Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Alisa 2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 06 липня 2017, 14:48
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Alisa 2017 »

NTL писав:
Irina.dnp писав: когда создаете каждый додаток проверяйте его. у меня так же писала, потом сделала и проверяла и все прошло.
У меня выдает помилку и ничего не сохраняет. Как это у Вас получилось?[/qu

По совету каждый додаток проверяла и для верности еще и сохраняла. Отправила и получила первую квитанцию. Вчера весь день промурыжилась. Сегодня прошло
Так не сохраняет.Проверяю-помилка, сохранить-помилка. перехожу на др. страницу - пропадает шапка, которую набирала вручную. Где отом должні біть єти сохраненніе чернетки. Меня выбрасывает из программы. Потом захожу, там ничего нет. Опять набираю заново. У меня их 4 шт. А я одно сделать не могу.
[/quote]


Смотрите внимательно, чтоб все поля во всех додатках были заполнены. В додатке в левом верхнем углу номер не забудте поставить.

Alisa 2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 06 липня 2017, 14:48
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Alisa 2017 »

Пока будет выскакивать ошибка не сохранить не отправить не выйдет

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Розмовляла тільки що з головою комісії по розгляду розблокування (свого міста): потрібно давати таблицю, до неї письмове пояснення (я так розумію - лист звичайний) з описом: коли родився-хрестився-женився... Згадуйте зустрічні перевірки: наявність приміщень, людей, обсяги, коли і в кого купили, чи сплатили, і т. д. Потім іще повідомлення з додатками. А як мені бути - не знає: у мене опт, в червні купили-продали, постачальник кинув свої ПН 30/06 ввечері((( чим довести, що ми провели законну операцію? "Давайте залишки товару або документ про сплату авансу"... Як горохом в стіну... Залишків на 01/07 по цьому товару немає, авансу також, ми ще й не розплатилися за поставлений...

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Бухгалтер1995 писав:Розмовляла тільки що з головою комісії по розгляду розблокування (свого міста): потрібно давати таблицю, до неї письмове пояснення (я так розумію - лист звичайний) з описом: коли родився-хрестився-женився... Згадуйте зустрічні перевірки: наявність приміщень, людей, обсяги, коли і в кого купили, чи сплатили, і т. д. Потім іще повідомлення з додатками. А як мені бути - не знає: у мене опт, в червні купили-продали, постачальник кинув свої ПН 30/06 ввечері((( чим довести, що ми провели законну операцію? "Давайте залишки товару або документ про сплату авансу"... Як горохом в стіну... Залишків на 01/07 по цьому товару немає, авансу також, ми ще й не розплатилися за поставлений...
а по чому у вас податкова накладна? оплата чи відгрузка?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Дивеева Н
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 23 травня 2016, 12:23
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Дивеева Н »

Подскажите, пожалуйста, через Медке можно уже регистрировать налоговые?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Дивеева Н писав:Подскажите, пожалуйста, через Медке можно уже регистрировать налоговые?
Можно, они и не переставали регистрироваться.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Natalenna писав:
Бухгалтер1995 писав:Розмовляла тільки що з головою комісії по розгляду розблокування (свого міста): потрібно давати таблицю, до неї письмове пояснення (я так розумію - лист звичайний) з описом: коли родився-хрестився-женився... Згадуйте зустрічні перевірки: наявність приміщень, людей, обсяги, коли і в кого купили, чи сплатили, і т. д. Потім іще повідомлення з додатками. А як мені бути - не знає: у мене опт, в червні купили-продали, постачальник кинув свої ПН 30/06 ввечері((( чим довести, що ми провели законну операцію? "Давайте залишки товару або документ про сплату авансу"... Як горохом в стіну... Залишків на 01/07 по цьому товару немає, авансу також, ми ще й не розплатилися за поставлений...
а по чому у вас податкова накладна? оплата чи відгрузка?
Та звісно, що відвантаження...
Все, їду додому, буде новий день - він принесе нам позитив)))

Учетчица
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 14 травня 2015, 16:40
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 199 разів

Повідомлення Учетчица »

Бухгалтер1995 писав:
Natalenna писав:
Бухгалтер1995 писав:Розмовляла тільки що з головою комісії по розгляду розблокування (свого міста): потрібно давати таблицю, до неї письмове пояснення (я так розумію - лист звичайний) з описом: коли родився-хрестився-женився... Згадуйте зустрічні перевірки: наявність приміщень, людей, обсяги, коли і в кого купили, чи сплатили, і т. д. Потім іще повідомлення з додатками. А як мені бути - не знає: у мене опт, в червні купили-продали, постачальник кинув свої ПН 30/06 ввечері((( чим довести, що ми провели законну операцію? "Давайте залишки товару або документ про сплату авансу"... Як горохом в стіну... Залишків на 01/07 по цьому товару немає, авансу також, ми ще й не розплатилися за поставлений...
а по чому у вас податкова накладна? оплата чи відгрузка?
Та звісно, що відвантаження...
Требуйте приходные документы на товар от поставщика. Это и будут Ваши "залишки" на 30.06.2017.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Моя податкова сказала, що тільки в електронному вигляді цю муть відправляти , в бумажному вони нічого не можуть зробти. (Києво-Святошинська)

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Учетчица писав:
Бухгалтер1995 писав:
Natalenna писав: а по чому у вас податкова накладна? оплата чи відгрузка?
Та звісно, що відвантаження...
Требуйте приходные документы на товар от поставщика. Это и будут Ваши "залишки" на 30.06.2017.
Таке не проходить))) Ми ж у липні реєструємо - це відповідь ДПІ, тому щось там за липень потрібно((( Гаразд, буду в понеділок писати листи, описувати все до мікроба...........

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”