Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Не можу навіть зайти в особистий кабінет... Нарешті зробила повідомлення, але підпис бухгалтера "підвис" вирішили перезавантажитися - тепер навіть в програму не зайду...

d_alena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 21 січня 2015, 15:34
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення d_alena »

Всем огромное спасибо за ответы! Буду пробовать регить свою, предварительно пополнив счет. Всем удачи и терпения. Обажаю свою профессию всё больше и больше.

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

Dfcbkbcf писав:
tatiana_2102 писав:#:( #:(
Dfcbkbcf писав: дада регистрационные суммы интересовали..
да и еще интересен сам процес, те они одни блокируют по ним не снимают регистрационные суммы, другие НН проходят нормально или если заблокированы то сразу же следующие все???
Я взагалі не розумію за яким принципом вони блокують #:-s
ну ВЫ после того как заблокировали НН, след смогли отправить?? они прошли???
Поки що не відправляла, бо у мене СОТА, а вона зараз не працює. Чекаю.

Fleyta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 05 липня 2017, 15:57
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fleyta »

Коллеги, подскажите, пож-ста, в электронном кабинете создаю форму 1312301 (додаток до критериев), не могу добавить строчку в эту табличку. Как добавить-то? Заранее спасибо))

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

olly suh писав:Заблокирована налоговая по транспортным услугам, причина та же, что и для товара: ".. виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно УКТ ЗЕД: 49.41.19-00.00"
У вас так же , перевозчики? не логично)
Це у бухгалтерів все логічно, а у тих, хто придумав блокування, логіки немає.

кузя78
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 14 березня 2017, 12:18
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення кузя78 »

НОВИНИ

6 липня 2017 р.
Просимо перевіряти текст квитанцій на податкові накладні!

Шановні користувачі!

Просимо Вас первіряти текст квитанції, які надходять під час реєстрації податкових накладних. Оскільки на даний момент ДФС надсилає на податкові накладні, реєстрація яких призупинена, успішні квитанції з статусом RESULT=0. Таким чином податкові накладні, реєстрація яких призупинена, відображаються в списку як зелені, хоча насправді прийняті з зауваженнями. Наразі розробник надіслав офоіційний лист до ДФС з проханням розглянути можливість змінити статус у квитанціях або ввести додатковий.
это появилось на сайте арт мастер

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

d_alena писав:Всем огромное спасибо за ответы! Буду пробовать регить свою, предварительно пополнив счет. Всем удачи и терпения. Обажаю свою профессию всё больше и больше.

я вчера отослала на спец счет 10 тис. потом кинула налог. на 2 тис. и все одно суки не пропустили. Что им надо не понятно

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Fleyta писав:Коллеги, подскажите, пож-ста, в электронном кабинете создаю форму 1312301 (додаток до критериев), не могу добавить строчку в эту табличку. Как добавить-то? Заранее спасибо))
Проведите левой кнопкой мыши по всей строке, затем нажмите правую - появится окошко, а в нем квадратик с зеленой стрелкой "додати рядок"

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Невже лише у мене "підвисають" підписи?????

Геля85
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 11 лютого 2016, 13:28
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 35 разів

Повідомлення Геля85 »

Zvedlana писав:У кого уже есть печальный опыт, подскажите пожалуйста, если приостановлена регистрация нн, блокируется весь дальнейший процесс регистрации или как? Последующую нн можно регить до разблокировки предыдущей?
Такой же вопрос#help#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”