Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

КамЛ писав:
Buh_gal_ter писав: Ні, це точно заблоковані були. У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, а це точно заблоковані були. Контрагенти наші радіють)) Пробуйте
Это что-то новенькое, чтобы заблокированные налоговые регистрировались при повторной отправке! Может, мы все лохи? Надо было не документы на разблокировку подавать, а просто повторно отправить на регистрацию?
Может там сегодня полный хаос? Система не ведает, что творит ))))

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Buh_gal_ter писав:
zoltan писав:
Buh_gal_ter писав:Було 300 заблокованих ПН. Щойно відправила їх повторно і все зареєструвалось)
це у Вас відхилені , по заблокованих такий трюк би не пройшов
Ні, це точно заблоковані були. У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, а це точно заблоковані були. Контрагенти наші радіють)) Пробуйте
Пробачте, а Ви бухгалтер?
Просто, на мою думку, бухгалтер платника ПДВ У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, написати просто не може, так як знає, що таким чином позбавляє всіх своїх покупців права на податковий кредит.
А стосовно 300 шт заблокованих відправили повторно, будь-ласка детальніше. Скопіювали і надіслали з новими №, чи скористалися функцією "відправити знову"?

Buh_gal_ter
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 29 лютого 2016, 17:18
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Buh_gal_ter »

Я думаю, що може глюк якийсь був.
Так, бухгалтер. Відхилені ПН у нас були дійсно неправильно пораховані у зв'язку з округленням, тому виправили помилку і зареєстрували, нікого не позбавляючи ПК.
А щодо заблокованих відправили через функцію повторної відправки.

helenadnepr
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення helenadnepr »

КамЛ писав:
Buh_gal_ter писав: Ні, це точно заблоковані були. У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, а це точно заблоковані були. Контрагенти наші радіють)) Пробуйте
Это что-то новенькое, чтобы заблокированные налоговые регистрировались при повторной отправке! Может, мы все лохи? Надо было не документы на разблокировку подавать, а просто повторно отправить на регистрацию?
у меня одну НН, которую вчера регистрировала, заблокировали.
я уже сделала повидомлення про дийснисть операции, час его подписывала#rrul#
ну и если глюк, то мне должна прийти квитанция2 на это повидомлення что нет налоговой у них в базе. или как?



а как можно ее повторно отправить?


Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

Buh_gal_ter писав:
zoltan писав:
Buh_gal_ter писав:Було 300 заблокованих ПН. Щойно відправила їх повторно і все зареєструвалось)
це у Вас відхилені , по заблокованих такий трюк би не пройшов
Ні, це точно заблоковані були. У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, а це точно заблоковані були. Контрагенти наші радіють)) Пробуйте. Зранку всі дзвонили, що наші ПН заблоковані, а зараз не вірять як ми зробили, що податкові розблокувались)
Если у Вас заблокированные, но в квитанции должно быть написано, что регистрация остановлена и второй раз такую налоговую система не пропускает, Вы что-то путаете

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

helenadnepr писав:
Скрытый текст
КамЛ писав:
Buh_gal_ter писав: Ні, це точно заблоковані були. У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, а це точно заблоковані були. Контрагенти наші радіють)) Пробуйте
Это что-то новенькое, чтобы заблокированные налоговые регистрировались при повторной отправке! Может, мы все лохи? Надо было не документы на разблокировку подавать, а просто повторно отправить на регистрацию?
у меня одну НН, которую вчера регистрировала, заблокировали.
я уже сделала повидомлення про дийснисть операции, час его подписывала#rrul#
ну и если глюк, то мне должна прийти квитанция2 на это повидомлення что нет налоговой у них в базе. или как?


а как можно ее повторно отправить?
Якщо стати на саму ПН і натиснути праву кнопку, є рядочок "відправити знову". На моїй заблокованій за червень він активний, тож можна скористатися, але я ризикувати не буду.

elena030376
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 12 липня 2017, 16:27
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення elena030376 »

Гостья Юлия писав:
LEMON писав:У кого то приходит ответ по разблокированию РК? У меня во всех ответ: Документ не прийнято. В ЄРПН відсутній факт зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування від 14.11.2017 № 147, зазначений у Повідомлені. Пояснення та/або копії документів подаються у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН
А в электронном кабинете статус смотрели в ЕРПН?
а у Вас Р/К не по филиалам?

Nataly2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 13 липня 2017, 08:00
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Nataly2017 »

Buh_gal_ter писав:
zoltan писав:
Buh_gal_ter писав:Було 300 заблокованих ПН. Щойно відправила їх повторно і все зареєструвалось)
це у Вас відхилені , по заблокованих такий трюк би не пройшов
Ні, це точно заблоковані були. У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, а це точно заблоковані були. Контрагенти наші радіють)) Пробуйте. Зранку всі дзвонили, що наші ПН заблоковані, а зараз не вірять як ми зробили, що податкові розблокувались)
Так Вы что-то меняли или просто повторно еще раз отправили?

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

Buh_gal_ter писав:
zoltan писав:
Buh_gal_ter писав:Було 300 заблокованих ПН. Щойно відправила їх повторно і все зареєструвалось)
це у Вас відхилені , по заблокованих такий трюк би не пройшов
Ні, це точно заблоковані були. У відхилених ми простро змінювали копійки і відправляли повторно, а це точно заблоковані були. Контрагенти наші радіють)) Пробуйте. Зранку всі дзвонили, що наші ПН заблоковані, а зараз не вірять як ми зробили, що податкові розблокувались)
Попробовала только что такой трюк, ставит печать что "зареэстрована в ЭРПН", но в ЭРПН так и осталось "зупинено"

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Buh_gal_ter писав:Я думаю, що може глюк якийсь був.
Так, бухгалтер. Відхилені ПН у нас були дійсно неправильно пораховані у зв'язку з округленням, тому виправили помилку і зареєстрували, нікого не позбавляючи ПК.
А щодо заблокованих відправили через функцію повторної відправки.
Можна приклад Вашого "виправлення"
хоча б одну ПН як було, як зробили, і головне - що у ВИДАТКОВІЙ НАКЛАДНІЙ ЧИ АКТІ.
Переглянула останні повідомлення і згадала.
Станьте на будь-яку з ПН, що були заблоковані і зареєстровані після повторної відправки.
На вкладці "наступні дії" оберіть "ознайомитись з текстом квитанції".
відсотків 99 за те, що Ви побачите квитанцію з текстом "документ прийнято.реєстрацію зупинено" і більше нічого, хоча статус у Медку "Зареєстровано в ЄРПН". Це некоректна робота Медка. Ця ПН не зареєстрована.
Якщо у Вас інакше, я буду лише рада за Вас.



Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”