Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
rezola
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 14 лютого 2012, 03:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення rezola »

Может кому помогут мои собственные грабли, о которые билась два дня: в электронный кабинетна сайте ДФС можно зайти только с ключом директора; бухгалтерский ключ там не воспринимается; пароль на существующем ключе не должен содержать кирилицы - только латинские буквы и цифры; додаток до критеріїв (J1312301) - первый столбец заполняется с точками, второй и третий - сплошные цифры, без точек; в первом столбце не может быть больше шести разных кодов (хотя в статсправке у меня их девять), строк множество, коды могут повторяться.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Діна 1977 писав:
Ан-ия писав:
Діна 1977 писав: Мені теж не прийшло, завозила 5.07. Сьогодні буду дзвонити. А в суботу послала на реєстрацію ще одну (на свій страх і ризик) ні ответа, ні привета.#g_cray2# #g_cray#
а вы ножками завозили куда. в налоговую свою по району , и приняли в бумажках.ЯЧ Я например незнаю что делать у меня куча налоговых а ттн на одну налоговую может быть до 100 шт. И как мне это все крепить к этому уведомлению. понятия не имею.
Так ніжками, завозила в область. У мене теж купа ттн, але що робити? Все скопіровала і завезла.Хай подавляться.От тільки не підскажете по закону скільки днів вони розглядають?

По закону - 5 рабочих дней. По факту - неизвестно...

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

Дівчата, які возили доки в податкову!!! Оригінали давали чи копії? В мене на деякі є оригінали, на деякі-тільки копії...

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

А хтось до Повідомлення+додатки-сканкопії, +Додаток до критеріїв додавав просто лист з описом ситуації, тобто які основні засоби, які площі, який т/обіг, у кого купили, коли заплатили, кому продали і т.д.? Так мені місцевий інспектор сказав, що основне - це лист, з якого все стане ясно.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Руденька35 писав:Дівчата, які возили доки в податкову!!! Оригінали давали чи копії? В мене на деякі є оригінали, на деякі-тільки копії...
Копії завірені печаткою і підписом.

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

Діна 1977 писав:
Руденька35 писав:Дівчата, які возили доки в податкову!!! Оригінали давали чи копії? В мене на деякі є оригінали, на деякі-тільки копії...
Копії завірені печаткою і підписом.
Дякую!

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

КамЛ писав:
Діна 1977 писав:
Ан-ия писав: а вы ножками завозили куда. в налоговую свою по району , и приняли в бумажках.ЯЧ Я например незнаю что делать у меня куча налоговых а ттн на одну налоговую может быть до 100 шт. И как мне это все крепить к этому уведомлению. понятия не имею.
Так ніжками, завозила в область. У мене теж купа ттн, але що робити? Все скопіровала і завезла.Хай подавляться.От тільки не підскажете по закону скільки днів вони розглядають?

По закону - 5 рабочих дней. По факту - неизвестно...
Тільки що прийшла квитанція на податкову , що в суботу відправила Реєстрація припинена#wall#

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

Бухгалтер1995 писав:А хтось до Повідомлення+додатки-сканкопії, +Додаток до критеріїв додавав просто лист з описом ситуації, тобто які основні засоби, які площі, який т/обіг, у кого купили, коли заплатили, кому продали і т.д.? Так мені місцевий інспектор сказав, що основне - це лист, з якого все стане ясно.
Для перевезень що писати...?? Маразм. У мене є автомобіль, використав стільки то соляри,стоїть в орендовану гаражі. Його обслуговують слюсари...
Як я "люблю" наше законодавство.
А директор каже "Решай что-то"!!!
Якби ж це залежало від мене, вже б і забула про таку неприємність)

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Руденька35 писав:
Бухгалтер1995 писав:А хтось до Повідомлення+додатки-сканкопії, +Додаток до критеріїв додавав просто лист з описом ситуації, тобто які основні засоби, які площі, який т/обіг, у кого купили, коли заплатили, кому продали і т.д.? Так мені місцевий інспектор сказав, що основне - це лист, з якого все стане ясно.
Для перевезень що писати...?? Маразм. У мене є автомобіль, використав стільки то соляри,стоїть в орендовану гаражі. Його обслуговують слюсари...
Як я "люблю" наше законодавство.
А директор каже "Решай что-то"!!!
Якби ж це залежало від мене, вже б і забула про таку неприємність)
Я все-таки нічого не писала взагалі про залишки, площі, просто описала конкретну ситуацію із заблокованою ПН - і все. Відправила на ДФС України, хоча, можливо, потрібно було на область...???

olly suh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 27 червня 2013, 18:15
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення olly suh »

Добрій день, приходит кирпич мне, туту же его отгружаем: во входящих налоговых ед измерения разная шт, тис.шт, ти.шт.умов.од, а я веду в штуках, могут из за этого блокировать? какой выход?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”