і 27.09 так само було постачання тієї ж продукції тому самому контрагенту за тим самим договором, сума ПДВ тут була відповідно 10 і 12 тисяч. Не ризикував подавати на реєстрацію ПН за ці два дні, сподівався на розблокування попередньої ПН. Розблокування не відбулося, комісія, щоб їй живіт болів і не переставав, винесла рішення про відмову у реєстрації.

Так чи інакше, мені ж треба до 15 жовтня подати на реєстрації ПН за 26.09 і 27.09. Вчора подав і, о диво!, за три години були зареєстровані ці дві податкові накладні.

Барабашка? Не думаю... А що думаєте ви?
Вы считали свои коефициенты P и D, суммы НН вроде бы не большие, но мало ли, может как раз 50000 НДС был ваш потолок. Хотя я уже думаю что "радужно" выбирают...
Хіба межа 500 тис. без ПДВ рахується не місяцем виписки ПН, а місяцем реєстрації?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Ladydann писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є зміст телефонувати своєму інспектору при блокуванні ПН і нести копії документів у податкову. Або відправляти доки з повідомленням і чекати? Дякую.
До свого інспектора з приводу блокування точно звертатися немає сенсу. Це, приблизно, якщо Ви у нього будете уточнювати нюанси заповнення 1ДФ. Все, що стосується блокування, розлядають ОБЛАСНІ КОМІСІЇ ДФС, а потім, на другому етапі - Київ, ГУ ДФС. Копії, здається, також вже не беруть. Це у липні ще так приймали, коли система працювала некоректно. Так що формуйте повідомлення і чекайте.#curtsey#

kuzya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 07 квітня 2010, 03:35
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення kuzya »

Доброе утро! Подскажите мне одной так "повезло"? Поставщики регистрировали на нас налоговые 12 и 13 числа, я соответственно на своих покупателей 13 и 14 числа, 37 налоговых в блоке((((((( Такое ощущение, что ни по одной входящей налоговой не стали нам коды УКТ ЗЕД(((

natalka77p
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 09 травня 2016, 09:40
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення natalka77p »

kuzya писав:Доброе утро! Подскажите мне одной так "повезло"? Поставщики регистрировали на нас налоговые 12 и 13 числа, я соответственно на своих покупателей 13 и 14 числа, 37 налоговых в блоке((((((( Такое ощущение, что ни по одной входящей налоговой не стали нам коды УКТ ЗЕД(((
Не только у Вас. У меня точно также было. Я писала письмо в налоговую с просьбой объяснить причины блокировки, ответа так и не получила. Готовила и отправляла повидомлення, а потом по скарге разблокировали.

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

voko писав:
PPS писав:
voko писав:А як вам такий фінт. Мені заблокували ПН від 25.09 на 50 тисяч ПДВ, постачання продукції сільського господарства. 26.09 і 27.09 так само було постачання тієї ж продукції тому самому контрагенту за тим самим договором, сума ПДВ тут була відповідно 10 і 12 тисяч. Не ризикував подавати на реєстрацію ПН за ці два дні, сподівався на розблокування попередньої ПН. Розблокування не відбулося, комісія, щоб їй живіт болів і не переставав, винесла рішення про відмову у реєстрації.

Так чи інакше, мені ж треба до 15 жовтня подати на реєстрації ПН за 26.09 і 27.09. Вчора подав і, о диво!, за три години були зареєстровані ці дві податкові накладні.

Барабашка? Не думаю... А що думаєте ви?
Вы считали свои коефициенты P и D, суммы НН вроде бы не большие, но мало ли, может как раз 50000 НДС был ваш потолок. Хотя я уже думаю что "радужно" выбирают...
Хіба межа 500 тис. без ПДВ рахується не місяцем виписки ПН, а місяцем реєстрації?
Как я понимаю, но не истина в последней инстанции, для начала проводится автоматический анализ "мониторинга" в принципе, где и берутся в расчет, в том числе и реализация за последние 12 месяцев и налоги уплаченные за тот же период, кроме НДС - выводятся коэффициенты P и D, и даже если сумма НН меньше 500 000, но по одному из показателей вы попадаете в мониторинг - то уже считайте, что в блоке.
Я с этими расчетами на практике уже мозг сам себе выел #coffee# , как у них получается, до сих пор не знаю - но по августу, по одному контрагенту было 4 НН - 1млн. (первая) и 3тыс.(4-ая) зарегистрированы, а 1,2млн. (2-ая) и 450тыс.(3-я) попали в блок - только через показатель P и D нашел логическое объяснение блокировки.#smoke# На сегодня ни одна не разблокирована, 2 жалобы потеряны, обращение за публичной инфой не помогло, одна жалоба еще на рассмотрении, но думаю эффект тот же. Таблицы - 13 вариантов - ни одна не принята, надежда только на измененную форму ТАБЛИЦЫ с указанием, что мы сельхозники. ;)

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

PPS писав:
voko писав:
PPS писав: Вы считали свои коефициенты P и D, суммы НН вроде бы не большие, но мало ли, может как раз 50000 НДС был ваш потолок. Хотя я уже думаю что "радужно" выбирают...
Хіба межа 500 тис. без ПДВ рахується не місяцем виписки ПН, а місяцем реєстрації?
Как я понимаю, но не истина в последней инстанции, для начала проводится автоматический анализ "мониторинга" в принципе, где и берутся в расчет, в том числе и реализация за последние 12 месяцев и налоги уплаченные за тот же период, кроме НДС - выводятся коэффициенты P и D, и даже если сумма НН меньше 500 000, но по одному из показателей вы попадаете в мониторинг - то уже считайте, что в блоке.
Я с этими расчетами на практике уже мозг сам себе выел #coffee# , как у них получается, до сих пор не знаю - но по августу, по одному контрагенту было 4 НН - 1млн. (первая) и 3тыс.(4-ая) зарегистрированы, а 1,2млн. (2-ая) и 450тыс.(3-я) попали в блок - только через показатель P и D нашел логическое объяснение блокировки.#smoke# На сегодня ни одна не разблокирована, 2 жалобы потеряны, обращение за публичной инфой не помогло, одна жалоба еще на рассмотрении, но думаю эффект тот же. Таблицы - 13 варинатов - ни одна не принята, надежда только на измененную форму ТАБЛИЦЫ с указанием, что мы сельхозники. ;)
Пока писал - статус в кабинете изменился с "відомлено за рішенням комісії" на "пусто", чтоб это значило???

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

Что-то совсем туплю((( Подскажите, при блокировке отрицательного РК, Повідомлення и документы должен подавать поставщик?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”