Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ХитрыйБух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 15 листопада 2017, 13:10
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення ХитрыйБух »

marina11 писав:Просто копіюю з попередньої переписки:
Gella пишет:
Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую

Співчуваю!!!
"Таблиця". Незважаючи на часті консультації від ДФС щодо її подання до кожної заблокованої ПН мій особистий досвід і практика відмов свідчить, що кожен код реалізації може бути врахований лише 1 раз. Тобто Ви можете формувати таблицю на кожен код окремо, можете об'єднувати в блоки по подібних кодах, можете запихати все до однієї, але якщо Ви вже надіслали таблицю з цим кодом реалізації, потрібно дочекатися її розгляду і врахування чи неврахування, і тільки після цього надсилати знову, якщо не врахують. Зараз краще надсилати її через Електронний кабінет, так як у ньому є можливість приєднати до таблиці "документ довільного формату" з поясненнями і характеристиками підприємства. Десь на 3-й день після направлення Таблицю розглядає Ваша обласна комісія ДФС, яка має заповнити свій внутрішній документ, що має назву "Паспорт підприємства". У ньому потрібно заповнити розділи (те, що пам'ятаю): Наявність майна нерухомого/рухомого, власного/орендованого, виробничі потужності, земля, облікова чисельність працівників, чистий дохід за 2016 рік(з балансу), залишки товару у складах станом на 01.01.17 року, основні види діяльності. Я зробила лист на фірмовому бланку за підписом директора , з вихідним № і датою і відправляла скан. Таблиця не розблоковує заблоковану ПН і мало впливає на її подальшу долю (якщо взагалі впливає). Вона має запобігти подальшому моніторингу і блокуванню наступних ПН по реалізації вказаних у ній кодів.
Заблоковану ПН може розблокувати "Повідомлення" з додатками. Додатки повинні містити максимально повну інформацію, що стосується даної конкретної ПН (як для малої дитини) з контролем правильності оформлення документів (наявність вписаних всіх ПІБ, підписів, печаток, закрите доручення і т.д), і рекомендую окремим додатком приєднати пояснення, яке Ви складете до таблиці.
Всі документи по блокуванню мають бути підписані ДИРЕКТОРОМ (з печаткою чи без). У Медку потрібно переналаштовувати підписи для Звітність+ПН+РК.
Пришлите, пожалуйста, козу письма, которую вы отправляли вместе с таблицей! 100992@ukr.net? Спасибо!

Nataly2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 13 липня 2017, 08:00
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Nataly2017 »

Moka писав:Только что мне звонили из офиса бизнес-омбудсмена по скарге которую отправляла в пятницу. Говорят что очень много жалоб связаных с блокировкой, что налоговая уже даже и на них не успевает реагировать, но это их неоправдывает. Сегодня они напрвили свою группу в ДФС чтобы понимать как это все "разруливать". Вмешиваться в решения не могут, но в их праве контролировать. Говорят что видят что это уже система и она не работает и то что нужно что-то предпринимать.
Кстати я вчера подала им еще одну скаргу по другому предприятию с просьбой проконтролировать принятие обоснованного решения по ППР (там у они хотят задвоить обязательство, не включили ПН видхилену,т.к. вместо нее выписали другую которая зарегистрировалась).
Подскажите Вам был выписан ППР по каким налоговым? У меня просто ситуация что одну налоговую не зарегистрировали, выписала с другим номером прошла.

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

T-a-n-y-a писав:Добрый день. Подскажите, пожалуйста. Вы подали Запит в ворде + .pdf через электронный кабинет или просто на их электронную почту?
Спасибо
на эл. почту - публичтний запит в формате ворд и пдф
через ЕК - документ пдф формата

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Если можно и мне пожалуйста образец рисьмп письма, которую вы отправляли вместе с таблицей! karmen2011@i.ua Спасибо!

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

Nataly2017 писав:
Moka писав:Только что мне звонили из офиса бизнес-омбудсмена по скарге которую отправляла в пятницу. Говорят что очень много жалоб связаных с блокировкой, что налоговая уже даже и на них не успевает реагировать, но это их неоправдывает. Сегодня они напрвили свою группу в ДФС чтобы понимать как это все "разруливать". Вмешиваться в решения не могут, но в их праве контролировать. Говорят что видят что это уже система и она не работает и то что нужно что-то предпринимать.
Кстати я вчера подала им еще одну скаргу по другому предприятию с просьбой проконтролировать принятие обоснованного решения по ППР (там у они хотят задвоить обязательство, не включили ПН видхилену,т.к. вместо нее выписали другую которая зарегистрировалась).
Подскажите Вам был выписан ППР по каким налоговым? У меня просто ситуация что одну налоговую не зарегистрировали, выписала с другим номером прошла.
Выписывала на налоговые обязательства, ее заблокировали, подали повидомлення - отклонили, т.е. дождались статуса (відхилено). Сроки позволяли я выписала такую же но с другим номером - зарегистрировали.
В декларации я естественно не показывала отклоненную, вот на нее и выписалии ППР, типа занижение налоговых обязательст. В акте и на ответ к запереченню пишут полный бред ссылаясь на ст.187 и 201, которые мы и не нарушали, агрументы что это задвоение - не принимаются. написали скаргу в ДФС - ждем вердикта). Наша инспектор сказала что у них еще одни такие умные были: ДФС отклонила, суд - оправдал).

ShumO
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 23 листопада 2017, 01:08
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ShumO »

Ребята, подскажите пжл, если лично везти Скаргу в ДФСУ, как ее оформлять, вот я ее написала, приложила 65 листов копий, принесу я это, а они же должны мне где-то в канцелярии поставить отметку о дате приема????

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

ShumO писав:Ребята, подскажите пжл, если лично везти Скаргу в ДФСУ, как ее оформлять, вот я ее написала, приложила 65 листов копий, принесу я это, а они же должны мне где-то в канцелярии поставить отметку о дате приема????
К своему экземпляру вы додатки не прикрепляете (по крайней мере, это не обязательно), они у Вас должны быть перечисленны в самой скарге, при сдаче на Вашем экземпляре скарги поставять входящий регистрационный номер, дату, штамп, это и будет подтвержением когда и что сдали.

ShumO
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 23 листопада 2017, 01:08
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ShumO »

Moka писав:
ShumO писав:Ребята, подскажите пжл, если лично везти Скаргу в ДФСУ, как ее оформлять, вот я ее написала, приложила 65 листов копий, принесу я это, а они же должны мне где-то в канцелярии поставить отметку о дате приема????
К своему экземпляру вы додатки не прикрепляете (по крайней мере, это не обязательно), они у Вас должны быть перечисленны в самой скарге, при сдаче на Вашем экземпляре скарги поставять входящий регистрационный номер, дату, штамп, это и будет подтвержением когда и что сдали.
Спасибо большое!!!

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

ShumO писав:
Moka писав:
ShumO писав:Ребята, подскажите пжл, если лично везти Скаргу в ДФСУ, как ее оформлять, вот я ее написала, приложила 65 листов копий, принесу я это, а они же должны мне где-то в канцелярии поставить отметку о дате приема????
К своему экземпляру вы додатки не прикрепляете (по крайней мере, это не обязательно), они у Вас должны быть перечисленны в самой скарге, при сдаче на Вашем экземпляре скарги поставять входящий регистрационный номер, дату, штамп, это и будет подтвержением когда и что сдали.
Спасибо большое!!!
Когда додатки будете описывать в скарге обязательно указывайте на скольких листах тот или иной додаток

Nataly2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 13 липня 2017, 08:00
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Nataly2017 »

kaewan писав:Добрый день.
ОГРОМНАЯ ПРОСЬБА:
прошу (умоляю) сбросить принятую заполненную таблицу (ТПП).
Интересует часть "Таблиця даних платника податку".
Есть ли вообще предприятия у которых таблицу приняли?
Заполняем в разных вариантах по образцу:
https://news.dtkt.ua/files/%D0%BE%D0%B1 ... 207836.pdf

а у нас ее не принимают.
почта: kaewan@ukr.net
Сбросьте пожалуйста образец на почту natalyzp2014@gmail.com или ЛС. Спасибо!

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”