Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

karmen2011 писав:Ув.коллеги .я понимаю.что многие из вас уже прошли этот нелегкий путь.а я так сказать новенькая.поэтому прошу не посылать меня читать весь форум апо возможности подсказать:
если НН уже заблокирована .то таблицу подавать не нужно ? а только повидомлення по каждой НН J1312602 ?
Подскажите(если можно с номерами бланка) что нужно подавать при блокировке ?
Таблицю подавати потрібно, щоб не блокувались слідуючі. Повідомлення по кожній пн окремо з документами. Подскажите(если можно с номерами бланка) что нужно подавать при блокировке ? це залежить від Вашого виду діяльності.

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Діна 1977 писав:
karmen2011 писав:Ув.коллеги .я понимаю.что многие из вас уже прошли этот нелегкий путь.а я так сказать новенькая.поэтому прошу не посылать меня читать весь форум апо возможности подсказать:
если НН уже заблокирована .то таблицу подавать не нужно ? а только повидомлення по каждой НН J1312602 ?
Подскажите(если можно с номерами бланка) что нужно подавать при блокировке ?
Таблицю подавати потрібно, щоб не блокувались слідуючі. Повідомлення по кожній пн окремо з документами. Подскажите(если можно с номерами бланка) что нужно подавать при блокировке ? це залежить від Вашого виду діяльності.
То что Вы выделили в зависимости от вида деятельности мне вообще не понятно ..я в медке практически только две формы нашла 1312602 и 1312302 ..

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

olgaVB писав:добрый день.

девочки, а кто-то считал значення показника D? у меня что-то получилось 0,115. не могу понять или правильно я посчитала.

https://buhgalter911.com/news/news-1033427.html
Ну я рассчитывал показатель на сентябрь 2017 - декабрь 2017 - у меня колеблется D от 0,12 до 0,22 - с/х деятельность

ХитрыйБух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 15 листопада 2017, 13:10
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення ХитрыйБух »

marina11 писав:
Бухгалтер111 писав:
Я бух! писав:Подскажите пожалуйста хочу отправить таблицу с кодами.как бы предупредительную.НН пока не в блоке.мне нужно только свои коды указать или входящие тоже.смотрела примеры и ничего не поняла .в одной стрчке не должно быть кода входящего и исходящего..
Спасибо Вам большое.
присоединяюсь к вопросу )
У Вас виробництво чи торгівля?
Якщо торгівля, то по кожному коду УКД ЗЕД ви маєте заповнити 2 рядочки.
перший з заповненим КВЕД і Вхідним УКД ЗЕД, другий - з цим же КВЕД і Вихідним УКД ЗЕД.
Якщо виробництво, то скільки потрібно УКД ЗЕД Вхідні, і окремий 1 рядок з Вашим Вихідним УКД ЗЕД.
Краще через Кабінет і обов'язково приєднувати додатком основні характеристики підприємства.
Мне 03.11 такую таблицу отклонили. Вход и выход товара по одному коду. Или это уже что-то изменилось и можно подавать повторно?

Я бух!
Гений
Гений
Повідомлень: 359
З нами з: 05 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 347 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Я бух! »

marina11 писав:
Бухгалтер111 писав:
Я бух! писав:Подскажите пожалуйста хочу отправить таблицу с кодами.как бы предупредительную.НН пока не в блоке.мне нужно только свои коды указать или входящие тоже.смотрела примеры и ничего не поняла .в одной стрчке не должно быть кода входящего и исходящего..
Спасибо Вам большое.
присоединяюсь к вопросу )
У Вас виробництво чи торгівля?
Якщо торгівля, то по кожному коду УКД ЗЕД ви маєте заповнити 2 рядочки.
перший з заповненим КВЕД і Вхідним УКД ЗЕД, другий - з цим же КВЕД і Вихідним УКД ЗЕД.
Якщо виробництво, то скільки потрібно УКД ЗЕД Вхідні, і окремий 1 рядок з Вашим Вихідним УКД ЗЕД.
Краще через Кабінет і обов'язково приєднувати додатком основні характеристики підприємства.
А если появляется новый товар и соответственно новый УКТ ЗЕД то таблицу опять нужно подавать?
А как вы оформляете основные характеристики ?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

karmen2011 писав:
Діна 1977 писав:
karmen2011 писав:Ув.коллеги .я понимаю.что многие из вас уже прошли этот нелегкий путь.а я так сказать новенькая.поэтому прошу не посылать меня читать весь форум апо возможности подсказать:
если НН уже заблокирована .то таблицу подавать не нужно ? а только повидомлення по каждой НН J1312602 ?
Подскажите(если можно с номерами бланка) что нужно подавать при блокировке ?
Таблицю подавати потрібно, щоб не блокувались слідуючі. Повідомлення по кожній пн окремо з документами. Подскажите(если можно с номерами бланка) что нужно подавать при блокировке ? це залежить від Вашого виду діяльності.
То что Вы выделили в зависимости от вида деятельности мне вообще не понятно ..я в медке практически только две формы нашла 1312602 и 1312302 ..
Так оце вони і є.
1312302 "Додаток до критеріїїв ..." - це і є багатостраждальна Таблиця.
1312602 "Повідомлення ..." - Повідомлення до ПН. Якщо його створити і обрати "наступні дії", Медок пропонує приєднати "Документ довільного формату". Іх можна приєднувати до 100 точно, кожен не більше 2 МБ. Для приєднання необхідно первинку відсканувати у PDF формат. Все, що стосується даної ПН.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

ХитрыйБух писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Бухгалтер111 писав: присоединяюсь к вопросу )
У Вас виробництво чи торгівля?
Якщо торгівля, то по кожному коду УКД ЗЕД ви маєте заповнити 2 рядочки.
перший з заповненим КВЕД і Вхідним УКД ЗЕД, другий - з цим же КВЕД і Вихідним УКД ЗЕД.
Якщо виробництво, то скільки потрібно УКД ЗЕД Вхідні, і окремий 1 рядок з Вашим Вихідним УКД ЗЕД.
Краще через Кабінет і обов'язково приєднувати додатком основні характеристики підприємства.
Мне 03.11 такую таблицу отклонили. Вход и выход товара по одному коду. Или это уже что-то изменилось и можно подавать повторно?
Алгоритм заповнення таблиці не змінювався взагалі (крім сільгоспвиробників). І я сумніваюся, що порядок розміщення рядочків у ній дуже впливає на результат розгляду. Зрозумійте, крім самої Таблиці комісія при її розгляді повинна мати інформацію, яка підтверджує, що підприємство має можливість забезпечити виконання взятих на себе зобов'язань. Тобто якщо торгівля - то є магазин, якщо транспортні послуги - автомобілі і водії, якщо виготовлення металоконструкцій - виробниче приміщення, є працівники, які ці металоконструкції виготовляють і т.д. Якщо їм наданої інформації здасться недостатньо - таблицю не врахують.

LLSS
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 жовтня 2017, 09:26
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 90 разів

Повідомлення LLSS »

На форуме есть тема по компл. проверкам гос.надзора? Отправьте меня туда, пж. Может есть такие , кого Держпраця второй год подряд желает проверить? Или только я удостоена такой чести

Я бух!
Гений
Гений
Повідомлень: 359
З нами з: 05 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 347 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Я бух! »

ХитрыйБух писав:
marina11 писав:
Бухгалтер111 писав: присоединяюсь к вопросу )
У Вас виробництво чи торгівля?
Якщо торгівля, то по кожному коду УКД ЗЕД ви маєте заповнити 2 рядочки.
перший з заповненим КВЕД і Вхідним УКД ЗЕД, другий - з цим же КВЕД і Вихідним УКД ЗЕД.
Якщо виробництво, то скільки потрібно УКД ЗЕД Вхідні, і окремий 1 рядок з Вашим Вихідним УКД ЗЕД.
Краще через Кабінет і обов'язково приєднувати додатком основні характеристики підприємства.
Мне 03.11 такую таблицу отклонили. Вход и выход товара по одному коду. Или это уже что-то изменилось и можно подавать повторно?
А КАК ТОГДА ПОДАВАТЬ ЕСЛИ НА ВХОДЕ И ВЫХОДЕ ОДИН КОД?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Просто копіюю з попередньої переписки:
Gella пишет:
Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую

Співчуваю!!!
"Таблиця". Незважаючи на часті консультації від ДФС щодо її подання до кожної заблокованої ПН мій особистий досвід і практика відмов свідчить, що кожен код реалізації може бути врахований лише 1 раз. Тобто Ви можете формувати таблицю на кожен код окремо, можете об'єднувати в блоки по подібних кодах, можете запихати все до однієї, але якщо Ви вже надіслали таблицю з цим кодом реалізації, потрібно дочекатися її розгляду і врахування чи неврахування, і тільки після цього надсилати знову, якщо не врахують. Зараз краще надсилати її через Електронний кабінет, так як у ньому є можливість приєднати до таблиці "документ довільного формату" з поясненнями і характеристиками підприємства. Десь на 3-й день після направлення Таблицю розглядає Ваша обласна комісія ДФС, яка має заповнити свій внутрішній документ, що має назву "Паспорт підприємства". У ньому потрібно заповнити розділи (те, що пам'ятаю): Наявність майна нерухомого/рухомого, власного/орендованого, виробничі потужності, земля, облікова чисельність працівників, чистий дохід за 2016 рік(з балансу), залишки товару у складах станом на 01.01.17 року, основні види діяльності. Я зробила лист на фірмовому бланку за підписом директора , з вихідним № і датою і відправляла скан. Таблиця не розблоковує заблоковану ПН і мало впливає на її подальшу долю (якщо взагалі впливає). Вона має запобігти подальшому моніторингу і блокуванню наступних ПН по реалізації вказаних у ній кодів.
Заблоковану ПН може розблокувати "Повідомлення" з додатками. Додатки повинні містити максимально повну інформацію, що стосується даної конкретної ПН (як для малої дитини) з контролем правильності оформлення документів (наявність вписаних всіх ПІБ, підписів, печаток, закрите доручення і т.д), і рекомендую окремим додатком приєднати пояснення, яке Ви складете до таблиці.
Всі документи по блокуванню мають бути підписані ДИРЕКТОРОМ (з печаткою чи без). У Медку потрібно переналаштовувати підписи для Звітність+ПН+РК.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”