Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Александр88
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 13 листопада 2017, 17:38
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Александр88 »

День добрый! Отклонили нам очередную Таблицу, со стандартной отпиской - "Документ не прийнято. Інформація з таблиці даних платника податку не врахована" Вроде бы недавно обязали комиссию при отказах на уведомления и таблицы указывать конкретную причину отказа, или я ошибаюсь? Как понять чего им не хватает? Производственники, у кого приняли табличку, поделитесь секретами, а то устал уже я с ними бороться :(

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Александр88 писав:День добрый! Отклонили нам очередную Таблицу, со стандартной отпиской - "Документ не прийнято. Інформація з таблиці даних платника податку не врахована" Вроде бы недавно обязали комиссию при отказах на уведомления и таблицы указывать конкретную причину отказа, или я ошибаюсь? Как понять чего им не хватает? Производственники, у кого приняли табличку, поделитесь секретами, а то устал уже я с ними бороться :(
Таблицю Вам обробляли автоматично чи розглядала комісія (скільки днів Ви чекали на 2 квит ?) ?

Александр88
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 13 листопада 2017, 17:38
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Александр88 »

zoltan писав:
Александр88 писав:День добрый! Отклонили нам очередную Таблицу, со стандартной отпиской - "Документ не прийнято. Інформація з таблиці даних платника податку не врахована" Вроде бы недавно обязали комиссию при отказах на уведомления и таблицы указывать конкретную причину отказа, или я ошибаюсь? Как понять чего им не хватает? Производственники, у кого приняли табличку, поделитесь секретами, а то устал уже я с ними бороться :(
Таблицю Вам обробляли автоматично чи розглядала комісія (скільки днів Ви чекали на 2 квит ?) ?
По каждой таблице отказ приходил под конец пятого рабочего дня с даты ее отправки

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Александр88 писав:
zoltan писав:
Александр88 писав:День добрый! Отклонили нам очередную Таблицу, со стандартной отпиской - "Документ не прийнято. Інформація з таблиці даних платника податку не врахована" Вроде бы недавно обязали комиссию при отказах на уведомления и таблицы указывать конкретную причину отказа, или я ошибаюсь? Как понять чего им не хватает? Производственники, у кого приняли табличку, поделитесь секретами, а то устал уже я с ними бороться :(
Таблицю Вам обробляли автоматично чи розглядала комісія (скільки днів Ви чекали на 2 квит ?) ?
По каждой таблице отказ приходил под конец пятого рабочего дня с даты ее отправки
в мене виробництво і прийняли таблицю , але давав тільки один код на виході =коду заблокованої ПН

marinatito
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 24 листопада 2017, 15:39

Повідомлення marinatito »

Третий день пытаемся отправить документы на разблокировку. У нас производственное предприятие. Продукция производится из 15-20 видов сырья. Соответственно, прикрепили много документов- 48. Раньше по другому, торговому предприятию отправляли максимум 23. Все было в порядке: медок принял, 1 квитанция пришла, 2 не приходила никогда. На 7 день включая день подачи проходила разблокировка. Сейчас уже в истерике - приходит 2 квитанция - "Документ не прийнято. Перевірте правільність даних Підписанта.". Причем, что пикантно, во 2 квит. откуда-то взялся и глав.бух, хоть его с роду не было!
Коллеги! Кто успешно подал Документ дов. формата сегодня - напишите, сколько прошло вложений? Нам говорят, что нельзя больше 3 . Как можно в 3 сканах описать жизнь химического производственного предприятия, чтобы не отказали в регистрации по причине "не достаточно предоставленной информации"? И потом - "Добро пожаловать в суд!"

ХитрыйБух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 15 листопада 2017, 13:10
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення ХитрыйБух »

https://petition.president.gov.ua/petition/40946 Периодически буду просить вас подписать! А то в сообщениях теряется(

Александр88
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 13 листопада 2017, 17:38
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Александр88 »

zoltan писав:
Александр88 писав:
zoltan писав:Таблицю Вам обробляли автоматично чи розглядала комісія (скільки днів Ви чекали на 2 квит ?) ?
По каждой таблице отказ приходил под конец пятого рабочего дня с даты ее отправки
в мене виробництво і прийняли таблицю , але давав тільки один код на виході =коду заблокованої ПН
Спробую ще й по вашому. Взагалі без вхідних кодів, тобто табличка з одним рядком? І по додаткам до таблиці, що подавали?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Александр88 писав:
zoltan писав:
Александр88 писав: По каждой таблице отказ приходил под конец пятого рабочего дня с даты ее отправки
в мене виробництво і прийняли таблицю , але давав тільки один код на виході =коду заблокованої ПН
Спробую ще й по вашому. Взагалі без вхідних кодів, тобто табличка з одним рядком? І по додаткам до таблиці, що подавали?
На вході в мене 7 кодів на виході один, додатків до таблиці не давав

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

Moka писав:
IUL писав:
tiex1994 писав: я имела ввиду что писать в этой графе? "примусити дфс зареєструвати"?
Відновити безпідставно порушене ДФСУ право на реєстрацію ПН, як варіант ... и т.д. и т.п.
Я такое пишу (если что поправьте плиз, еще не отправила, доки пока готовлю):
_____
Деталі скарги
1 Блок: Державна фіскальна служба України, комісія ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації, Кабінет міністрів України.

2. Блок: Захистити або допомогти відстояти права підприємств України щодо статті 204 Цивільного кодексу України
3. Блок: Починаючи з жовтня 2017р. ТОВ "…….." має 4 податкові накладні по якім було відмовлено в реєстрації в ЄРПН. Згідно процедури та строків були надіслані до ДФС Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК , але в усіх випадках було відмовлено в реєстрації податкових накладних рішеннями комісії ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації. Згідно ст. 204 Цивільного кодексу України: «Правочин є правомірним, якщо його недійсність прямо не встановлена законом або якщо він не визнаний судом недійсним». Тобто виходячи з вищезазначеного Державна фіскальна служба України, комісія ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації, Кабінет міністрів України безпідставно взяли на себе функції закону та суду. Та це ще не все – підприємства фактично позбавлені права оскаржувати рішеннями комісії ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, тому що:
1. В рішеннях комісії ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації не наведені чіткі та зрозумілі підстави відмови, лише процитована фраза Положення постанови КМУ від 29 березня 2017 р. № 190: «надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування

2. Надіслані поштовими відправленнями скарги на рішеннях комісії ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації не забираються ДФС і підприємствам треба докласти чимало зусиль аби «вимусити» ДФС отримати поштові відправлення зі скаргами. Як приклад: одна з наших перших скарг з 01.11.2017р. та й досі на відділені Укрпошти і не зрозуміло чи отримають ДФС її чи ні.
Добавила еще к тексту скарги:
___
Прошу Вас допомогти зареєструвати всі податкові накладні ТОВ ",,,,,,,," які були зупинені або яким було відмовлено в реєстрації, та допомогти підприємствам України доклавши дій до скасування самої процедури блокування податкових накладний і коригуючих розрахунків до них, як такої що є недосконалою і суперечить нормам законодавства України.

IUL
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 06 жовтня 2017, 11:49
Дякував (ла): 167 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення IUL »


[/quote]
пошла катать запит омбудсмену)....+1 чтобы быстрей начал "приймати рішення стосовно початку розслідування"[/quote]
а Вы уже подавали жалобу и пришел отказ?[/quote]
скарги написали и они лежат на почте, одня с 01.11.2017[/quote]

По "зависшим" с 13.11.2017г. жалобам 22.11.2017г. писала на Укрпочту письмо с указанием дат и номеров отправл. писем.
Укрпочта написала служебную на Киев, сегодня посмотрела, что вручено 23.11.17г. 5 жалоб.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”