Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

marina11 писав:
Вікторія MMM писав:Всим доброго дня, підскажіть будь-ласка, хто-небудь стикався з таким - у мене поки призупинена рєєстрація податкових накладних, я подала таблицю і повідомлення, треба почекати 5 днів, а в цей час мій постачальник прислав мені розрахунок коригування, щоб я його зарєєструвала, я можу його зараз зарєєструвати, чи його теж заблокують і мені потрібно буде ще і по ньому пояснення подавати? #wall# #wall# #wall#
Це лотерея. А код той самий? РК наче блокують, якщо проблеми у постачальника, не у Вас.
+1. Заблокованим РК займатися буде постачальник.

Вікторія MMM
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 23 листопада 2017, 10:11
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Вікторія MMM »

marina11 писав:
Вікторія MMM писав:Всим доброго дня, підскажіть будь-ласка, хто-небудь стикався з таким - у мене поки призупинена рєєстрація податкових накладних, я подала таблицю і повідомлення, треба почекати 5 днів, а в цей час мій постачальник прислав мені розрахунок коригування, щоб я його зарєєструвала, я можу його зараз зарєєструвати, чи його теж заблокують і мені потрібно буде ще і по ньому пояснення подавати? #wall# #wall# #wall#
Це лотерея. А код той самий? РК наче блокують, якщо проблеми у постачальника, не у Вас.
Заблокували мене, бо я виробник, у мене різні коди на вході та виході, а постачальник свою податкову зарєєстрував, потім я повернула йому товар через брак, а зараз необхідно зарєєструвани РК і не знаю що з цим робити

пчела1972
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 03 листопада 2017, 18:23
Подякували: 13 разів

Повідомлення пчела1972 »

Gella писав:#clamping#
Gella писав:Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую#help# #help#
Є роз'яснення , таблиці почали приймати тільки в сільгоспвиробників, подавайте технол.таблиці до первинки.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

пчела1972 писав:
Gella писав:#clamping#
Gella писав:Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую#help# #help#
Є роз'яснення , таблиці почали приймати тільки в сільгоспвиробників, подавайте технол.таблиці до первинки.
Таблиці у сільгоспвиробників мають враховувати автоматично, без розгляду комісіями, а всі інші - через 2 етапи комісій. А форма - одна і та ж, просто сільгоспвиробники проставляють у ній окрему позначку. Одномоментно в процесі розгляду може знаходитися лише одна таблиця по певному коду реалізації.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Вікторія MMM писав:
marina11 писав:
Вікторія MMM писав:Всим доброго дня, підскажіть будь-ласка, хто-небудь стикався з таким - у мене поки призупинена рєєстрація податкових накладних, я подала таблицю і повідомлення, треба почекати 5 днів, а в цей час мій постачальник прислав мені розрахунок коригування, щоб я його зарєєструвала, я можу його зараз зарєєструвати, чи його теж заблокують і мені потрібно буде ще і по ньому пояснення подавати? #wall# #wall# #wall#
Це лотерея. А код той самий? РК наче блокують, якщо проблеми у постачальника, не у Вас.
Заблокували мене, бо я виробник, у мене різні коди на вході та виході, а постачальник свою податкову зарєєстрував, потім я повернула йому товар через брак, а зараз необхідно зарєєструвани РК і не знаю що з цим робити
Відправляєте РК на реєстрацію. Якщо його заблокують, це проблема постачальника
http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/306575.html

fedorova17
Гуру
Гуру
Повідомлень: 72
З нами з: 03 квітня 2017, 12:20
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення fedorova17 »

Подскажите пожалуйста кто с таким сталкивался. у нас заблокировали налоговую, покупателю это не понравилось и он вернул товар. что делать?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

fedorova17 писав:Подскажите пожалуйста кто с таким сталкивался. у нас заблокировали налоговую, покупателю это не понравилось и он вернул товар. что делать?
Оплати не було? Робіть РК і нехай ваш покупець думає, як його зареєструвати без прострочення термінів реєстрації, штраф у цьому випадку платитиме він. Хоча була інформація, про реєстрацію РК до ПН, що знаходилися у блоці. А саму ПН розблоковуйте "повідомленням".

Ларчик33
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 20 серпня 2017, 22:58
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення Ларчик33 »

Moka писав:https://petition.president.gov.ua/petition/39900
3 попытка) печально что за петицию от отмене блокировки ВКонтакте хватило голосов, а на отмену блокировки ПН никак(
ха ха... вы думаете и я и мои знакомые хотели там проголосавать с самого начала...как только появилась эта петиция и не возможно...после регистрации "ОНО" не инече))), писалО : ваши данные чего-то там, типа проверяются или как-то так, дословно не помню, зайдите позже и все...и привет.. я так недельку промучилась да и все поняла;))
кто ж нам даст -то посягнуть на такую "курицу несущую золотые яйца...".... и здесь ранее писали об этом...(там где-то в августе примерно и другие пользователи), что проголосовать не дает этот сайтик.

tiex1994
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 21 листопада 2017, 14:40
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 52 рази

Повідомлення tiex1994 »

Ларчик33 писав:
Moka писав:https://petition.president.gov.ua/petition/39900
3 попытка) печально что за петицию от отмене блокировки ВКонтакте хватило голосов, а на отмену блокировки ПН никак(
ха ха... вы думаете и я и мои знакомые хотели там проголосавать с самого начала...как только появилась эта петиция и не возможно...после регистрации "ОНО" не инече))), писалО : ваши данные чего-то там, типа проверяются или как-то так, дословно не помню, зайдите позже и все...и привет.. я так недельку промучилась да и все поняла;))
кто ж нам даст -то посягнуть на такую "курицу несущую золотые яйца...".... и здесь ранее писали об этом...(там где-то в августе примерно и другие пользователи), что проголосовать не дает этот сайтик.
я на том сайте давно зарегистрирована - то проголосовала, попробуйте может быть попозже

upd
вот с утра зарегистрировала там директора (верификация по ипн выбирала) - только что прийшло уведомление о верификации и подписал он тоже

Оксана Михневич
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 20 листопада 2017, 11:11
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Оксана Михневич »

tiex1994 писав:
Ларчик33 писав:
Moka писав:https://petition.president.gov.ua/petition/39900
3 попытка) печально что за петицию от отмене блокировки ВКонтакте хватило голосов, а на отмену блокировки ПН никак(
ха ха... вы думаете и я и мои знакомые хотели там проголосавать с самого начала...как только появилась эта петиция и не возможно...после регистрации "ОНО" не инече))), писалО : ваши данные чего-то там, типа проверяются или как-то так, дословно не помню, зайдите позже и все...и привет.. я так недельку промучилась да и все поняла;))
кто ж нам даст -то посягнуть на такую "курицу несущую золотые яйца...".... и здесь ранее писали об этом...(там где-то в августе примерно и другие пользователи), что проголосовать не дает этот сайтик.
я на том сайте давно зарегистрирована - то проголосовала, попробуйте может быть попозже
я тоже смогла проголосовать, попробуйте ещё раз

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”