Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
пчела1972
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 03 листопада 2017, 18:23
Подякували: 13 разів

Повідомлення пчела1972 »

Доброго дня колеги, підскажіть, ось вичитала "Протокол" така витяжка з статті-
По словам юристов, прохождение всей процедуры подтверждения и оспаривания занимает приблизительно около месяца, плюсуя все возможные сроки, с момента подачи документов после блокировки налоговой накладной. На практике решения комиссии плательщики получают далеко не в 5-дневный срок, а значительно позже, что затягивает всю процедуру.
«А так как санкции за такую просрочку порядком не предусмотрены, и накладная не считается автоматически зарегистрированной в случае нарушения сроков принятия решения комиссией, налоговики этим злоупотребляют», — развела руками Демиденко.
По словам Татьяны Кузьмич, это не создает напрямую проблем продавцу, а его контрагентам, которые не могут получить налоговый кредит. Скорее продавец в выигрыше, так как не тратится на «регистрационный лимит» в СЭА, а штрафные санкции, предусмотренные п. 1201.1 ст. 1201 НК Украины, на период остановки регистрации до принятия решения о восстановлении регистрации временно заблокированной НН/РКНН не применяются (абз. 2 п. 1201.1 ст. 1201 НК Украины).
ТОБТО , якщо є відмова комісії про реєс.ПН в продавця, то продавець не включає її в декларацію в зобов'язання????

пчела1972
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 03 листопада 2017, 18:23
Подякували: 13 разів

Повідомлення пчела1972 »

http://protokol.com.ua/ru є статья -Блокировка налоговых накладных: что можно предпринять? Там є і про таблиці.

Я бух!
Гений
Гений
Повідомлень: 359
З нами з: 05 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 347 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Я бух! »

А может быть причина блокировки НН в том ,что я зарег НН раньше на своего покупателя чем поставщик на меня ?

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

#clamping#
Gella писав:Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую#help# #help#

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Gella писав:Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую
Повідомлення з додатками відправляти по кожній заблокованній ПН. Що стосується таблиці. Якщо таблиця буде з такими самими кодами як і перша, то вам і буде матюкатися поки не отримаєте рішення по першій. Якщо у вас в інших ПН такий самий код, то відправляєте повідомлення з додатками ( без таблиці).

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

cometa писав:
Gella писав:Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую
Повідомлення з додатками відправляти по кожній заблокованній ПН. Що стосується таблиці. Якщо таблиця буде з такими самими кодами як і перша, то вам і буде матюкатися поки не отримаєте рішення по першій. Якщо у вас в інших ПН такий самий код, то відправляєте повідомлення з додатками ( без таблиці).
А Якщо в мене в інших податкових ще коди добавляються. То що подавати таблицю на інші коди чи так само буде матюкатись???

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Gella писав:Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую
Співчуваю!!!
"Таблиця". Незважаючи на часті консультації від ДФС щодо її подання до кожної заблокованої ПН мій особистий досвід і практика відмов свідчить, що кожен код реалізації може бути врахований лише 1 раз. Тобто Ви можете формувати таблицю на кожен код окремо, можете об'єднувати в блоки по подібних кодах, можете запихати все до однієї, але якщо Ви вже надіслали таблицю з цим кодом реалізації, потрібно дочекатися її розгляду і врахування чи неврахування, і тільки після цього надсилати знову, якщо не врахують. Зараз краще надсилати її через Електронний кабінет, так як у ньому є можливість приєднати до таблиці "документ довільного формату" з поясненнями і характеристиками підприємства. Десь на 3-й день після направлення Таблицю розглядає Ваша обласна комісія ДФС, яка має заповнити свій внутрішній документ, що має назву "Паспорт підприємства". У ньому потрібно заповнити розділи (те, що пам'ятаю): Наявність майна нерухомого/рухомого, власного/орендованого, виробничі потужності, земля, облікова чисельність працівників, чистий дохід за 2016 рік(з балансу), залишки товару у складах станом на 01.01.17 року, основні види діяльності. Я зробила лист на фірмовому бланку за підписом директора , з вихідним № і датою і відправляла скан. Таблиця не розблоковує заблоковану ПН і мало впливає на її подальшу долю (якщо взагалі впливає). Вона має запобігти подальшому моніторингу і блокуванню наступних ПН по реалізації вказаних у ній кодів.
Заблоковану ПН може розблокувати "Повідомлення" з додатками. Додатки повинні містити максимально повну інформацію, що стосується даної конкретної ПН (як для малої дитини) з контролем правильності оформлення документів (наявність вписаних всіх ПІБ, підписів, печаток, закрите доручення і т.д), і рекомендую окремим додатком приєднати пояснення, яке Ви складете до таблиці.
Всі документи по блокуванню мають бути підписані ДИРЕКТОРОМ (з печаткою чи без). У Медку потрібно переналаштовувати підписи для Звітність+ПН+РК.

Вікторія MMM
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 23 листопада 2017, 10:11
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Вікторія MMM »

Всим доброго дня, підскажіть будь-ласка, хто-небудь стикався з таким - у мене поки призупинена рєєстрація податкових накладних, я подала таблицю і повідомлення, треба почекати 5 днів, а в цей час мій постачальник прислав мені розрахунок коригування, щоб я його зарєєструвала, я можу його зараз зарєєструвати, чи його теж заблокують і мені потрібно буде ще і по ньому пояснення подавати? #wall# #wall# #wall#

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Gella писав:
cometa писав:
Gella писав:Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую
Повідомлення з додатками відправляти по кожній заблокованній ПН. Що стосується таблиці. Якщо таблиця буде з такими самими кодами як і перша, то вам і буде матюкатися поки не отримаєте рішення по першій. Якщо у вас в інших ПН такий самий код, то відправляєте повідомлення з додатками ( без таблиці).
А Якщо в мене в інших податкових ще коди добавляються. То що подавати таблицю на інші коди чи так само буде матюкатись???
Можете подавати таблицю, але тільки з тими кодами, яких не було в першій. Ось коли вам прийде відповідь по першій таблиці і там буде відмова, то її можна буде подати знову.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Вікторія MMM писав:Всим доброго дня, підскажіть будь-ласка, хто-небудь стикався з таким - у мене поки призупинена рєєстрація податкових накладних, я подала таблицю і повідомлення, треба почекати 5 днів, а в цей час мій постачальник прислав мені розрахунок коригування, щоб я його зарєєструвала, я можу його зараз зарєєструвати, чи його теж заблокують і мені потрібно буде ще і по ньому пояснення подавати? #wall# #wall# #wall#
Це лотерея. А код той самий? РК наче блокують, якщо проблеми у постачальника, не у Вас.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”