Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
IUL
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 06 жовтня 2017, 11:49
Дякував (ла): 167 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення IUL »

Buhgalteria писав:Добрый день. Написала ЗАПИТ на отримання публічної інформації, и уже 8 день нет ответа((((( Как долго кому приходил ответ? Спасибо
Срок ответа на ЗАПИТ 5 рабочих дней. При граничном сроке рег. НН или ответа 06.10.17, нашу НН зарег. 23.10.2017. ГФС считает только рабочие дни, дата подачи - следующий день с даты отправки ЗАПИТА+ жалоба бизнес - омбудсмену со сканами всех жалоб-запросов-скринов эл. кабинета (стан НН).

Фиалочка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 109
З нами з: 17 травня 2013, 04:44
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 47 разів

Повідомлення Фиалочка »

Добрый вечер! с постоянными изменениями голова кругом .
Подскажите таблица подается всеми и в обязательном порядке? У нас налоговые не блокировали. Вид деятельности аренда помещения и оборудования. Может раз в год бывает продажа какого то ОС

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Фиалочка писав:Добрый вечер! с постоянными изменениями голова кругом .
Подскажите таблица подается всеми и в обязательном порядке? У нас налоговые не блокировали. Вид деятельности аренда помещения и оборудования. Может раз в год бывает продажа какого то ОС
Подання таблиці - право, а не обов'язок платника податків. Працюйте поки що собі спокійно, може Вас і не блокуватимуть.

matusya
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 21 серпня 2017, 14:05
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення matusya »

zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка у мене така ситуація; контрагент відправив нам ПН де в номеклатурі написано" попередня оплата за станок" і одиниця виміру "грн" і к-ть -1 і ціна-75000, ми відправляємо ПН на цю номенклатуру і нам її блокують, може бути причиною блокування що контагент нам виписав таку ПН з одиницею виміру "грн"?
В квитанції має бути вказана причина блокування...

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

matusya писав:
zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка у мене така ситуація; контрагент відправив нам ПН де в номеклатурі написано" попередня оплата за станок" і одиниця виміру "грн" і к-ть -1 і ціна-75000, ми відправляємо ПН на цю номенклатуру і нам її блокують, може бути причиною блокування що контагент нам виписав таку ПН з одиницею виміру "грн"?
В квитанції має бути вказана причина блокування...
#rolf# #rolf# #rolf# А у Вас хоть в одной квитанции указана чёткая причина блокировки? Или так- поговорить?

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

#wall# #wall# На 10:00, Таблица нового образца в кабинете так и не появилась
...

Катерина17
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 04 жовтня 2017, 15:04
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Катерина17 »

А публичний запит у них как-то регистрируется?

oleshev
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 26 жовтня 2017, 11:40
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення oleshev »

Добрый день, в полку борцов против блокировок прибыло)
опишу и свою ситуацию, вчера в блок попала нн на импортный товар, причина блокировки стандартная"несоответствие обьемов", код на входе и выходе один и тот же, обьем тоже, остатков с 16го года не было, каждая поставка растаможивалась и тут же уезжала покупателю в обьемах указанных в гтд, код товара не в перечне "ризикових". #g_cray2#
Местная налоговая говорит , что не знает ничего, но создается впечатление, что все таки есть у них рычаги влияния на блокировку или я не права?
Может стоит жалобы подавать на этот беспредел, только вопрос куда? имеет ли смысл на Пульс звонить?


По отправке таблиц нового образца местные сказали "обождать недельку, т.к. прием таблиц не доработан", и добавили , что мне и не имеет смысла их подавать, тк коды одни и те же

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

oleshev писав:Добрый день, в полку борцов против блокировок прибыло)
опишу и свою ситуацию, вчера в блок попала нн на импортный товар, причина блокировки стандартная"несоответствие обьемов", код на входе и выходе один и тот же, обьем тоже, остатков с 16го года не было, каждая поставка растаможивалась и тут же уезжала покупателю в обьемах указанных в гтд, код товара не в перечне "ризикових". #g_cray2#
Местная налоговая говорит , что не знает ничего, но создается впечатление, что все таки есть у них рычаги влияния на блокировку или я не права?
Может стоит жалобы подавать на этот беспредел, только вопрос куда? имеет ли смысл на Пульс звонить?


По отправке таблиц нового образца местные сказали "обождать недельку, т.к. прием таблиц не доработан", и добавили , что мне и не имеет смысла их подавать, тк коды одни и те же
У мене чим далі, тим більше виникає бажання нецензурно відправляти таких консультантів "в сад". Якби я слухалася таких ідіотів, то щомісяця мала б блок десь на 40 ПН на загальну суму близько 400 000 грн. Маю досить ритмічну реалізацію однотипних"ризикових" товарів, зі значними залишками на складі на 01.01.17 які зараз зменшилися, і значним відсотком ПН від постачальників, зареєстрованих за грудень 2016 року у грудні 2016 р., що також "відрізало" мої надходження по УКД. Таблиці подавати можна, треба і варто. І у торгівлі і виробничникам. Інша справа, що в ДФС не те що з законодавчо закріпленого 18.10, а навіть з обіцяного ними ж 23.10. досі не налаштувалися на приймання таблиці нової форми, і невідомо, коли налаштуються.
Інша ідіотська консультація "Таблиця подається до кожної заблокованої ПН" Пробачте за мою французку. Ну на х... якщо у мене є 10 заблокованих ПН, у яких реалізовується по 1 рядку "Шини легкової імпортної код УКД 4011 10 00 90" я маю подавати 10 однаковісіньких таблиць? Тим більше, що і на практиці доведено, що якщо повторно подати таблицю з кодом УКД, що на той момент знаходится на розгляді, вона відхиляється. Можна подати окремі таблиці по кожному з заблокованих кодів, можна зібрати їх по групах, можна суцільним списком, але не клонувати.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Buhgalteria писав:Добрый день. Написала ЗАПИТ на отримання публічної інформації, и уже 8 день нет ответа((((( Как долго кому приходил ответ? Спасибо
Ось що я знайшла :ІІІ. Строк розгляду Запитів

1. Відповідь на Запит надається не пізніше п’яти робочих днів з дня його отримання відповідно до вимог статті 20 Закону.

2. У разі коли Запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду Запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувач повідомляється в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання Запиту.
Мені пришла відповідь Укрпоштою через місяць.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”