Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

FyDD писав:
nnna-bux писав:Добрый день коллеги.
у меня тут возник новый нюанс .
смотрела я в медоке их обнуление и регистрацию налоговых.
и пришла мне налоговая за прошлый год 2014. что меня как-то озадачило
вот я и залезла в прервичные за 2014г. и обнаружила что все входящие налоговые
за весь 2014 год куда-то делись (нет их в превичных) это когда в 2014г. мы все проверяли
регистрацию (у меня эти КВЕДО) и т.д.
хорошо что я в прошлом году распечатывала все квитанции 1.
спокойно как-то,
вопрос это только у мну или это у всех такой подарок от медока.
да естьв 2014 только эта налоговая которая пришла сейчас.
с уважением Наталия
у меня аналогично,
и тоже нет запросов и вытягов по зарегиных ПН #wall#
и я не все квит. печатал, надеялся на прогу
ваші документи у вашому архіві

головне меню-адміністрування- архівування документів-додати існуючий-


Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

иск писав:НН которая выписывается и регистрируется с типом 13 - гр. 5.2, 6, 7 необходимо заполнять?
Об изменениях в порядке составления и регистрации налоговых накладных (письмо от 07.08.2015 г. №29163/7/99-99-19-03-02-17)


У разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково - ні, платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати зведену податкову накладну в ЄРПН на загальну суму частки сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг, необоротних активів в неоподатковуваних операціях (пункт 199.1 статті 199 Кодексу).
Перша зведена податкова накладна за такими операціями, здійсненими у липні 2015 року, може бути складена платником до 31.07.2015 р. включно.

Рекомендації щодо заповнення табличної частини такої податкової накладної:

•у графі 2 "Дата виникнення податкового зобов’язання (постачання, оплати)" зазначається дата складання такої податкової накладної (не пізніше останнього дня звітного періоду);
•у графі 3 "Номенклатура товарів/послуг продавця" можуть зазначатися номери та дати податкових накладних, отриманих від постачальників за придбаними товарами/послугами, необоротними активами, які використані (призначені для використання) в неоподатковуваних операціях чи не в господарській діяльності;
•графа 4 "Код товару згідно з УКТ ЗЕД" не заповнюється;
•у графі 5.1 "Умовне позначення" вказується "грн.";
графи 5.2, 6, 7, 10, 11 та 12 не заповнюються;
•у графах 8 та/або 9 вказується загальна вартість/загальна частина вартості товару/послуги, необоротного активу, на яку нараховується податок відповідно до пункту 198.5 статті 198 розділу V Кодексу в залежності від розміру ставки (20 чи 7 відсотків), яка нарахована при їх придбанні.
•у графі 13 вказується загальна вартість товару/послуги, необоротного активу за всіма перерахованими у графі 3 податковими накладними, вказана окремими рядками у графах 8 та/або 9;
•у розділі ІІІ "Податок на додану вартість" у графах 8, 9 та 10 вказується сума податку, обчислена за відповідною ставкою.
При нарахуванні податкових зобов’язань використовується та ставка податку (20 чи 7 відсотків), яка застосовувалась при придбанні таких товарів послуг, необоротних активів;
•у розділі ІV "Загальна сума з ПДВ" у графах 8, 9 та 10 вказується загальна сума операцій.

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Pism ... 89727.aspx







barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Всім доброго дня! Підкажіть, можливо хто з такою ситуацією сталкувався. Я зареєструвала ПН не на того контрагента#wall# Як бути? Як реєструвати РК? Чи повернеться мені мій податковий кредит на рахунок??????#g_cray# #g_cray2# #g_cray# #wall# #wall# #wall#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

barash_vn писав:Всім доброго дня! Підкажіть, можливо хто з такою ситуацією сталкувався. Я зареєструвала ПН не на того контрагента#wall# Як бути? Як реєструвати РК? Чи повернеться мені мій податковий кредит на рахунок??????#g_cray# #g_cray2# #g_cray# #wall# #wall# #wall#
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst17303p11.aspx

d_alena
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 21 січня 2015, 15:34
Дякував (ла): 125 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення d_alena »

иск писав:НН которая выписывается и регистрируется с типом 13 - гр. 5.2, 6, 7 необходимо заполнять?
Заполняла как описано "Об изменениях в порядке составления и регистрации налоговых накладных (письмо от 07.08.2015 г. №29163/7/99-99-19-03-02-17)".
Документ не прийнято. И пошли ругательства на стр.5.2, кол-во, цена. Передела как у поставщика. Приняли.

st2013
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 01 липня 2015, 17:07
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення st2013 »

Девочки может у кого была похожая ситуация. У меня в новом вытяге учли корректировку к нн за июнь месяца, которая значительно уменьшает мой лимит. Как исправить эту ситуацию. (НН выписан поставщиком ошибочно и зарегистр. в июле с опозданием и в июле зарегистр корректировка)

Lina_7sd
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 16 березня 2015, 12:36
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 18 разів

Повідомлення Lina_7sd »

Добрый день всем, помогите разобраться: налог. накл. выписана мною от 23.07.2015г., я её ещё не не зарегистрировала, я так понимаю попадаю на штраф, правильно?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Lina_7sd писав:Добрый день всем, помогите разобраться: налог. накл. выписана мною от 23.07.2015г., я её ещё не не зарегистрировала, я так понимаю попадаю на штраф, правильно?
не попадаєте, згідно нового закону накл складені з 16.07-31.07
реєструються до 15.08


karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Как можна зарегистрировать НН за январь или уже никак?Срок регистрации 180 дней распостранялся на январь или нет?Ведь в январе можна было и не регистрировать НН ..Есть какая то возможность откорректировать НО?

nnna-bux
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 13 лютого 2012, 05:43
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення nnna-bux »

Nadiy писав:
FyDD писав:
nnna-bux писав:Добрый день коллеги.
у меня тут возник новый нюанс .
смотрела я в медоке их обнуление и регистрацию налоговых.
и пришла мне налоговая за прошлый год 2014. что меня как-то озадачило
вот я и залезла в прервичные за 2014г. и обнаружила что все входящие налоговые
за весь 2014 год куда-то делись (нет их в превичных) это когда в 2014г. мы все проверяли
регистрацию (у меня эти КВЕДО) и т.д.
хорошо что я в прошлом году распечатывала все квитанции 1.
спокойно как-то,
вопрос это только у мну или это у всех такой подарок от медока.
да естьв 2014 только эта налоговая которая пришла сейчас.
с уважением Наталия
у меня аналогично,
и тоже нет запросов и вытягов по зарегиных ПН #wall#
и я не все квит. печатал, надеялся на прогу
ваші документи у вашому архіві

головне меню-адміністрування- архівування документів-додати існуючий-
большое спасибо .
сделала как ВЫ написали ,а там куча папочек .... и Я как барана смотрю на них и не чего не понимаю (какую папочку выбрать или що дальше делать)
полазила для профилактики по всем , тип файла с расширением FDB только в двух 1-DB 2-MPA
но когда на них (наступаешь) получаешь:
Обраний файл: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\MedocIS\MedocIS\db\ZVIT.FDB не є архівною базою

не поняла ни чего совсем совсем
подскажите баране #g_blum#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”