Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Катерина17
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 04 жовтня 2017, 15:04
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Катерина17 »

marina11 писав:
Катерина17 писав:Добрый день!
отправили скаргу, сейчас смотрю что в ел.кабинете появилась моя несчастная нн, но без статуса "Зареєстровано", в разделе ЄРПН в разделе "статус" пусто, а в разделе СЕА ПДВ -" Очікується реєстрація ПН/РК за Рішенням Комісії", 2 дня висит уже. Это нормально? Хотя конечно все происходящее в этом направлении сейчас ненормально
А у Вас ліміту достатньо ("живого", чи перевищення)? Вже мали б зареєструвати.
а что с лимитом происходит не могу вообще понять, что за минус появился, на момент подачи нн лимит был, да и сейчас должно было хватать, что за махинации тут происходят не понимаю

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Катерина17 писав:
marina11 писав:
Катерина17 писав:Добрый день!
отправили скаргу, сейчас смотрю что в ел.кабинете появилась моя несчастная нн, но без статуса "Зареєстровано", в разделе ЄРПН в разделе "статус" пусто, а в разделе СЕА ПДВ -" Очікується реєстрація ПН/РК за Рішенням Комісії", 2 дня висит уже. Это нормально? Хотя конечно все происходящее в этом направлении сейчас ненормально
А у Вас ліміту достатньо ("живого", чи перевищення)? Вже мали б зареєструвати.
а что с лимитом происходит не могу вообще понять, что за минус появился, на момент подачи нн лимит был, да и сейчас должно было хватать, что за махинации тут происходят не понимаю
Якщо сплюсувати Ваш "живий" реєстраційний ліміт з сумою "перевищення", його вистачає? Зараз багато підприємств "попали" на зменшення ліміту через неправильне врахування в СЕА ПДВ уточнюючих декларацій та РК з простроченою реєстрацією. Якщо у Вас там могли бути значні суми, можливо їх зняли і у Вас і тепер ліміту недостатньо.

Катерина17
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 04 жовтня 2017, 15:04
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Катерина17 »

marina11 писав:
Катерина17 писав:
marina11 писав: А у Вас ліміту достатньо ("живого", чи перевищення)? Вже мали б зареєструвати.
а что с лимитом происходит не могу вообще понять, что за минус появился, на момент подачи нн лимит был, да и сейчас должно было хватать, что за махинации тут происходят не понимаю
Якщо сплюсувати Ваш "живий" реєстраційний ліміт з сумою "перевищення", його вистачає? Зараз багато підприємств "попали" на зменшення ліміту через неправильне врахування в СЕА ПДВ уточнюючих декларацій та РК з простроченою реєстрацією. Якщо у Вас там могли бути значні суми, можливо їх зняли і у Вас і тепер ліміту недостатньо.
да, даже запасик есть)

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Катерина17 писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Катерина17 писав: а что с лимитом происходит не могу вообще понять, что за минус появился, на момент подачи нн лимит был, да и сейчас должно было хватать, что за махинации тут происходят не понимаю
Якщо сплюсувати Ваш "живий" реєстраційний ліміт з сумою "перевищення", його вистачає? Зараз багато підприємств "попали" на зменшення ліміту через неправильне врахування в СЕА ПДВ уточнюючих декларацій та РК з простроченою реєстрацією. Якщо у Вас там могли бути значні суми, можливо їх зняли і у Вас і тепер ліміту недостатньо.
да, даже запасик есть)
Не знаю, що Вам порадити. Щось явно не так і кого зроблять винним... Телефонуйте на пульс, залишайте скаргу, якщо є контакти, то телефонйте до своєї комісії.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка у мене така ситуація; контрагент відправив нам ПН де в номеклатурі написано" попередня оплата за станок" і одиниця виміру "грн" і к-ть -1 і ціна-75000, ми відправляємо ПН на цю номенклатуру і нам її блокують, може бути прчиною блокування що контагент нам виписав таку ПН ?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

PPS писав:
voko писав:
Taneshka писав:А таблица так и не появилась,хотя на дворе 24,10,2017-(((
Саме думав запитати шановне товариство, чи здавав хто з сільськогосподарських товаровиробників оновлену таблицю і як відреагувала на це ДФС :) А ДФС, виявляється, ще й не чухалась...
Как ни странно и МЕДок не торопится вводить измененную форму #agree# Уже бы как нибудь сдать и посмотреть - что будет по С/Х...
уже есть обновление: https://www.medoc.ua/pdf/update-199.pdf

Dayana1
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 16 серпня 2017, 12:34
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Dayana1 »

marina11 писав:
Катерина17 писав:Добрый день!
Добрый день! подскажите какое количество кодов в таблице допустимо для подачи? Я подаю уже 5 раз у меня не принимают, у меня 39 шт. входящих и такое же кол-во исходящих.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Dayana1 писав:
marina11 писав:
Катерина17 писав:Добрый день!
Добрый день! подскажите какое количество кодов в таблице допустимо для подачи? Я подаю уже 5 раз у меня не принимают, у меня 39 шт. входящих и такое же кол-во исходящих.
Я не медіум.#blush# У мене прийняли 14+14=28. Розбийте на окремі таблиці по групах, може хоча б частину врахують. Колеги писали, що у них враховували 2 з 5, 1 з 4 і т.д. Я подавала 1 раз на все.

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

marina11 писав:
Dayana1 писав:
marina11 писав: Добрый день! подскажите какое количество кодов в таблице допустимо для подачи? Я подаю уже 5 раз у меня не принимают, у меня 39 шт. входящих и такое же кол-во исходящих.
Я не медіум.#blush# У мене прийняли 14+14=28. Розбийте на окремі таблиці по групах, може хоча б частину врахують. Колеги писали, що у них враховували 2 з 5, 1 з 4 і т.д. Я подавала 1 раз на все.
у меня торговля.

нн разблокирывали, а вот по всем таблицам я получила отказ.

т.ч. я не понимаю а нодо ли их вообще торговли делать?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Лорик777 писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Dayana1 писав: Я не медіум.#blush# У мене прийняли 14+14=28. Розбийте на окремі таблиці по групах, може хоча б частину врахують. Колеги писали, що у них враховували 2 з 5, 1 з 4 і т.д. Я подавала 1 раз на все.
у меня торговля.

нн разблокирывали, а вот по всем таблицам я получила отказ.

т.ч. я не понимаю а нодо ли их вообще торговли делать?
Я ж зі своєю торгівлею здала. У нас власні приміщення вже років 20.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”