Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

olly suh писав:Добрій день, приходит кирпич мне, туту же его отгружаем: во входящих налоговых ед измерения разная шт, тис.шт, ти.шт.умов.од, а я веду в штуках, могут из за этого блокировать? какой выход?
Могут: они не смотрят, тысячи это или просто штуки. Главное - пришло 1000, а ушло 1200 (а что там за единица измерения, никого не волнует). Выход - продавать тоже в тысячах штук, тогда суммы сойдутся

LenchikSin
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 18 серпня 2015, 20:11
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення LenchikSin »

В пятницу через эл. кабинет отправила "ПОВІДОМЛЕННЯ
щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК" с приложениями по одной налоговой. Сеогдня пришел ответ : Документ не принято. Ошибка: Перевірте правильність даних Підписанта.
Это капец у меня за июнь 100 налоговых не принято, мы перевозчики. И что делать #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

LenchikSin писав:В пятницу через эл. кабинет отправила "ПОВІДОМЛЕННЯ
щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК" с приложениями по одной налоговой. Сеогдня пришел ответ : Документ не принято. Ошибка: Перевірте правильність даних Підписанта.
Это капец у меня за июнь 100 налоговых не принято, мы перевозчики. И что делать #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#
А чьей подписью подписывали? Надо директорской

Karla7
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 25 червня 2017, 13:03
Дякував (ла): 65 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Karla7 »

Киев, подскажите, куда ВЫ возите документы? Я так понимаю,что районные ДПИ не принимают- то куда? - в ДФС Украины или Киева?
Читаю здесь -люди общаются с инспекторами- у меня в ДПИ нет инспекторов по НДС (так мне сказал модератор).

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

кошмар, мені теж відмовили/.... В пятницю цілий день слала, сьогодні відмова на все.. на додаток пише: код УКТ зед не відповідає .. ( це при тому що у мене 46.32 - як він не відповідає я не знаю), що робити?

LenchikSin
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 18 серпня 2015, 20:11
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення LenchikSin »

КамЛ писав:
LenchikSin писав:В пятницу через эл. кабинет отправила "ПОВІДОМЛЕННЯ
щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК" с приложениями по одной налоговой. Сеогдня пришел ответ : Документ не принято. Ошибка: Перевірте правильність даних Підписанта.
Это капец у меня за июнь 100 налоговых не принято, мы перевозчики. И что делать #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#
А чьей подписью подписывали? Надо директорской
Подписывала директором. Под бухгалтером вообще не могу заходить. Звонила в нашу налоговую они не в курсе, говорят все это Киев делает, звоните на горячую линию. Пыталась дозвониться часа два, все операторы заняты #hunter#

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

LenchikSin писав:В пятницу через эл. кабинет отправила "ПОВІДОМЛЕННЯ
щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК" с приложениями по одной налоговой. Сеогдня пришел ответ : Документ не принято. Ошибка: Перевірте правильність даних Підписанта.
Это капец у меня за июнь 100 налоговых не принято, мы перевозчики. И что делать #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#
Рукавми допишіть іпн директора і ПІБ внизу. Буде норм.

Руденька35
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 06 липня 2017, 14:32
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Руденька35 »

Додзвонилась до якогось дядька в Києві, що безпосередньо в комісії по розблокуванню працює.

Говорить слідуюче: підтверджуючі документи можна нести в районну одпі, зарєструвати в канцелярії, вони передадуть на Київ( в моєму випадку, бо обласна саме там). Пояснення-супроводжуючий лист обов’язково. В той же час ще раз подати Додаток 1 до критеріїв , він без підтверджуючий доків не розглядається, а ящо і розглядається - то рішення негативне.
НА моє питання про штрафи, була відповідь, що є проект закону, який відмінює штрафи на блоковані ПН/РК.


Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

АГА.... 3 дня уже ы руками и ногами...... у меня вообще только один подписант-директор!!!!!!! все равно квитанция 2 -не принято!!!!!!!!!!!! 25 налоговых коту под хвост

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Руденька35 писав:Додзвонилась до якогось дядька в Києві, що безпосередньо в комісії по розблокуванню працює.

Говорить слідуюче: підтверджуючі документи можна нести в районну одпі, зарєструвати в канцелярії, вони передадуть на Київ( в моєму випадку, бо обласна саме там). Пояснення-супроводжуючий лист обов’язково. В той же час ще раз подати Додаток 1 до критеріїв , він без підтверджуючий доків не розглядається, а ящо і розглядається - то рішення негативне.
НА моє питання про штрафи, була відповідь, що є проект закону, який відмінює штрафи на блоковані ПН/РК.
Штрафи це фігня. А те що в мене контрагенти без кредиту зостануться, хто після цього працювати буде з нами? А робочих викинути , і як вони свої сім'ї годувати будуть коли ми закриємось ? Дядько не говорив? Сволочі. Думала у відпустку в цьому місяці піду, мабуть в слідуючому житті.#g_mad#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”