Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Підскажіть хто знає, а до таблиці з кодами яким чином подавати пояснення? теж є форма?

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

ЛюдмилаВас писав:Підскажіть хто знає, а до таблиці з кодами яким чином подавати пояснення? теж є форма?
к таблице с кодами ни каких пояснений нет, она идет сама по себе

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ЛюдмилаВас писав:Підскажіть хто знає, а до таблиці з кодами яким чином подавати пояснення? теж є форма?
.
Електронний кабінет/листування з ДФС/написати листа (тема ПДВ, отримувач ГУ ДФС ХХХХ Області) і там приєднуєте відсканований лист за підписом директора у PDF форматі.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 852 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка у мене така ситуація; контрагент відправив нам ПН де в номеклатурі написано" попередня оплата за станок" і одиниця виміру "грн" і к-ть -1 і ціна-75000, ми відправляємо ПН на цю номенклатуру і нам її блокують, може бути причиною блокування що контагент нам виписав таку ПН з одиницею виміру "грн"?

ИгорьАлександрович
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 07 серпня 2017, 20:52
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 36 разів

Повідомлення ИгорьАлександрович »

zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка у мене така ситуація; контрагент відправив нам ПН де в номеклатурі написано" попередня оплата за станок" і одиниця виміру "грн" і к-ть -1 і ціна-75000, ми відправляємо ПН на цю номенклатуру і нам її блокують, може бути причиною блокування що контагент нам виписав таку ПН з одиницею виміру "грн"?
Причина у вас одна, нет входящего кода товара. А что в номенклатуре написано программе по барабану. Можно даже в номенклатуре матюки писать.
Зображення

Зображення



Taneshka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 19 травня 2016, 17:02
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Taneshka »

marina11 писав:
Dayana1 писав:
marina11 писав: Добрый день! подскажите какое количество кодов в таблице допустимо для подачи? Я подаю уже 5 раз у меня не принимают, у меня 39 шт. входящих и такое же кол-во исходящих.
Я не медіум.#blush# У мене прийняли 14+14=28. Розбийте на окремі таблиці по групах, може хоча б частину врахують. Колеги писали, що у них враховували 2 з 5, 1 з 4 і т.д. Я подавала 1 раз на все.




А у вас с первого разу отправились таблицы в медок?У меня видхилило : Выявлены помилки:"Форма відсутня в Довіднику звітних документів"

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Taneshka писав:
marina11 писав:
Dayana1 писав: Я не медіум.#blush# У мене прийняли 14+14=28. Розбийте на окремі таблиці по групах, може хоча б частину врахують. Колеги писали, що у них враховували 2 з 5, 1 з 4 і т.д. Я подавала 1 раз на все.




А у вас с первого разу отправились таблицы в медок?У меня видхилило : Выявлены помилки:"Форма відсутня в Довіднику звітних документів"
Я тоже сегодня отправляла 2 раза, не принимает с такой же формулировкой

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Taneshka писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Dayana1 писав: Я не медіум.#blush# У мене прийняли 14+14=28. Розбийте на окремі таблиці по групах, може хоча б частину врахують. Колеги писали, що у них враховували 2 з 5, 1 з 4 і т.д. Я подавала 1 раз на все.

А у вас с первого разу отправились таблицы в медок?У меня видхилило : Выявлены помилки:"Форма відсутня в Довіднику звітних документів"
Якщо враховувати, що таблицю я подала 14.07.17, я краще не буду коментувати цей процес.#g_hospita #rrul# :-#
У Вас зараз проблема у іншому. З 18.10 затверджена нова форма таблиці. ДФС обіцяли розпочати її приймання 23.10. Медок видав оновлення 25.10 а у ДФС ну не встигли налаштуватися на її приймання. Потрібно чекати, доки налаштуються.#coffee# #smoke#

Buhgalteria
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 05 березня 2013, 07:16
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Buhgalteria »

Добрый день. Написала ЗАПИТ на отримання публічної інформації, и уже 8 день нет ответа((((( Как долго кому приходил ответ? Спасибо

Катерина17
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 04 жовтня 2017, 15:04
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Катерина17 »

Buhgalteria писав:Добрый день. Написала ЗАПИТ на отримання публічної інформації, и уже 8 день нет ответа((((( Как долго кому приходил ответ? Спасибо
А Вы не проверяли в электронном кабинете? Тут писали что ответа не давали,но нн регистрировали. Может у Вас уже вопрос решился)

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”