Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Геля85
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 11 лютого 2016, 13:28
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 35 разів

Повідомлення Геля85 »

Тюша писав:
Діна 1977 писав:
barash_vn писав:https://petition.president.gov.ua/petition/38230
Голосуємо.............а вдруг допоможе))))
Я проголосувала, навіть чоловіка заставила щоб проголосував хоч він і говорив , що не бухгалтер. Але щось не дуже двигається , аж навіть якесь розчарування#cray# . Тільки 166 голосів! Це мабуть тільки цим бухгалтерам не подобається блокування податкових. Ех.......
Я тоже проголосовали, хотя пока не попала под блок. В понедельник начну фаловать сотрудников. Надо объединяться.
Проголосовала тоже. Пока дождалась регистрации НН- думала, поседею#hunter# Это ж невозможно - трясись за налоговый кредит, коды эти проверяй, а теперь и обязательства под вопросом#wall#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Доброго ранку! Невже лише у мене залишилася ця проблема - не підписує повідомлення! "Зачекайте і все". Думала, що за 2,5 дні щось наладиться... Може, це у мене щось з компом? Але ж в ос. кабінет захаджу з ключем директора, все нормально, 6 липня не одразу, але ще пробивалися підписи, з 7 липня - ніяк... Щось порадите, колеги?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

За рекомендацією видалила в налаштуваннях свій підпис - бухгалтера, тепер з печаткою проблема - бібліотека не ініціалізована... Щось читала, що це велика проблема, але може як з`явитися, так раптово і зникнути... Не просто так я сьогодні зустріла аж сімох чорних котів)))

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

подскажите пжл, кто уже отказался от Медка и перешел на новую программу, а то мне директор звонил в воскресенье и ему уже директорское радио передало, что большинство переходят на \сонату и др. программы, стоит ли?

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Маруся10 писав:подскажите пжл, кто уже отказался от Медка и перешел на новую программу, а то мне директор звонил в воскресенье и ему уже директорское радио передало, что большинство переходят на \сонату и др. программы, стоит ли?
зачем я не понимаю відумівать себе карусели. Медок вроде ведь нормально работает уже.Отправляет и принимает. Что еще надо...для меня например пока нет лучшей програмі чем медок. у меня кроме налоговіх, еще акциз. так что для меня медок пока лучшая програма, и не буду менять пока вообще не ляжет

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Какова вероятность блокировки регистрации НН, если раньше не приходили квитанции с предупреждением? Или, как обычно, это лотерея?

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Скажите ну кому нибудь пришел ответ кто отсылал это уведомление.Есть счастливчики кому повезло зарегить заблк. налогов.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Ан-ия писав:Скажите ну кому нибудь пришел ответ кто отсылал это уведомление.Есть счастливчики кому повезло зарегить заблк. налогов.
Мені теж не прийшло, завозила 5.07. Сьогодні буду дзвонити. А в суботу послала на реєстрацію ще одну (на свій страх і ризик) ні ответа, ні привета.#g_cray2# #g_cray#

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Діна 1977 писав:
Ан-ия писав:Скажите ну кому нибудь пришел ответ кто отсылал это уведомление.Есть счастливчики кому повезло зарегить заблк. налогов.
Мені теж не прийшло, завозила 5.07. Сьогодні буду дзвонити. А в суботу послала на реєстрацію ще одну (на свій страх і ризик) ні ответа, ні привета.#g_cray2# #g_cray#
а вы ножками завозили куда. в налоговую свою по району , и приняли в бумажках.ЯЧ Я например незнаю что делать у меня куча налоговых а ттн на одну налоговую может быть до 100 шт. И как мне это все крепить к этому уведомлению. понятия не имею.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Ан-ия писав:
Діна 1977 писав:
Ан-ия писав:Скажите ну кому нибудь пришел ответ кто отсылал это уведомление.Есть счастливчики кому повезло зарегить заблк. налогов.
Мені теж не прийшло, завозила 5.07. Сьогодні буду дзвонити. А в суботу послала на реєстрацію ще одну (на свій страх і ризик) ні ответа, ні привета.#g_cray2# #g_cray#
а вы ножками завозили куда. в налоговую свою по району , и приняли в бумажках.ЯЧ Я например незнаю что делать у меня куча налоговых а ттн на одну налоговую может быть до 100 шт. И как мне это все крепить к этому уведомлению. понятия не имею.
Так ніжками, завозила в область. У мене теж купа ттн, але що робити? Все скопіровала і завезла.Хай подавляться.От тільки не підскажете по закону скільки днів вони розглядають?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”