Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Alisa 2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 06 липня 2017, 14:48
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Alisa 2017 »

А кто нибудь знает где комиссия сидит? На львовской?

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Руденька35 писав:Додзвонилась до якогось дядька в Києві, що безпосередньо в комісії по розблокуванню працює.

Говорить слідуюче: підтверджуючі документи можна нести в районну одпі, зарєструвати в канцелярії, вони передадуть на Київ( в моєму випадку, бо обласна саме там). Пояснення-супроводжуючий лист обов’язково. В той же час ще раз подати Додаток 1 до критеріїв , він без підтверджуючий доків не розглядається, а ящо і розглядається - то рішення негативне.
НА моє питання про штрафи, була відповідь, що є проект закону, який відмінює штрафи на блоковані ПН/РК.
А ще він бреше, що в районну можна нести документи. В нашій (м.Вишгород Київська обл.) не прийняли.

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

У меня 1-ый додаток проверяется нормально, добавляю 2-ой, делаю все тоже и целая простыня ошибок. Что не так? Если вернутся на 1-ый додаток (уже проверенный), там ничего нет. Кто уже отправил эту ерунду, помогите, пожалуйста !!!

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Alisa 2017 писав:А кто нибудь знает где комиссия сидит? На львовской?
Я здавала на Народного Ополчення( так мені в нашій районній сказали) в канцелярію. І сьогодні туди дзвонила, ще мої документи десь ходять.

Мария1124
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 03 липня 2015, 15:28
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення Мария1124 »

Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку! Невже лише у мене залишилася ця проблема - не підписує повідомлення! "Зачекайте і все". Думала, що за 2,5 дні щось наладиться... Може, це у мене щось з компом? Але ж в ос. кабінет захаджу з ключем директора, все нормально, 6 липня не одразу, але ще пробивалися підписи, з 7 липня - ніяк... Щось порадите, колеги?
Аналогично - висит отправка от 5 минут до пол часа, из 130 заблокированных налоговых накладных удается подтвердить по 10-15 штук за сутки, из-за того что так висит "единий кабинет"!

Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

Полностью согласна. Налоговики морозятся. Говорят ничем помочь не могут, сами не в курсе,документы не принимают-отправляйте электронкой. Мы не рассматриваем , не блокируем -это все Киев. Не понятно кого понабирали в инспектора!!!!!! Логики в блокировке нет никакой!! Просто издеваются!!!!!! У нас торговля купил-продал. Все документы есть. чисто т прозрачно!!! Просто гады

Zvedlana
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 12 березня 2015, 12:14
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 170 разів

Повідомлення Zvedlana »

Бляха-муха, слов цензурных нет... Всё идет к тому, что мы будем иметь только налоговые обязательства по НДС, без кредита. Т.е. платить 20% с оборота + остальные налоги. Кто выживет в такой ситуации???!!!

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

Не забываем голосовать!!!
https://petition.president.gov.ua/petition/38230

может в наших силах что-то изменить

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Діна 1977 писав:
Alisa 2017 писав:А кто нибудь знает где комиссия сидит? На львовской?
Я здавала на Народного Ополчення( так мені в нашій районній сказали) в канцелярію. І сьогодні туди дзвонила, ще мої документи десь ходять.
В каком виде Вы носили? в бумажном? А бланки где брать?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Відсилаю листом пояснення довільної форми до Повідомлення. А чи є якесь підтвердження про отримання листа ДФС? Щось не знайша у вхідних/вихідних...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”