Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ВыВарКа
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 147
З нами з: 06 грудня 2011, 07:26
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення ВыВарКа »

LLSS писав:
marina11 писав:
kameliy2 писав: Да,
Що да?
Квитанція з рішенням про реєстрацю чи відмову в реєстрації приєднується до заблокованої ПН. Вона не приєднується до повідомлення чи таблиці, а тільки до заблокованої ПН.
Вся история по блоку описана в квитанциях, которые приходят на эту заблокир. НН
Мені квитанція № 2 не прийшла взагалі.Натомість прийшов документ J1412402 Рішення комісії із статусом "Відхилено ДФС", із якого я і взнав про відмову. Цей файл прийшов у реєстр первинних документів жовтня

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

ВыВарКа писав:
LLSS писав:
marina11 писав: Що да?
Квитанція з рішенням про реєстрацю чи відмову в реєстрації приєднується до заблокованої ПН. Вона не приєднується до повідомлення чи таблиці, а тільки до заблокованої ПН.
Вся история по блоку описана в квитанциях, которые приходят на эту заблокир. НН
Мені квитанція № 2 не прийшла взагалі.Натомість прийшов документ J1412402 Рішення комісії із статусом "Відхилено ДФС", із якого я і взнав про відмову. Цей файл прийшов у реєстр первинних документів жовтня
ко мне квитанции 2 приходили после того, как комиссия приняла решение о регистрации и после того как удовлетворили мою жалобу

skyzee
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 27 січня 2015, 13:29
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення skyzee »

Подскажите, где-то читала уже о такой проблеме, но сейчас не найду.
Отправляла повидомлення на заблокированную накладную, пришел ответ что такой накладной в списке заблокированных нет, НО у меня же есть квитанция о ее блокировке и по запыту нет тако зарегистрированной. Что делать в такой ситуации?

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

Ребекка писав:Кто-то подавал скаргу по НН на аванс с минимальным пакетом документов (договор, выписка, оборотки и регистрац.документы) и ее удовлетворили (нет сил больше копировать первичку #wall# ) ?
Я подавал, результат отрицательный, понедельник подаём на суд.#hunter#

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

skyzee писав:Подскажите, где-то читала уже о такой проблеме, но сейчас не найду.
Отправляла повидомлення на заблокированную накладную, пришел ответ что такой накладной в списке заблокированных нет, НО у меня же есть квитанция о ее блокировке и по запыту нет тако зарегистрированной. Что делать в такой ситуации?
В першу чергу уважно передивитися інформацію, що стосується ПН, вказану у повідомленні (№, дата, реєстраційний номер з квитанції, ІПН покупця, підсумкові суми)

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

skyzee писав:Подскажите, где-то читала уже о такой проблеме, но сейчас не найду.
Отправляла повидомлення на заблокированную накладную, пришел ответ что такой накладной в списке заблокированных нет, НО у меня же есть квитанция о ее блокировке и по запыту нет тако зарегистрированной. Что делать в такой ситуации?
Проверить каждую цифру, скорее всего ошибка в регистрационной номере НН или ИНН вашем или покупателя.#clamping#

skyzee
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 27 січня 2015, 13:29
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення skyzee »

marina11 писав:
skyzee писав:Подскажите, где-то читала уже о такой проблеме, но сейчас не найду.
Отправляла повидомлення на заблокированную накладную, пришел ответ что такой накладной в списке заблокированных нет, НО у меня же есть квитанция о ее блокировке и по запыту нет тако зарегистрированной. Что делать в такой ситуации?
В першу чергу уважно передивитися інформацію, що стосується ПН, вказану у повідомленні (№, дата, реєстраційний номер з квитанції, ІПН покупця, підсумкові суми)
Повидомлееня создаю в Артзвите, он автомат вытягивает с накладно все данные, я только пишу пояснення и описание прикрепляемых документов.
Все перепроверила, все совпадает ((

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

skyzee писав:
marina11 писав:
skyzee писав:Подскажите, где-то читала уже о такой проблеме, но сейчас не найду.
Отправляла повидомлення на заблокированную накладную, пришел ответ что такой накладной в списке заблокированных нет, НО у меня же есть квитанция о ее блокировке и по запыту нет тако зарегистрированной. Что делать в такой ситуации?
В першу чергу уважно передивитися інформацію, що стосується ПН, вказану у повідомленні (№, дата, реєстраційний номер з квитанції, ІПН покупця, підсумкові суми)
Повидомлееня создаю в Артзвите, он автомат вытягивает с накладно все данные, я только пишу пояснення и описание прикрепляемых документов.
Все перепроверила, все совпадает ((
Навіть реєстраційний № з квитанції про блокування втягує?

skyzee
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 27 січня 2015, 13:29
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення skyzee »

marina11 писав:
skyzee писав:
marina11 писав: В першу чергу уважно передивитися інформацію, що стосується ПН, вказану у повідомленні (№, дата, реєстраційний номер з квитанції, ІПН покупця, підсумкові суми)
Повидомлееня создаю в Артзвите, он автомат вытягивает с накладно все данные, я только пишу пояснення и описание прикрепляемых документов.
Все перепроверила, все совпадает ((
Навіть реєстраційний № з квитанції про блокування втягує?
да

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

skyzee писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
skyzee писав: Повидомлееня создаю в Артзвите, он автомат вытягивает с накладно все данные, я только пишу пояснення и описание прикрепляемых документов.
Все перепроверила, все совпадает ((
Навіть реєстраційний № з квитанції про блокування втягує?
да
Спробуйте уточнити це питання у техпідтримці АртЗвіту. Можливо якась програмна помилка.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”