Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Марина *** писав:Доброго дня!

Шановні колеги, підскажіть, будь ласка в мене вже 5 квитанція приходить на "Повідомлення щодо подачі документів .."Не відповідає стандарту XML (помилка структури).

два рази через кабінет відправляла і 3 через медок, одна і таж помилка...

При перевірці ,пише , що помилок немає.#help# #help#
У самому повідомленні під табличкою який розмір має пояснення? Має бути мінімальним. Всі подробиці - листом на фірмовому бланку за підписом директора окремим додатком до повідомлення.

Olenchuk
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 31 жовтня 2017, 13:43
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Olenchuk »

Eline писав:В загальному описі так і пишіть. Скарга така-то подана дата, реєстраційний номер. Просимо надати інформацію. Відправляйте з поштового ящика підприємства. Нам прийшла відповідь десь через тиждень.
А хто розпорядник інформації? Державна фіскальна служба України?

ХитрыйБух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 15 листопада 2017, 13:10
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення ХитрыйБух »

Кто-то обращал внимание на сумму регистрации налоговой накладной? Дело в том, что в ноябре столкнулись с тем, что налоговые накладные регистрируют до 1 000 000, 00 грн в день. Остальные не пропускают. Хотя номенклатура идентичная. Под критерий "в 1.5 раза больше величины" не попадаем. Отправила на следующий день ту же накладную под другим номером - и все прошло))

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Підскажіть хто виписує і реєструє пн на неплатника, блокуються такі ПН, чи як кому пощастить. Хочемо заключити договір з новим контрагентом , а він не платник. В мене перевезення.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть хто виписує і реєструє пн на неплатника, блокуються такі ПН, чи як кому пощастить. Хочемо заключити договір з новим контрагентом , а він не платник. В мене перевезення.
Если ваш клиент-неплательщик НДС, то вы выписывате НН с кодом 02 и регите без проблем. Такие НН не мониторятся.

Olenchuk
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 31 жовтня 2017, 13:43
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Olenchuk »

Olenchuk писав:
Eline писав:В загальному описі так і пишіть. Скарга така-то подана дата, реєстраційний номер. Просимо надати інформацію. Відправляйте з поштового ящика підприємства. Нам прийшла відповідь десь через тиждень.
А хто розпорядник інформації? Державна фіскальна служба України?
На яку електронку відправляти?
1. publicinfo@sfs.gov.ua
2. kyiv.public@sfs.gov.ua
Підкажіть

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

Olenchuk писав:
Olenchuk писав:
Eline писав:В загальному описі так і пишіть. Скарга така-то подана дата, реєстраційний номер. Просимо надати інформацію. Відправляйте з поштового ящика підприємства. Нам прийшла відповідь десь через тиждень.
А хто розпорядник інформації? Державна фіскальна служба України?
На яку електронку відправляти?
1. publicinfo@sfs.gov.ua
2. kyiv.public@sfs.gov.ua
Підкажіть
1. Інформацію про документи, які знаходяться у володінні органів Державної фіскальної служби України, розміщено на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua), субсайтах територіальних органів Державної фіскальної служби України.
2. Запит на отримання публічної інформації (далі – Запит) може бути подано в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку:
на поштову адресу: 04655, м.Київ, Львівська пл., 8 ;
(адреса місцезнаходження органу Державної фіскальної служби України, на яку надсилаються Запити)

(на конверті вказувати „Публічна інформація”);
на електронну адресу: __publicinfo@sfs.gov.ua ;
(адреса електронної пошти органу Державної фіскальної служби України, на яку надсилаються Запити)

факсом: __ (044) 272-08-41 ;
(номер факсу органу Державної фіскальної служби України, на який надсилаються Запити)

за телефоном: 0-800-501-007 ;
(номер телефону органу Державної фіскальної служби України, на який надходять Запити)

в усній формі особисто посадовим особам відділу обліку звернень громадян та організації доступу до публічної інформації Управління розгляду звернень та запитів Департаменту обслуговування платників _

Бухгалтер111
Гений
Гений
Повідомлень: 352
З нами з: 28 січня 2015, 14:59
Дякував (ла): 276 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Бухгалтер111 »

Olenchuk писав:
ффффрррр писав:
ТОСЯ7 писав:


Пожалуйста,сбросьте и мне "козу" на запит публичной информ. Njytxrf@ukr.net СПАСИБО.
если можно, скиньте и мне. Буду благодарна grand-gaz-service@ukr.net
Скиньте будь ласка і мені "козу" на запит публічної інформації: lenabyh909@gmail.com Дякую!
и мне пож. rembud11@gmail.com

Апполинария
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 13 листопада 2017, 10:39
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Апполинария »

Бухгалтер111 писав:
Olenchuk писав:
ффффрррр писав: если можно, скиньте и мне. Буду благодарна grand-gaz-service@ukr.net
Скиньте будь ласка і мені "козу" на запит публічної інформації: lenabyh909@gmail.com Дякую!
и мне пож. rembud11@gmail.com
и я хочу datseva1310@gmail.com

Vitamink@
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 13 квітня 2016, 09:37
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Vitamink@ »

Повідомлення отправляем на обласную ДФС? Как в Медке ее вбить?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”