Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

alena.kudlaenko писав:
Лапа писав:
alena.kudlaenko писав: а покупатель же должен подтвердить расчет-корректировку?
Она нулевая - регистрируете Вы
Только согласуйте с покупателем))) Может придётся всё минусовать и выписывать новую НН
а если я её отправлю контрагенту, а они их отклонят, то я смогу по новому зарегистрировать налоговую только правильно?
Договоритесь с контрагентом!!!!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

#fool# Колеги, підкажіть... Штраф за просрочку реєстрації ПН на який рахунок платить ? Якщо я цей штраф бачу тільки в Витязі у розрізі операцій..бла-бла... То сидіть і чекать поки шо ...
Неприємна ситуація вийшла була з покупцем, от правда ж - бувають різні як постачальники так і покупці. Сиділи чекали 1,5 місяці - а потім надумались...
Сиджу тепер думаю що з цим штрафоим робить...
Платить чи чекать повідомлення-рішення ? Платить на старий рахунок ?
Підкажіть будь ласочка

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:#fool# Колеги, підкажіть... Штраф за просрочку реєстрації ПН на який рахунок платить ? Якщо я цей штраф бачу тільки в Витязі у розрізі операцій..бла-бла... То сидіть і чекать поки шо ...
Неприємна ситуація вийшла була з покупцем, от правда ж - бувають різні як постачальники так і покупці. Сиділи чекали 1,5 місяці - а потім надумались...
Сиджу тепер думаю що з цим штрафоим робить...
Платить чи чекать повідомлення-рішення ? Платить на старий рахунок ?
Підкажіть будь ласочка
Дуже треба допомога Не хочеться ще й це пояснювати директору...

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Tasa писав:
Tasa писав:#fool# Колеги, підкажіть... Штраф за просрочку реєстрації ПН на який рахунок платить ? Якщо я цей штраф бачу тільки в Витязі у розрізі операцій..бла-бла... То сидіть і чекать поки шо ...
Неприємна ситуація вийшла була з покупцем, от правда ж - бувають різні як постачальники так і покупці. Сиділи чекали 1,5 місяці - а потім надумались...
Сиджу тепер думаю що з цим штрафоим робить...
Платить чи чекать повідомлення-рішення ? Платить на старий рахунок ?
Підкажіть будь ласочка
Дуже треба допомога Не хочеться ще й це пояснювати директору...
та подождите. пусть налоговая Вам штраф выпишет

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Tasa писав:
Tasa писав:#fool# Колеги, підкажіть... Штраф за просрочку реєстрації ПН на який рахунок платить ? Якщо я цей штраф бачу тільки в Витязі у розрізі операцій..бла-бла... То сидіть і чекать поки шо ...
Неприємна ситуація вийшла була з покупцем, от правда ж - бувають різні як постачальники так і покупці. Сиділи чекали 1,5 місяці - а потім надумались...
Сиджу тепер думаю що з цим штрафоим робить...
Платить чи чекать повідомлення-рішення ? Платить на старий рахунок ?
Підкажіть будь ласочка
Дуже треба допомога Не хочеться ще й це пояснювати директору...
п.40 перехідн положень
"У разі нарахування протягом перехідного періоду системи електронного адміністрування податку на додану вартість зазначених штрафних санкцій такі штрафні санкції підлягають списанню контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку на додану вартість протягом 14 робочих днів."

до 30.09. не застосовуються


Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nadiy писав:п.40 перехідн положень
"У разі нарахування протягом перехідного періоду системи електронного адміністрування податку на додану вартість зазначених штрафних санкцій такі штрафні санкції підлягають списанню контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку на додану вартість протягом 14 робочих днів."

до 30.09. не застосовуються
Я тому і питаю, що запуталась зовсім.... На 2 різних консультаціях мене проконсультували по-різному.... #dance#
Ох весело ж нам, прям капєц #russian#

foxkerry
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 03 березня 2015, 19:43
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення foxkerry »

Nadiy писав:
ВалерияV писав:Налоговая накладная- доначисленные е обязательства по нехоз. деятельности. Кто-нибудь такие уже регистрировал?
Указала тип причины-13, в правой стороне свое наименование, ИНН400000000000, гр.1 -даты, гр. 2- номера налоговых, гр.5.1- грн.
требует заполнять графы-5.2,6,7- не позволяет зарегистрировать
гр.2-дата виписки
гр.3-дата і номер вхідн док
5.1-грн
5.2- код 2454
6-1
7-сума накладної отриманої


Я вот все думаю-дата и номер вх док-это дата регистрации,выписки получения,а номер -у поставщика или в Ернн,а если от одного поставщика несколько нн ,нужно каждую описывать,а кто поставщик-где писать( ?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

foxkerry писав:
Nadiy писав:
ВалерияV писав:Налоговая накладная- доначисленные е обязательства по нехоз. деятельности. Кто-нибудь такие уже регистрировал?
Указала тип причины-13, в правой стороне свое наименование, ИНН400000000000, гр.1 -даты, гр. 2- номера налоговых, гр.5.1- грн.
требует заполнять графы-5.2,6,7- не позволяет зарегистрировать
гр.2-дата виписки
гр.3-дата і номер вхідн док
5.1-грн
5.2- код 2454
6-1
7-сума накладної отриманої


Я вот все думаю-дата и номер вх док-это дата регистрации,выписки получения,а номер -у поставщика или в Ернн,а если от одного поставщика несколько нн ,нужно каждую описывать,а кто поставщик-где писать( ?

в ряд3 дата виписки і номер вхідної накл без реквізитів поставщика




foxkerry
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 03 березня 2015, 19:43
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення foxkerry »

Nadiy писав:
foxkerry писав:
Nadiy писав: гр.2-дата виписки
гр.3-дата і номер вхідн док
5.1-грн
5.2- код 2454
6-1
7-сума накладної отриманої


Я вот все думаю-дата и номер вх док-это дата регистрации,выписки получения,а номер -у поставщика или в Ернн,а если от одного поставщика несколько нн ,нужно каждую описывать,а кто поставщик-где писать( ?

в ряд3 дата виписки і номер вхідної накл без реквізитів поставщика


Спасибо

Елена11
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 05 червня 2015, 14:36
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Елена11 »

Tasa писав:
Nadiy писав:п.40 перехідн положень
"У разі нарахування протягом перехідного періоду системи електронного адміністрування податку на додану вартість зазначених штрафних санкцій такі штрафні санкції підлягають списанню контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку на додану вартість протягом 14 робочих днів."

до 30.09. не застосовуються
Я тому і питаю, що запуталась зовсім.... На 2 різних консультаціях мене проконсультували по-різному.... #dance#
Ох весело ж нам, прям капєц #russian#
Коротка та повна відповідь ідентичні.
Відповідно до п. 35 підрозд. 2 розд. ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) при порушенні термінів реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкових накладних/розрахунків коригування, складених до 1 жовтня 2015 року, не застосовуються штрафні санкції, визначені п. 120 прим. 1.1 ст. 120 прим. розд. ІІ ПКУ (10 відсотків, 20 відсотків, 30 відсотків, 40 відсотків).

Згальнодоступний інформаційний ресурс вопрос 101.31 "Яка відповідальність передбачена за порушення граничних термінів реєстраціі Пн та РК складенихдо 1 жовтня?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”